پکیج سمینارهای باب پراکتور به صورت کامل

پکیج سمینارهای باب پراکتور به صورت کامل
نوع فایل
Mp4
حجم فایل
7 گیگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این قسمت از فروشگاه برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از پکیج های آموزشی با عنوان پکیج سمینارهای باب پراکتور به صورت جامع و کاربردی را برای دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان و تمامی علاقه مندان به کارگاه و سمینارهای موفقیت و طرفداران باب پراکتور قرار دهیم.

پکیج سمینارهای باب پراکتور به صورت جامع و کاربردی

پکیج سمینارهای باب پراکتور به صورت جامع و کاربردی شامل سمینارهای موفقیت و کاربردی باب پراکتور بوده که در اختیار شما علاقه مندان به علم موفقیت قرار می گیرد.

در ابتدا شاید بهتر باشد که به دوران جوانی این شخص اشاره ای کوتاه داشته باشیم. زندگی اولیه ی باب پراکتور، آن طور که شما ممکن است تصور کنید شروع نشده و از ابتدا با چنین موفقیت هایی رو به رو نبوده است. باب در پنجم ژوئیه ی سال 1934 در اونتاریو، کاندا متولد شد.

او خیلی زود ترک تحصیل کرد و مشغول کارهایی شد که حقوق پایینی داشت و سالیانه تنها موفق به کسب چندهزار دلار می شد که با این پول می توانست زندگی روزمره ی خود را به سختی بگذراند. با این حال زمانی که سن 25 سالگی خود را پشت سر می گذاشت، مدام در حال تغییر شغل بود و هیچ هدف مشخصی برای آینده ی خود نداشت.

این روند ادامه پیدا کرد تا این که در نهایت توسط یکی از دوستان خود با کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید، که متعلق به ناپلئون هیل می باشد، آشنا شد و از همان جا روند زندگی باب را به کلی تغییر داد، به طوری که دیگر هیچ وقت به مسیر قبلی خود برنگشت. پس از این جریان، مدت زیادی طول نکشید که موفقیت ها و درآمد زایی‌های بالای ایشان شروع شد.

اگر در قفسه کتاب فروشی های شهرتان یا در فروشگاه های اینترنتی کتاب به دنبال کتاب های انگیزشی و آموزش موفقیت فردی باشید، به احتمال خیلی زیاد یکی از کتاب های باب پراکتور به چشم تان خواهد خورد.استادی که 50 سال را به آموزش مهارت های موفقیت پرداخته است.


پیشنهاد ویژه : سمینار آموزش جامع روش های افزایش فروش


اب پراکتور استاد معروف موفقیت فردی و مالی است که در سراسر جهان شناخته شده است. او که بیش از 50 سال است به تدریس روش های موفقیت به مردم می پردازد، امروز او یکی از ثروتمند ترین و مشهورترین سخنرانان و نویسندگان جهان است.

باب پراکتور یک نویسنده محبوب و مردمی است که در زمینه روانشناسی موفقیت فعالیت میکند.

فعالیت های باب پراکتور تنها در نویسندگی محدود نمیشود او علاوه بر نویسندگی حضور پررنگی در سمینار ها و دوره های انگیزشی و موفقیت فردی دارد. کتاب های او در حال حاضر به بیش از 50 زبان مختلف ترجمه شده است و فروش کتاب های او از مرز 100 میلیون نسخه گذشته است.

داستان کف شور شدن باب پراکتور

باب پراکتور داستان کف شور شدنش را اینطور میگوید: من در زمان جوانی کارمند خوبی نبودم؛ فقط به اندازه ای کار میکردم که از شرکت اخراج نشوم که البته اخراج هم میشدم. طبق محاسباتم باید 16 ماه کار میکردم و تمام حقوقم را به طور کامل به بدهی هایم میدادم تا از بدهی خلاص شوم، ایام بدی بود فقط به این امید از خواب بیدار میشدم تا بتوانم سریع تر روز را بگذرانم.

تا اینکه فردی به نام ری استنفورد را در تورنتو دیدم او از اوضاع زندگی من با خبر بود و به همین خاطر به من گفت: چرا اوضاع زندگیت را تغییر نمی دهی، به او گفتم: نمی توانم در حالی که میتوانستم و خودم خبر نداشتم؛ ری استنفورد خندید و کتابی را از ناپلئون هیل به من داد و گفت: اگر بتوانی این کتاب را بخوانی میتوانی زندگیت را متحول کنی.

من کتاب را گرفتم و سعی کردم با آن مانند کتاب قصه یا کتاب جک برخورد کنم، چون اصلا نوشته های کتاب با منطق من جور در نمی آمد. ولی در عین ناباوری این کتاب توانست به من کمک کند تا در ارتباط با پول در آوردن فکر کنم.

شنیده بودم که در کف شستن پول خوبی هست به همین خاطر تصمیم گرفتم به این کار بروم، با مقدار قرض توانستم لوازم ضروری برای این کار را بخرم. مدت زیادی نگذشت که به خودم آمدم و دیدم چندین کارگر دارم و با چند شرکت بزرگ برای قرارداد دارم تا کف شرکت هایشان را به صورت هفتگی بشورم.

باب پراکتور میگوید: چیزی که برایم باور نکردنی بود این بود که من کاری جز خواندن آن کتاب نکردم و همان کتاب باعث شد تا من صاحب یک شرکت کف شوری شوم. اگر روز اول به من میگفتید که این کتاب کمک میکند تا شرکت کف شوری خود را تأسیس کنم و شرکت کف شوری من باعث میلونر شدن من بشود من گمان میکردم که شما دیوانه اید.

از هیچ به همه چیز تبدیل شدن

شاید تا به حال زیاد به گوشتان خورده باشد که یک رفیق ناباب یا هر عامل جانبی دیگر می تواند در لحظه ای زندگی شما را به نابودی بکشاند، اما در بسیاری مواقع هم دیده ایم که این امر برعکس بوده و یک دوست خوب یا یک اتفاق کوچک جرقه ای بزرگ برای تغییر زندگی انسان ها شده است.

باب پراکتور نیز جزو همین دسته افراد بود که با وجود نداشتن سواد آنچنان و ترک کردن درس و مدرسه در سنین نوجوانی، با یک اتفاق کوچک توانست به فردی بزرگ و مورد احترام در سراسر جهان تبدیل شود و اکنون نه تنها به عنوان یک سخنران حرفه ای و تاثیرگذار و نویسنده ای برجسته شناخته شده است، بلکه او به یک مدرس و مشاور بزرگ نیز تبدیل شده که بیش از هر فرد با سوادی می تواند مفید واقع شود و زندگی میلیون ها انسان را نیز تحت تاثیر قرار دهد. این شخصیت همچنین در تلاش بوده تا موقعیت های شغلی بسیاری را نیز به وجود آورد که او را به یک کارآفرین موفق تبدیل کرده است.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.