سمینار آموزش ضربه تراپی از کوین ترودو

سمینار آموزش ضربه تراپی از کوین ترودو
نوع فایل
Mp4
حجم فایل
150 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این قسمت از فروشگاه برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از پکیج های آموزشی با عنوان سمینار آموزش ضربه تراپی از کوین ترودو به صورت کامل را برای دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان و تمامی علاقه مندان به سمینارهای کوین ترودو قرار دهیم.

سمینار آموزش ضربه تراپی از کوین ترودو به صورت کامل

کوین ترودو در سمینار آموزش ضربه تراپی به صورت کامل شما را با اصول و روش های ضربه تراپی آشنا کرده و تکنیک های آن را به شما علاقه مندان آموزش می دهد.

ضربه تراپی چیست؟

تکنیک آزاد سازی عاطفی (EFT) یک روش انقلابی است که درمان درد و بیماری جسمی و عاطفی را ارائه می دهد. بدون استفاده از سوزن ، این نوع طب سوزنی از نوک انگشتان برای تحریک نقاط انرژی روی بدن استفاده می کند و شروع این طب توسط گری کریگ ایجاد شده است و تکنیکی است که به راحتی می تواند تقریباً در هر نقطه ای از بدن انجام شود و این روش درمانی از این ایده ناشی می شود که ، “علت همه احساسات منفی اختلال در سیستم انرژی بدن است.”

تاریخچه ضربه تراپی

یک کشف تصادفی منجر به یک انقلاب شفا بخش می شود این گونه که توسط گری کریگ در سال 1997 ابداع و به دنیا معرفی شد و او هر جا که فرصتی به دست آورده تأکید می نماید که نه تنها روانشناس نیست بلکه مجوزی هم برای درمان ندارد و به همه افرادی که می خواهند این طب را بیموزند نیز توصیه می کند اگر مجوز قانونی برای درمان ندارند هرگز با این روش به درمان افراد نپردازند.

او اصل این روش را از دکتر کالاهان آموخته و برای تکمیل روش خود از ان ال پی یا برنامه ریزی عصبی کلامی استفاده بسیار کرده است.

در ایران چند عبارت برای معادل سازی ای اف تی به کار گرفته می شود از جمله:طب سوزنی بدون سوزن – ضربه تراپی – ضربه درمانی – راه حل ضربه ای – تپینگ و … اما درست ترین عبارت همان ای اف تی می باشد و در ایران در سال 1384 توسط فرهاد فروغمند به افراد معرفی شد و او مهندس شیمی بوده و همانند گری کریگ می گوید که پزشک نیست و افرادی که مجوز درمانی ندارند از این روش برای درمان استفاده نکنند.

طب ای اف تی در طی سالها تغییرات زیادی داشته است اما اصل موضوع آن یکسان بوده و اگر تفاوتی در شیوه اجرای آن می بینید:بخاطر بروز نگه داشتن آن است و هم اینکه تا قبل از سال 2017 دستورالعمل جامع و یکسانی برای آموزش آن وجود نداشته است اما از سال 2017 گری کریگ سعی در استاندارد سازی آن داشته و هر سال استاندارد آن را در ابتدای سال میلادی منتشر می کند.

ای اف تی یا همان تکنیک آزاد سازی عاطفی چیست؟

برای انجام این تکنیک با سر 2 انگشت سبابه و میانی ضربات خفیفی بر قسمت های گوشتالوی دست می زنیم و وقتی این انسدادها رها شوند ، احساسات مشکل آزاد خواهد شد و در بدن حرکت می کند. روند با بیان اولیه شروع می شود که مشکل چیست و شامل یک پذیرش و تصدیق کامل است.

برای شروع شخص باید جملاتی مانند “با اینکه فلان ( ترس ) را دارم اما به هر حال خودم را قبول دارم ، بنابراین آن ها می توانند این بیانیه را تغییر دهند تا بگویند ، “من می خواهم یاد بگیرم خودم را بپذیرم” یا “می خواهم خودم را بپذیرم.

مراجعه کننده در هنگام ضربه زدن روی نقطه ، این اظهارات را سه بار می گوید و در قسمت دوم این درمان ، شخص روی احساس ( ترس ) در بدن تمرکز می کند و آن را با شدت بین یک تا ده ارزیابی می کند.

و سپس همزمان با گفتن “این ترس” روی نقاط اطراف صورت ضربه می زند و چندین دور این کار می تواند انجام شود تا اینکه ترس در مقیاس بین یک تا ده، صفر شود و هنگامی که این ترس از بین رفت ، درمانگر شخص را راهنمایی می کند تا ترس های دیگری را احساس کند که بعد از جنبه های مختلف همان وضعیت یا وضعیت عاطفی دیگری بروز می کند.

نقاط ای اف تی در بدن کدامند؟

نقاط کلیدی بدن که مسیر عبور جریان هستند بسیار مهم می باشند. در ادامه نقاط مختلف در تپینگ یا نواختن ضربه در حین تمرین را حضورتان شرح می دهیم.

1- فرق سر

2- بالای ستون بینی و ابتدای دو ابرو

3- انتهای دو ابرو (استخوان گودی چشم که در راستای مردمک چشم قرار دارد.)

4- استخوان زیر گودی چشم

5- حد فاصل بین زیر بینی و لب بالایی

6- فاصله بین چانه و لب پایینی

7- برآمدگی استخوان قفسه سینه

8- چهار انگشت پاین تر از زیر بغل

9- نقاط بیرونی انگشتان (کنار ماهک ناخن)

10- قسمت نرم دست (قسمت کاراته)

چگونه می توانیم از ضربه تراپی در زندگی خود استفاده کنیم ؟

میلیون ها نفر نمی دانند چگونه به زندگی شاد و رضایت بخش برسند و آن ها با پذیرش سبک زندگی ، آسیب های عاطفی ، درد جسمی مزمن ، اجبار و اعتیاد یا شاید فقط یک احساس خالی در درون نا امیدانه زندگی می کنند.

اگر مانند خیلی از افراد هستید و دچار احساس گرفتار بودن در این چرخه شده اید و از احساس ناراحتی ، افسردگی ، اضطراب ، نارضایتی و ناخوشایندی خسته شده اید و از درمان های گران قیمت و ناکارآمد درمانده هستید و دوست دارید رشد کنید ، شکوفا و شکوفاتر شوید و گذشته را رها کنید.

شما می خواهید بهترین باشید و در زندگی روزمره و لحظه به لحظه پر از آرامش باشید که با ضربه تراپی می توانید این کار را انجام دهید!

این روش برای هر کسی ساده و کاملاً در دسترس است ، در حالی که قرار است ضربه تراپی به تحول در حوزه سلامت و سلامتی بپردازد ، مفاهیم درمانی که بر اساس آن پایه گذاری شده است ، بیش از 5000 سال است که در طب شرقی انجام می شود.

بدن شما از آنچه تصور می کنید قدرتمندتر است … مملو از زندگی ، انرژی و توانایی قانع کننده ای برای بهبودی خود و ضربه تراپی ، از شما الهام می گیرد و به شما می آموزد که بتوانید آن قدرت را به دست بگیرید. و از آن نهایت استفاده را برای بهبودی خود انجام دهید.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.