کارگاه بررسی زندگی افراد موفق به صورت کامل

نوع فایل
Mp3
حجم فایل
130 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این قسمت از فروشگاه برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از کارگاه های آموزشی با عنوان کارگاه بررسی زندگی افراد موفق و روش های رسیدن به موفقیت را برای دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان و تمامی علاقه مندان به یادگیری روش های رسیدن به موفقیت قرار دهیم.

کارگاه بررسی زندگی افراد موفق و روش های رسیدن به موفقیت

در کارگاه بررسی زندگی افراد موفق و روش های رسیدن به موفقیت شما عزیزان با تکنیک ها و روش هایی که افراد موفق جهان با استفاده از آنها به پیروزی دست یافته اند آشنا خواهید شد.

روش زندگی افراد موفق در سالهای اخیر بیشتر مورد توجه قرار گرفته است؛ طوری که بنظر می‌رسد فهم تفاوت های افراد موفق و ناموفق دغدغه‌ی بسیاری از افراد است. در جوامع جوان، طبیعی است که شور زندگی و میل به دستیابی به موفقیت و خوشبختی در آن تبدیل به میلی همگانی شده باشد.

ضمن اینکه نابرابری‌های اجتماعی و فاصله طبقاتی بسیاری از جوانان را واداشته تا با تلاش زیاد و طی کردن مراحل موفقیت خودشان را تثبیت کنند و در باشگاه افراد موفق قرار بگیرند. علی‌رغم کتابها و سمینارها و دوره‌های آموزشی فراوانی که در زمینه‌ی روانشناسی مثبت‌گرا وجود دارد، کماکان لازم است درباره ابعاد مختلف موفقیت به بحث و بررسی بپردازیم. تفاوت‌های افراد موفق و ناموفق از جمله مواردی است که باید از ابتدای راه برای هر جوینده‌ راه موفقیت شفاف و روشن باشد.

از اساسی ترین و اصلی ترین شرایط موفقیت یک انسان در زندگی فردی و اجتماعی داشتن قدرت «مدیریت خود» است. انسان موفق، ریشه همه موفقیت ها را در درون خود جست و جو می کند. امروز قصد داریم در این قسمت از نمناک در مورد مهم ترین مقوله در زندگی هر فرد به نام موفقیت و راه های رسیدن به آن صحبت کنیم.

ایجاد یک بیزینس ، تحصیل در یک رشته خاص ، پیدا کردن شغل جدید و … همگی می توانند عاملی برای موفقیت فرد باشند . قطعا زمانی که به گذشته خود نگاه می کنید ، متوجه می شوید که چه انتخاب ها و چه اشتباهاتی باعث شده که از موفقیت دور شوید.

موفقیت آسان به دست نمی آید. برای اینکه در زندگی موفق باشید، باید یاد بگیرید که بعد از هر شکست دوباره بلند شوید و تلاش خود را از سر گیرید. اینکه چند بار شکست می خورد اهمیتی ندارد، مهم آن است که هر بار بپاخیزید و نگذارید شکست جلودار شما باشد.


پیشنهاد ویژه : کارگاه آموزش جامع روش های جذب مشتری


شکست طعم تلخی دارد و می تواند بسیار نا امید کننده باشد، اما باید بدانید که هر بار زمین خوردن پایان دنیا نیست و زندگی می تواند همچنان ادامه داشته باشد. پس خود را آماده یک جنگ واقعی با نابرابری های زندگی کنید، چرا که سرانجام شیرینی پیروزی انتظارتان را می کشد.

موفقیت چیست؟

باید بگوییم تعریف مشخص و اجماعی برای موفقیت وجود ندارد! موفقیت از یک منظر بسیاری شخصی و فردی است و از فردی به فرد دیگر متفاوت است. دانشمندان، فلاسفه، ثروتمندان و افراد موفق بسیاری تعاریفی از موفقیت ارائه کرده‌اند که درخور توجه می باشند.

