سمینار روش های جذب ثروت از تی هارو اکر

سمینار روش های جذب ثروت از تی هارو اکر
نوع فایل
Mp3
حجم فایل
300 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این قسمت از فروشگاه برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از پکیج های آموزشی با عنوان سمینار روش های جذب ثروت از تی هارو اکر به صورت کامل را برای دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان و تمامی علاقه مندان به رازهای جذب ثروت و سمینارهای تی هارو اکر قرار دهیم.

سمینار روش های جذب ثروت از تی هارو اکر به صورت کامل

در سمینار روش های جذب ثروت از تی هارو اکر به صورت کامل شما علاقه مندان به یادگیری اصول ثروت اندوزی با روش های کاربردی جذب ثروت آشنا خواهید شد.

تی هارو اکر – T. Harv Eker​ نویسندۀ کتاب «رازهای یک ذهن میلیونر» است که یک پدیده در دنیای نشر کتابهای موفقیت جهان محسوب می‌شود و در همان هفته اول در لیست نیویورک تایمز، وال‌استریت ژورنال، یو.اس.اِی تودی و چندین لیست ملی دیگر در صدر قرار گرفت. تی هارو اکر رئیس‌ موسسۀ آموزشی « اوج عملکرد » است که یکی برنامه‌های رو به رشد در رابطه با « موفقیت فردی » در آمریکای شمالی است.

او به طور مرتب در این زمینه فعالیت می‌کند و جلسات سخنرانی او معمولاً 2000 نفر مخاطب دارد. او در این جلسات در رابطه با برنامه‌ها و مسائل پیرامون اذهان میلیونر صحبت می‌کند. تی هارو اکر یکی از موفق ترین افراد جهان محسوب میشود که متاسفانه در ایران بسیار ناشناس مانده است و در سایت برنا اندیشان معروفترین سمینار تی هارو اکر با عنوان سمینار روش های جذب ثروت از تی هارو اکر به صورت کامل عرضه شده است که حتما توصیه می کنیم این سمینار ارزنده را تهیه کنید.

بیوگرافی تی هارو اکر

تی هارو اِکِر پسر یکی از مهاجران اروپایی بود که تنها با پرداخت۳۰ دلار وارد آمریکای شمالی شد.

او در تورنتو بزر گ شد اما بسیاری از سالهای جوانی و بزرگسالی اش را در ایالات متحده سپری نمود. در دوران کودکی اش، پول با زحمت و مشقت به دست می آمد. از این رو اِکِر در سن ۱۳ سالگی شروع به کار نمود. در نوجوانی روزنامه تحویل می داد، بستنی اسکوپی می فروخت، در نمایشگاهها کتاب رمان و درساحل دریا لوسیون برنزگی می فروخت.او پس از یک سال تحصیل در دانشگاه یورک، تصمیم گرفت به دنبال رویای خود یعنی میلیونر شدن برود.

اِکِر در ابتدای دوران جوانی اش، در ۵ شهر مختلف زندگی کرده است. رودخانه تاهو و اف تی لادِرِبِل از جمله این شهر ها بودند. او شغلهای زیادی داشته و کسب و کارهای زیادی را امتحان کرده است، اما بدون در نظر گرفتن آنچه که انجام داده و چقدر سخت کوشانه کار کرده بود، نتوانسته بود به موفقیت دست یابد.

در نهایت پس از سالها سرخوردگی، توانست پول زیادی به دست آورد. اواولین فروشگاه وسایل تناسب اندام (وسایل ورزشی) را در آمریکای شمالی افتتاح نمود و تنها در عرض ۲ سال و نیم توانست کسب و کارش را به ۱۰ فروشگاه ارتقا دهد. پس از آن، او بخشی از شرکتش را به شرکت فورچون ۵۰۰ فروخت.
او با فروش این بخش توانست به رویایش دست یابد و در نهایت به یک میلیونر تبدیل شود. با این حال، در کمتر از ۲ سال پولش تمام شد. به سبب ترکیب سرمایه گذاری ضعیف و هزینه های بدون کنترل، اودوباره به ارزش خالص و اصلی خود بازگشته بود…..

و اینجا دقیقا زمانی بود که اِکِر نظریاتش را در رابطه با احساس و ذهن افراد با پول شکل داد. او متوجه شد که ” “ترموستات داخلی پول” برای مقداری از موفقیت مالی در نظر گرفته شده و هرکسی تا به حال به یک نقطه مالی خاص دست یافته است. عمیق ترین کشف او این بود که طرح کلی پول می توانست متفاوت باشد. اِکِر با استفاده ازقواعد و تمرین هایی که در کتاب اسرار ذهن میلیونر ها بیان نمود، طرح کلی اش را تغییر داد تا هم بتواند به موفقیت دست یابد و هم آن را حفظ کرده و رشد دهد و به یک مولتی میلیونر تبدیل شود.

