پکیج مشاوره مهاجرت به کشور ژاپن

پکیج مشاوره مهاجرت به کشور ژاپن
نوع فایل
Mp4
حجم فایل
200 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این قسمت از فروشگاه برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از پکیج های آموزشی با عنوان پکیج مشاوره مهاجرت به کشور ژاپن و آشنایی با روش های قانونی مهاجرت را برای دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان و تمامی علاقه مندان به مشاوره در زمینه مهاجرت قرار دهیم.

پکیج مشاوره مهاجرت به کشور ژاپن و آشنایی با روش های قانونی مهاجرت

در پکیج مشاوره مهاجرت به کشور ژاپن شما با روش های قانونی برای مهاجرت به ژاپن آشنا شده و همچنین با طرز زندگی در این کشور و قوانین آن آشنا خواهید شد.

مهاجرت به ژاپن

گام اول در مهاجرت به ژاپن اخذ اقامت موقت این کشور می باشد که در ادامه می تواند به اخذ اقامت دائم و تابعیت کشور ژاپن منجر شود. باید توجه داشت که ژاپن کشوری صنعتی و پیشرفته است و مهاجرت به این کشور مستلزم تخصص و مهارت می باشد. مهاجرت به کشور ژاپن قبل از هر چیزی به هدف از مهاجرت بستگی دارد. مهاجرت به کشور خورشید تابان از طریق روش های متعددی شامل مهاجرت کاری، تحصیلی، سرمایه گذاری، خانوادگی و توریستی امکان پذیر می باشد.

از بین روش های مهاجرتی به ژاپن، روش مهاجرت تحصیلی به ژاپن ارزان ترین راه و روش مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت گران ترین روش می باشد. بر طبق قوانین مهاجرتی ژاپن، تمامی شهروندان خارجی به هنگام مهاجرت به ژاپن ملزم به دریافت اقامت ژاپن می باشند. در کشور ژاپن، بیش از 20 نوع اقامت شامل ویزیتور موقتی برای توریست ها، اقامت دانشجویان، کارگران و خویشاوندان شهروندان و مقیم های ژاپنی وجود دارد.

مهاجرت به ژاپن به عنوان کارگر

متقاضیان خارجی مایل به کار در ژاپن به منظور مهاجرت به این کشور و اخذ اقامت ژاپن نیازمند درخواست ویزای کار ژاپن هستند. ویزای کار ژاپن به دارنده آن اجازه کار در رشته شغلی تخصصی شامل روزنامه نگار، هنرمند، محقق، مهندس، مدیریت بازرگانی و خدمات بین المللی را می دهد. لازم به ذکر است اگر شما همزمان با حضور در ژاپن قصد تغییر رشته حرفه ای خود را (مثلا از تحصیل به مهندسی) داشته باشید، شما بایستی وضعیت اقامتی خود را نیز تغییر دهید.

ویزای کار ژاپن یک ویزای تخصصی است و به مهارت و سطح دانش متقاضی بستگی دارد. شرط اصلی اخذ ویزای کار ژاپن وجود پیشنهاد کاری از طرف کارفرمای ژاپنی می باشد. ویزاهای کاری ژاپن برای دسته های مشاغل مهندس/ کارشناس در علوم انسانی/ خدمات بین المللی، انتقال نیروی کار درون- شرکتی، کارگران ماهر، سرمایه گذار/مدیر شرکت صادر می شود. از مزایای مهاجرت به ژاپن از این طریق می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • امکان اخذ ویزای اقامت دائم و تابعیت ژاپن
 • رسیدگی اولویت دار به درخواست متقاضیان مهاجرت به ژاپن با این شیوه مهاجرتی
 • امکان کار همسر به صورت فول تایم
 • امکان به همراه آوردن اعضای خانواده به ژاپن
 • احتمال استخدام یک دستیاز تحت شرایط خاص
 • مهاجرت به ژاپن به عنوان دانشجو

