سمینار موفقیت از استر هیکس به صورت کامل

نوع فایل
Mp4
حجم فایل
800 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این قسمت از فروشگاه برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از پکیج های آموزشی با عنوان سمینار موفقیت از استر هیکس به صورت کامل و تصویری را برای دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان و تمامی علاقه مندان به کارگاه های روانشناسی و علم موفقیت قرار دهیم.

سمینار موفقیت از استر هیکس به صورت کامل و تصویری

در سمینار موفقیت از استر هیکس به صورت کامل و تصویری استر هیکس به صورت کامل مقوله موفقیت و ابعاد مختلف آن را مورد بررسی قرار داده و آن را مورد واکاوی قرار می دهد.

استر هیکس (موسوم بهWeaver، متولد ۵ مارس ۱۹۴۸) سخنران و نویسنده الهام بخش آمریکایی است.او ۹ کتاب را با همسرش جری هیکس همکاری کرده‌است، کارهای زیادی را دربارهٔ قانون جذب با انتشارات آبراهام(ابراهیم) هیکس ارائه کرده‌است و در نسخه اصلی فیلم راز محصول ۲۰۰۶ منتشر شده‌است. کتاب‌های هیکس، از جمله سری قانون جذب، بر اساس استر هیکس، «ترجمه شده از یک گروه از افراد غیر فیزیکی به نام ابراهیم» است. هیکس آنچه را که او انجام می‌دهد را به عنوان «بهره‌گیری از اطلاعات بی‌نهایت» توصیف می‌کند.

قبل از ازدواج با جری هیکس ، او با فرد دیگری به نام Richard D Geer ازدواج کرده بود که حاصل آن ازدواج دختری به نام تریسی ( Tracy Geer Ayers ) می باشد .

در سال 1976 استر با جری اسپینر هیکس در یک نماشگاه کاری در شهر فرسنو ملاقات میکند . در آن زمان جری هیکس یک توزیع کننده سطح بالا در شرکت Amway بوده است . جری هیکس همراه با همسرش قبلی خود Trish در این نمایشگاه شرکت کرده بود . (در حقیقت با همسرش شریک بوده)
در آن زمان جری هیکس سخرانی کاری از کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید اثر ناپلون هیل را ارائه میدهد . توزیع کننده های شرکت Amway در آن زمان به عنوان گروهی که از آموزه های بیندیشید و ثروتمند شوید برای انگیزش کارکنان استفاده میکردند شناخته شده بودند .
همچنین نوار زمانی شرکت Amway افشا میکند که از این آموزه های انگیزشی فقط برای تعدادی از تجارت های پول ساز استفاده شده است .

جری هنگام مطالعه کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید متوجه سانسور و حذفیات شده بود و همیشه پیگیر بود تا محتوایی کامل تر و جامعتر را در زمینه متافیزیک بدست آورد.

استر هیکس

استر هیکس یکی از بانوان تاثیرگذار و موفق در زمینه موفقیت و قانون جذب است که متولد ۵ مارس ۱۹۴۸ در ایالت یوتا آمریکاست. در سال ۱۹۸۰ با جری هیکس ازدواج کرد؛ شایان ذکر است در بیوگرافی استر هیکس، ازدواج نقش مهمی نقش مهمی ایفا کرده است. خانم استر هیکس به همراه همسرش، به موفقیت‌های بسیاری رسیده‌اند و این موفقیت را مدیون تلاش و همکاری با هم هستند.


پیشنهاد ویژه : سمینار رسیدن به رویاها از وین دایر


استر هیکس قبلا ازدواج کرده بود و حاصل این ازدواج دختری به نام تریسی است. به طور کلی، همکاری استر هیکس یا همسرش جری هیکس، هم برای مردم و هم برای خودشان موفقیت آفرین بود. شایان ذکر است استر و جری نیز همانند بسیاری از افراد موفق، در ابتدا با کتاب «بیندیشید و ثروتمند شوید!» ناپلئون هیل وارد این عرضه شدند.

البته مراقبه استر هیکس هم راهی برای گشوده شدن پنجره جدید به دنیای جدید اوست که خود آن را زیاد بیان میکند.

آموزش تمرین قانون جذب استر هیکس

برای ایجاد جریان مثبت در زندگیتان میتواند از تمرین های قانون جذب استر هیکس استفاده نمایید و افکار خوشایند را با استفاده از این تمارین در ذهن خود تکثیر کنید. در این بخش قصد داریم یکی از معروف ترین تمرین های استر هیکس را به صورت کامل به شما بیاموزیم:

برای اینکه بتوانید حس خوبی داشته باشید سعی کنید در ذهنتان به دنبال یک خاطره خوب باشید یا به اطرافتان نگاه کنید و تلاش کنید تا یک شی یا فردی را پیدا کنید که برای شما حس خوبی را به ارمغان می آورد. (اگر افکارتان را بر روی کاغذی بنویسید روند بهتری دارد اما الزامی نیست.)

توجه خود را بر آن موضوع معطوف کنید و سپس به زیبایی های آن فکر کنید، به این ترتیب افکار مثبت شما زیاد می شود. بعد از این مرحله نوبت این است که به تغییرات فکر خود توجه کنید و از احساس خود تعریف و تمجید کنید. در این لحظه احساس خوب در شما تقویت می شود و باز هم به اطرافتان نگاه کنید و دوباره موضوعی پیدا کنید و از آن تعریف کنید و آنقدر این کار را انجام دهید تا در شما ارتعاشات مثبت نیرومند به وجود بیاید.

تمرین قانون جذب استر هیکس چه تأثیری می تواند بگذارد؟

هر چه به چیزهای خوب بیشتر تمرکز و فکر کنید قانون جذب آن را به سمت شما می کشاند.

همه چیزهای خوب را به سمتتان می آورد تا شما آنها را ببینید. در این حالت تعریف و تمجید شما ارتباط خود را با مبدا انرژی تقویت می کنید و مقاومت را در خود از بین می برید. و همچنین ارتعاش های تعریف و تمجید ارتباطی بسیار قدرتمند بین وجود مادی و وجود معنوی شما به وجود می آورد؛ و باعث می شود با وجود درونی خود ارتباط و الهام بگیرید و در امور راهنمایی شوید.

هر چقدر بیشتر تعریف و تمجید کنید و ارتعاشات خوب شما بیشتر می شود و مقاومت شما در مقابل عدم پذیرش نعمت ها کمتر می شود. و هر چقدر مقاومت شما کمتر شود زندگی شما خارق العاده تر می شود و همچنین به این  طریق حالت منفی بافی را کنار می گذارید.

با انجام این تمرین قانون جذب بعد از مدت زمانی حس نشاط و شادی همیشگی به سراغ شما می آید و در تجربه زندگی شما قرار می گیرد. روزانه ده الهی پانزده دقیقه این کار را انجام دهید. لازم نیست پشت سر هم باشد ولی جمع این تمرین همان پانزده دقیقه شود.

به طور مثال: میتونید بگین چقدر چمنکاری بلوار را قشنگ انجام داده اند. چقدر رفتار آن مادر با فرزندش خوب و دلنشینه. امروز چه روز خوبی است. چقدر ساختمان روبرو تمیز و قشنگ است. شما در حال رانندگی هستید: ماشینم و دوست دارم. چه باران زیبایی چقدر این هوا را دوست دارم. این بزرگراه جدید چقدر عالی است. شما همچنین میتوانید با مراقبه استر هیکس در دوره راه های نشاط در زندگی را تماشا کنید.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.