اِکِر در طول سالهایی که به تلاش و کوشش می پرداخت، با خود عهد کرده بود که ثروتمند شده و به دیگران هم برای رسیدن به ثروت کمک کند. او به عهدش وفادار ماند. او در حال حاضر زندگی بیش از ۵/۱ میلیون نفررا متحول کرده است و به آنها کمک کرده تا به هدف خود یعنی داشتن استقلال مالی درست نزدیکتر شوند.

اگر می خواهید بدانید چگونه در طی 3 سال یا کمتر، یک میلیون دلار کسب کنید، اگر با پول در حال مبارزه هستید، احتمالا به این دلیل است که طرح‌های اولیه پول با ذهن شما سازگار نیست. توصیه می کنم سمینار روش های جذب ثروت از تی هارو اکر را حتما مشاهده کنید.

جملاتی از تی هارو اکر

اگر می‌خواهید میوه را تغییر دهید، ابتدا باید ریشه را عوض کنید. اگر می‌خواهید آنچه که آشکار است را تغییر دهید،ابتدا باید نهان را عوض کنید.

اگر دوست دارید فقط کارهای آسان را انجام دهید، زندگی‌تان سخت خواهد بود. اما اگر کارهای سخت را انجام بدهید، زندگی آسان خواهد بود.

اگر احساس ناامنی می‌کنید، بدانید که باقی دنیا هم این چنین است. رقابت را زیاد جدی نگیرید و خود را دست کم نگیرید. شما بهتر از آن چیزی هستید که فکرش را می‌کنید.

افراد موفق ترس دارند، افراد موفق شک دارند و افراد موفق نگرانی دارند. اما اجازه نمی‌دهند این احساسات مانع آن‌ها شود. – تی هارو اکر
به خاطر داشته باشید که یا شما پول را کنترل می‌کنید، یا پول شما را کنترل می‌کند.

پول، آزادی می‌آورد. آزادی برای خرید آنچه می‌خواهید و آزادی برای انجام دادن کاری که می‌خواهید. پول به شما کمک می‌کند تا از چیزهای بهتری در زندگی لذت ببرید و به دیگران نیز کمک کنید. بالاتر از همه اینها، داشتن پول به شما این امکان را می‌دهد که انرژی خود را صرف نگرانی درباره نداشتن پول نکنید.

قانون اول ثروتمند شدن از زبان تی هارو اکر

صاحب کسب کار و خود باشید و قوانین را خودتان تعیین کنید و هر موقع که خواستید اونها رو تغییر بدهید. وقتی کسب و کار خود را دارید هیچ محدودیت مالی ندارید و البته که همه افراد این گونه نیستند بعضی از افراد نمیخواهند از محیط امن خودشان بیرون بیایند اما آنهایی که میخواهند به آزادی برسند باید صاحب کسب و کار خودشان شوند.

قانون دوم : وقتی کسب و کاری راه اندازی میکنید تمام توان و انرژی خود را باید روی آن کار بگذارید تا به موفقیت برسید  و خودتان را وقف آن کار کنید. چون اگر هم زمان بخواهید چند تا کار با هم انجام بدهید تمرکزتان تقسیم میشود و انرژی شما پخش میشود و بعد از چند مدت بعد انرژی تحلیل میرود و منابعتان متلاشی میشود شما با تمرکز داشتن روی کارتان ثروتمند میشوید.

قانون سوم : هیجان و اشتیاق بزرگترین فاکتور ثروت به حساب می آید داشتن علاقه و شوق فراوان لازمه ی پایه ریزی کسب و کار شماست چون انرژی شما در کسب و کارتان پخش میشود و مشتری را تشویق به انجام معامله با شما میکند.

تی هارو اکر تاکید میکند که اگر به شغلی علاقه ندارید  ناخودآگاه به دنبال راه خروج هستید پس آهسته حرکت میکنید و انرژی برای اون شغل ندارید و فروش پایین میآید

قانون چهارم : شما جایی در شغلتان پیشرفت میکنید که خودتان رشد کرده باشید. پس افکار منفی ذهنتان را از بین ببرید. و عادتهای منفی را تبدیل به عادتهای مثبت کنید.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.