متقاضیانی که قصد تحصیل در ژاپن را (به جز دانشجویان مدارس زبان) به مدت بیش از 3 ماه دارند، بایستی با مراجعه به یکی از سفارت های ژاپن درخواست خود را ارائه دهند. اما شرایط اصلی برای اخذ ویزای تحصیلی ژاپن چیست؟ اسپانسری از طرف موسسه آموزش عالی ژاپنی و نیز مدرک اثبات تمکن مالی جهت پوشش کلیه خرج و مخارج در طول تحصیل از جمله شرایط این نوع ویزا می باشد. اقامت از این طریق بین 3 ماه تا 4 سال متفاوت می باشد. از مزایای تحصیل در ژاپن می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • تحصیل در برترین دانشگاه های جهان و اکثرا مورد تایید وزارت علوم ایران
 • امکان کار ضمن تحصیل
 • هزینه های تحصیلی و زندگی مقرون به صرفه
 • امکان اخذ بورسیه های تحصیلی
 • امکان تبدیل اقامت دانشجویی به اقامت کاری در آینده

رضایت مهاجرین به ژاپن

یکی از بخش های بسیار مهمی که با رضایت مهاجران همراه بوده است ویزای کار کشور ژاپن است. در نظر داشته باشید که شما با داشتن ویزای کار این کشور می‌توانید در فعالیت های متعدد شرکت نمایید، این ویزا در همان ابتدا 5 ساله صادر می‌شود. برای شما شرایط رسیدن به اقامت دائم ، به سادگی فراهم می‌شود و همسر شما نیز می‌تواند همراه باشد و به طور تمام وقت تحت شرایط خاصی در این کشور کار کند.

پکیج مشاوره مهاجرت به کشور ژاپن و آشنایی با روش های قانونی مهاجرت

یکی دیگر از دلایلی که سبب رضایت مهاجران از کشور ژاپن شده است، نظم دقیقی است که در این کشور دیده می‌شود. مردم کشور ژاپن آنقدر دقیق هستند که تأخیر، یک قانون شکنی بزرگ در ژاپن به شمار می‌رود. در این کشور زمان کاری طبق قرارداد تعیین می‌شود و تأخیری بابت پرداخت حقوق دیده نمی‌شود. در نظر داشته باشید که کشور ژاپن یکی از کشورهایی است که توانسته روال کاری را برای خود به بهترین شکل پیش ببرد.

کودکان در کشور ژاپن در یک محیط بسیار دقیق تحصیل می‌کنند و این موضوع سبب می‌شود که به طور کلی روال تحصیلی در کشور ژاپن به طور دقیق دیده شود. تحصیل در این کشور به صورت عملی پیش می‌رود.

در این کشور فضا برای خرید خانه نیز فراهم شده است به طوری که مردم ژاپن اغلب در خانه هایی با متراژ کم زندگی می‌کنند و تعرفه ای که برای خانه ها در نظر گرفته می‌شود اغلب ارزان است و این موضوع نیز سبب رضایت مهاجران از کشور ژاپن شده است.

در کشور ژاپن، میزان امنیت در وضعیت کنترل شده به خصوص برای بانوان است به طوری‌که پلیس های محلی در هر یک از شهرهای کشور ژاپن می‌توانند این نظام را به طور دقیق پیش ببرند. شایان ذکر است که ژاپن یکی از کشورهایی است که توانسته یک تعادل عالی بین کار و درآمد ایجاد نماید اما تایم کاری در این کشور بالا است و شاید این گزینه برای افرادی که مهاجرت به کشور ژاپن را انتخاب کرده‌اند کمی عجیب و خسته کننده باشد. در نظر داشته باشید که این کشور به نوبه خود یکی از کشورهایی است که توانسته میزان موقعیت های کاری خود را درجه بندی نماید به این ترتیب تبدیل ویزای تحصیلی به کاری، کار دشواری نخواهد بود.

راهنمای خرید
 • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
 • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
 • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
 • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.