سمینار زندگی ایده آل از وین دایر

سمینار زندگی ایده آل از وین دایر
نوع فایل
Mp4
حجم فایل
900 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این قسمت از فروشگاه برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از پکیج های آموزشی با عنوان سمینار زندگی ایده آل از وین دایر به صورت تصویری و کامل را برای دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان و تمامی علاقه مندان به علم موفقیت و سمینارهای وین دایر قرار دهیم.

سمینار زندگی ایده آل از وین دایر به صورت تصویری و کامل

در سمینار زندگی ایده آل از وین دایر شما علاقه مندان به مباحث موفقیت با روش هایی که زندگی ایده آل را برایتان مهیا می سازد آشنا خواهید شد.

داشتن یک زندگی ایده آل به عوامل مختلفی بستگی دارد با این حال اگر همین الان تصمیم بگیرید.

می توانید یک زندگی زناشویی ایده آل بسازید و یا اگر مجرد هستید با دستیابی به یک زندگی جدید، شاد و شادکام خواهید زیست.

در بسیاری موارد افراد این موضوع را شعار می دادند و چنین زندگی در واقع به صورت نسبی برای هر کس که بخواهد ممکن خواهد شد.

زندگی ایده آل چیست؟

در واقع این موضوع برای همگان جنبه های مشترکی دارد برای مثال اکثر افراد یکی از راه های خوشبختی را سلامتی، پول و خانواده خوب می دانند.


پیشنهاد ویژه : سمینار ضربه تراپی از کوین ترودو


لذا در تعریف زندگی مطلوب باید به این نکته اشاره کرد که زندگی از نظر اجتماعی و فردی نیازهای ذهنی

جسمی و جنسی را بر طرف کرده و سبب شکوفایی شکوفایی فرد شود.

در واقع هنگامی که به جدول نیازهای مازلو نگاه کنیم.

فرد از سمت پایین هرم به سمت بالا حرکت کرده، نیازهای اولیه همچون مسکن، غذا، پوشاک و غیره را بر طرف شده است.

امنیت و ایمنی محقق شده و فرد به سمت هر انچه که آرزو دارد حرکت کند.

حال یک نکته وجود دارد گاهی فرد به دلیل نداشتن نیاز اولیه بخش اول هرم مازلو یعنی نیارهای اولیه را زندگی مطلوب می داند.

برای مثال خانه داشتن جای یک خانه ویلایی با امکانات را می گیرد.

یا رفتن به مدرسه جای رفتن به یک مدرسه و یادگیری هنر و علوم جدید را می گیرد.

کاملاً طبیعی است که همه ما همیشه بخواهیم بهتر شویم، بیشتر داشته باشیم و کارهای بیشتری انجام دهیم. اما در مسیر زندگی اغلب فراموش می‌کنیم که چیزی که برای شاد بودن نیاز داریم همان چیزی است که درست روبرویمان قرار دارد. ما در تلاش برای موفق بودن یادمان می‌رود به خودمان گوشزد کنیم که کاملیم، کافی هستیم و درست همین لحظه را داریم. چرا با بدخلقی آن را خراب کنیم؟ چرا همین الان شاد نباشیم؟

همه چیزی که دارید همین لحظه است. خوب یا بد ما به همه مکان‌ها و زمان‌ها دسترسی نداریم. اینکه روی روز دیگر و زمان دیگری تمرکز کنید فقط لحظه حالتان را خراب خواهد کرد. فیلم Click را دیده‌اید؟ در این فیلم شخصیت اصلی داستان یک ریموت کنترل در دستان خود دارد که می‌تواند لحظات زندگی‌اش را با آن جلو بزند و رد کند. آخر کار همه زندگی‌اش را جلو زد و اصلاً از آن خوشحال نبود.

آنوقت فهمید تنها چیزی که همه انسان‌ها دارند لحظه اکنون است و اگر بخواهید آن لحظه را رد کنید، کل زندگی‌تان را نابود خواهید کرد. بیشتر انسان‌ها تمرکزشان روی جایزه است و وقتی آن را به دست می‌آورند باز هم راضی نیستند. مسیر به سمت مدال طلا خیلی مهم‌تر از آن مدالی است که در آخر کار می‌گیرید. پس سعی کنید از مسیر لذت ببرید، لحظات خوب و بد آن را پشت سر گذاشته و از آنها درس بگیرید. آینده به هر حال می‌رسد. پس بهتر است امروز کاری انجام دهید.

انگیزه های خود را پیدا کنید

در جست وجوی چیزهایی باشید که به شما انگیزه تلاش و کوشش می دهد. فکر کنید که در گذشته چه چیزهایی به شما انگیزه داده است تا تغییری در زندگی تان ایجاد کنید و به دنبال اهداف تان بروید. اگر می خواهید انگیزه و اشتیاق خود را تقویت کنید، باید علت انجام کارهایتان را بدانید. آیا انگیزه کارهایتان دستیابی به سود مالی بوده است؟ آیا می خواستید کاری را انجام بدهید تا بتوانید وضیت فعلی خود را حفظ کنید؟ یا ترس و خشم دلیل انجام برخی کارهایتان بوده است؟

اگر انگیزه های روشنی داشته باشید می توانید سریعا نگرش خود را به سمت مثبت اندیشی تغییر دهید. زیرا زمانی که بتوانید به خودتان برای یک هدف انگیزه بدهید، نگرش شما از قدرت درونی تان سرچشمه می گیرد، که باعث می شود سریع تر در مسیرتان حرکت کنید، بیشتر بخندید، اعتماد به نفس بیشتری پیدا کنید، که تمام اینها در نهایت موجب خواهد شد که موفقیت های بیشتری به دست آورید.

احساس مثبت در دیگران ایجاد کنید

برای رسیدن به اوج پتانسیل خود در صعود به قله موفقیت، باید مصمم باشید ولی علاوه بر آن باید خوشحال هم باشید. هرچقدر بیشتر به دیگران انرژی بدهید، به موفقیت های بیشتری دست می یابید. انرژی شخصی شما هم می تواند افراد را به شما جذب کند و هم می تواند آنان را دفع کند.

وقتی که با هیجان و قدرت ظاهر می شوید، این احساس به افراد پیرامون شما هم انتقال می یابد و روحیه کاری را در آنها افزایش می دهد. اگر نگرش شما مردمی و همه گیر باشد، پتانسیل نامحدودی پیدا می کنید. در واقع نگرش مثبت شما به دیگران انگیزه می دهد تا از تلاشتان برای رسیدن به سطح بالای موفقیت حمایت کنند.

اشتیاق خود را نشان بدهید

مشتاق موفقیت باشید. به این ترتیب یک شوق طبیعی در رفتار شما نمایان خواهد شد و به نظر خواهد آمد که نمی توانید برای دست به کار شدن و تبدیل اشتیاقتان به عمل صبر کنید. این شوق نماینده تمام احساسات شماست و زمانی که 100 درصد متعهد به کارتان باشید، به عنوان موتور محرکه شما برای رسیدن به اهدافتان عمل می کند. تعهد کامل، شک و تردید را از بین می برد.

به دنبال معنای عمیق تری باشید

شغل شما جایی است که بتوانید در یک مقیاس بزرگ بر دیگران تاثیر مثبت بگذارید. این نوع تفکر به هدفی که برایش کار می کنید، معنا می بخشد و شما را قادر خواهد کرد که ببینید چگونه هدفتان به زندگی دیگران کمک می کند. این موضوع به شما قدرت بیشتری برای انجام کارتان می دهد.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.