پکیج مشاوره مهاجرت به کشور انگلستان

نوع فایل
Mp3
حجم فایل
60 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این قسمت از فروشگاه برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از پکیج های آموزشی با عنوان پکیج مشاوره مهاجرت به کشور انگلستان به صورت کاملاً تخصصی و قانونی را برای دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان و تمامی علاقه مندان به مشاوره در زمینه مهاجرت قرار دهیم.

پکیج مشاوره مهاجرت به کشور انگلستان به صورت کاملاً تخصصی و قانونی

در پکیج مشاوره مهاجرت به کشور انگلستان به صورت کاملاً تخصصی و قانونی شما با روش های مهاجرت به این کشور آشنا شده و همچنین شرایط زندگی در انگلستان نیز توضیح داده می شود.

برای مهاجرت به انگلستان از کجا شروع کنم؟

اولین گام برای مهاجرت به انگلستان شناخت روش های مهاجرت به این کشور و انتخاب بهترین گزینه است. سپس باید شرایط و مدارک مهاجرت را بر اساس روش انتخاب شده فراهم کرد.

بهترین راه برای مهاجرت به انگلستان کدام است؟

مسلماً شرایط شخصی شما در انتخاب بهترین روش مهاجرت به انگلستان بسیار مؤثر است؛ اما به طور کلی ویزای کار انگلستان، تحصیل در دانشگاه های انگلستان و سرمایه گذاری در انگلستان از بهترین راه های مهاجرت به انگلستان است.

کم هزینه ترین روش برای مهاجرت به انگلستان چیست؟

روش های کاری مثل دریافت پیشنهاد کار از کم هزینه ترین روش های مهاجرت به انگلستان است. تحصیل در انگلستان نیز دومین روش کم هزینه است.

آیا برای مهاجرت به انگلستان باید حتما از طریق وکیل اقدام کنیم؟

خیر. شما می توانید با صرف وقت قوانین مهاجرت به انگلستان را بیاموزید. اما مسلماً وکیل می تواند با سرعت بیشتری کار شما را انجام دهد و تجربیات خود را در اختیار شما بگذارد.

چرا کشور انگلستان برای مهاجرت مناسب است؟

همگان در این فکر بودند که بعد از خروج انگلستان از اتحادیه اروپایی واحد پولی این کشور (پوند استرلینگ) به شدت کاهش می یابد. نرخ بیکاری در این کشور به صورت تصاعدی بالا رفته و سطح دستمزد کارگری در انگلستان به شدت نزول خواهد کرد و تبعات خروج از این اتحادیه برای انگلستان بسیار گسترده خواهد شد.

اما ته تنها هیچ کدامیک از این فرضیات درست از آب درآمد، بلکه برعکس آنها در انگلستان روی داد. ارزش پول این کشور به شدت بالا رفت تا جائیکه هم اکنون در تابستان 2020 قیمت زنده سه ارز رایج دنیا از این قرار است.

از طرف دیگر، نرخ بیکاری انگلستان در طی سه ماه منتهی به ماه می حدود 3.9% بوده است که این پایین تر از پیش بینی های کارشناسان بوده است. چراکه آنها نرخ بیکاری 4.2% را برای انگلستان پیش بینی کرده بودند.

مهاجرت تحصیلی به انگلیس

از مزایای تحصیل در انگلستان در مقطع دبیرستان این می باشد که دیپلم تحصیل کشور انگلستان در همه کشور ها معتبر می باشد و شما در همه جای دنیا می توانید ادامه تحصیل دهید و یک مزیت اصلی تحصیل در انگلیس، اخذ اقامت این کشور می باشد.

سه دوره تحصیلی دبیرستان در انگلستان داریم که شامل GCSE، Alevel و Foundation می باشد و دو دوره آخر معادل دوره پیش دانشگاهی هست که تفاوتشان در مدت تحصیل و درجه سختی دوره برای گذراندن و وارد شدن به رشته ها یا  دانشگاه های مخصوصی در انگلیس می باشد.

مهاجرت کاری به انگلیس

یکی دیگر از روش هایی که می توان در کشور انگلستان اقامت دریافت کرد این است که به صورت قانونی بتوانیم در آن کشور مشغول به کار شویم زمانی که به عنوان دانشجو وارد کشور انگلستان می شویم چون در طول تحصیل اجازه کار پاره وقت داریم می توانیم به محض این که شغلی آگهی شد آن را درخواست کنیم یا صبر کنیم که وقتی درسمان تمام شد از کارفرما در کشور انگلستان درخواست کار کنیم.

پکیج مشاوره مهاجرت به کشور انگلستان به صورت کاملاً تخصصی و قانونی

این راه از جمله راه های بسیار خوب می باشد زیرا پس از ورود به کشور انگلستان شخص چون به عنوان دانشجو وارد کشور شده است فرصت دارد تا شغل مورد نظر خود را پیدا کند و آن را تا پس از اتمام تحصیلات خود ادامه دهد تا زمانی که بتواند از طریق این شغل اقامت کاری اخذ نموده و پس از پرداخت مالیات به مدت ۳یا۴سال برای اخذ اقامت دائم اقدام نماید.

مهاجرت از طریق ازدواج به انگلیس

ویزای ازدواج انگلستان، برای افرادی صادر می شود که قصد مهاجرت به انگلستان از طریق ازدواج را دارند. افرادی که قصد ازدواج صوری با یکی از اتباع یا افراد مقیم درانگلستان را دارند، مشمول این نوع ویزا نخواهند شد ودرصورت کشف نیت آنها مبنی بر ازدواج صوری درانگلستان، ممکن است برای همیشه از ورود به انگلستان، محروم شوند. این نوع از ویزای انگلیس به دو دسته ویزای ازدواج و ویزای نامزدی تقسیم میشود که شرایط آنها تقریبا مشابه هم است.  در هر دو دسته متقاضی باید از چند جهت سفارت یا مراجع قانونی را قانع کند.

شرایط و مدارک لازم جهت صدور ویزای ازدواج با افراد مقیم انگلستان

امکان ازدواج با افرادی که شهروند انگلستان نیستند نیز وجود دارد وشرایط خاص خود را دارد.

  • حداقل سن متقاضی باید ۱۸ سال باشد.
  • هیچ سابقه جرم وجنایت وتخلف که باعث محرومیت ازحقوق اجتماعی می شود، نداشته باشد.
  • تسلط کامل به زبان انگلیسی.
  • دارابودن اقامت انگلستان ازیکی ازطرق قانونی درانگلستان برای نامزد.

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به انگلیس

اقتصاد انگلستان رتبه دوم اتحادیه اروپا و پنجم جهان را به خود اختصاص داده است. با توجه به اینکه انگلستان در سالهای اخیر دارای ثبات اقتصادی بالایی نسبت به سایر کشورهای اتحادیهی اروپا است، افراد زیادی تمایل به سرمایه گذاری در انگلیس دارند. به طوری که هدف بسیاری از آنها کسب اقامت از طریق سرمایه گذاری در این کشور میباشد. چنانچه شخصی خواهان راه اندازی کسب و کار و یا سرمایه گذاری در انگلستان باشد میتواند با گرفتن ویزای کارآفرینی Tier ۱ انگلستان برای این امر اقدام نماید.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.