در جامعه و خانواده معیارهایی برای موفقیت وجود دارد که خودبخود به شما تحمیل می‌شوند. مفهوم موفقیت در دنیای امروز با خوشبختی و برخورداری از مواهب بسیار خلق شده است. از نظر بسیاری از مردم کسی موفق است که به آرزوهایش رسیده باشد و هرچه دلش می‌خواهد داشته باشد. اما آیا واقعاً موفقیت یعنی «داشتن» چیزهای بیشتر؟

آلفرد اوستن در تعریف موفقیت می‌نویسد : «آرامش و اطمینان، بهترین موفقیت است». این تعریف موفقیت را امری درونی و معنوی می‌داند.

موفقیت از نگاه عموم مردم

در نظر عامه مردم سه نگاه به موفقیت وجود دارد:

  • موفقیت شانسی است
  • موفقیت ذاتی است
  • موفقیت اکتسابی است

اکثر افراد به خانواده‌های ثروتمند غبطه می‌خورند و فکر می‌کنند موفقیت و خوشبختی در آنها موروثی است و بدون زحمت به آن می‌رسند. اما دیگر با مشاهده افراد عادی که به موفقیت رسیده‌اند می‌توان با اطمینان گفت که موفقیت مهارتی اکتسابی و در طول زمان است.

شما موفقیت خود را تعریف کنید. ممکن است برای یک نویسنده نوشتن روزی یک صفحه، موفقیتِ بزرگی باشد و به او احساس خوشبختی دهد. هیچ کس نمی‌تواند حد موفقیت را برای شما تعیین کند. چه چیز شما را خوشحال می‌کند؟ تعریف خود را از موفقیت بنویسید.

موفقیت در هر عرصه‌ای اصولی خدشه ناپذیر دارد. با اینکه تعریف قاطع و جامعی برای موفقیت وجود ندارد اما بر مبنای اصولی که مورد قبول همگان است می‌توان گفت که موفقیت یعنی کار سخت، داشتن عزم و اراده، پشتکار و استقامت، گذر از آرزوها و انجام اقداماتی که در شما تفاوتی بوجود بیاورد.

روش زندگی افراد موفق چگونه است؟

از شما چه پنهان، افراد موفق کار خاصی نمی‌کنند! افراد موفق فقط کارهایی را که افراد ناموفق نکرده‌اند بخوبی و منظم انجام داده‌اند. موضوع بنظر ساده می‌آید. افراد موفق براساس اقداماتی مشخص به نتایج مشخصی رسیده‌اند.

مهمترین چیزی که در افراد موفق می‌بینید این است که می‌دانند با خودشان چند چند هستند. معنی موفقیت را برای خودشان روشن کرده‌اند. تکلیف‌شان معلوم است، می‌دانند چه می‌خواهند و به کجا باید برسند. دیگر اینکه خودشان در اولویت هستند و صرفاً بدنبال کسب رضایت دیگران نیستند. بهتر است فهرست‌وار به برخی از عادات افراد موفق اشاره کنیم:

1- دید مثبتی به زندگی دارند

2- از تغییر کردن استقبال می‌کنند

3- زیاد کار می‌کنند شاید روزی ۱۶ ساعت!

4- مدام در حال آموزش و تمرین و یادگیری هستند

5- از نه شنیدن و شکست خوردن نمی‌ترسند و مسئولیت شکست‌شان را می‌پذیرند

6- غر نمی‌زنند، گله و شکایت نمی‌کنند، دنبال راه حل هستند

7- احساساتشان را بیان می‌کنند، از ایده‌هایشان حرف می‌زنند

8- با آدمهای زیادی ارتباطات گسترده دارند

9- اطلاعات شان را به اشتراک می‌گذارند

10- برنامه مکتوب دارند، راجع به اهداف و احوالات‌شان می‌نویسند

11- دیگران را می‌بخشند، به دیگران کمک می‌کنند و قدرشناس هستند

12- دیدگاه کاسبکارانه و معامله‌گرانه ندارند

13- از موفقیت دیگران خوشحال می‌شوند

14- اصل کار برایشان مهم است نه داشتن پُست و مقام

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.