کارگاه بیل گیتس و موفقیت به صورت کامل

کارگاه بیل گیتس و موفقیت به صورت کامل
نوع فایل
Mp3
حجم فایل
80 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این قسمت از فروشگاه برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از پکیج های آموزشی با عنوان کارگاه بیل گیتس و موفقیت و روش های اصولی موفقیت را برای دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان و تمامی علاقه مندان به سمینارهای موفقیت قرار دهیم.

کارگاه بیل گیتس و موفقیت و روش های اصولی موفقیت

در کارگاه بیل گیتس و موفقیت و روش های اصولی موفقیت شما با رمز موفقیت از منظر بیل گیتس آشنا شده و می توانید در زندگی و کسب و کار خود موفق باشید.

شما موفقیت را چگونه معنی می‌کنید؟ اگر از شما بپرسند که موفقیت یعنی چه چگونه پاسخ می‌دهید؟ آیا موفقیت به معنی گواهینامه‌ها و مدارک مختلفی است که بر دیوار اتاقتان نصب شده است؟ یا گرمایی که هنگام قدم گذاشتن در اولین خانه‌ی‌ خود در قلبتان احساس می‌کنید؟ یا شاید هم احساس رضایتی که وقتی به حساب بانکی خود نگاه می‌کنید و بدون هیچ دغدغه‌ای قبض‌های خود را پرداخت می‌کنید.

مختصری از بیوگرافی بیل گیتس

ویلیام هنری «بیل» گیتس سوم (William Henry “Bill” Gates III) سرشناس به بیل گیتس (زاده ۲۸ اکتبر ۱۹۵۵ سیاتل، واشینگتن) کارآفرین، بازرگان، سرمایه‌دار، نیکوکار و مدیر ارشد اجرایی آمریکایی، که در سال ۱۹۷۵ با مشارکت پل آلن شرکت مایکروسافت را تأسیس نمود.وی تا مارس ۲۰۱۷ با دارایی خالص ۸۶ میلیارد دلار، به‌عنوان ثروتمندترین فرد جهان شناخته می‌شد، ولی در تاریخ ۶ مارس ۲۰۱۸، جف بیزوس مدیرعامل و مؤسس شرکت آمازون، با ۱۱۲ میلیارد دلار دارایی ثبت‌شده، از وی پیشی گرفت و به عنوان ثروتمندترین فرد جهان شناخته شد.

گیتس از ابتدای تأسیس مایکروسافت، تا سال ۲۰۰۰ برای مدت ۲۵ سال، به‌عنوان مدیرعامل مایکروسافت فعالیت کرد و تا سال ۲۰۱۴ در مجموع ۳۹ سال، ریاست هیئت مدیره مایکروسافت را برعهده داشت. او در مارس ۲۰۲۰ از هیئت مدیرهٔ این شرکت کناره‌گیری کرد.گیتس کماکان با در اختیار داشتن ۱٫۳٪ درصد از سهام این شرکت، سهام‌دار عمدهٔ مایکروسافت است.گیتس همچنین قصد دارد از هیئت مدیره شرکت مالی برکشایر هاتاوی نیز کناره گیری کند.

هر چند که بیل گیتس نیازی به معرفی ندارد. در حال حاضر او یکی از ثروتمندان جهان است. این نابغه‌ی افسانه‌ای دنیای تکنولوژی، کوهی از موفقیت را در کارنامه‌ی خود به ثبت رسانده است. همه ما بیل گیتس را تنها با عنوان موسس مایکروسافت و مرد شماره‌ یک ثروت جهان می‌شناسیم. اما حقایق بسیاری در زندگی این شخص وجود دارد که می‌تواند الگوی بسیاری از کارآفرینان باشد. نبوغ وی در برنامه نویسی در روزهای نوجوانی کشف شد. زمانی که اولین برنامه‌ی کامپیوتری را نوشت و مورد استقبال مسئولین مدرسه قرار گرفت. همانند بسیاری از کارآفرینان موفق جهان، بیل گیتس نیز تحصیل در دانشگاه هاروارد را به منظور تمرکز بر روی پروژه‌ی شخصی خود، مایکروسافت، رها کرد. مطالعه در زمینه‌ی هوش مصنوعی از علایق اصلی اوست. تا حدی که در جایی اشاره می‌کند؛ اگر مایکروسافت جواب نمی‌داد، پژوهشگری در زمینه‌ی هوش مصنوعی می‌شدم.

علیرغم ثروت نامحدود بیل‌گیتس، فرزندانش تنها مبلغ ۱۰ میلیون دلار به ارث خواهند برد؛ درحالی که ارزش خالص سرمایه‌ی او بیش از ۹۰ میلیارد دلار است. به عقیده‌ی او، ثروت بیش از حد مانع پیشرفت فرزندانش در زندگی خواهد شد. با وجود موفقیت‌های بی‌شمار بیل‌گیتس، او به هیچ زبان خارجی دیگری مسلط نیست و آن را بزرگ‌ترین پشیمانی در زندگی خود برشمرده است. این شخصیت برجسته و موفق هنوز هم مطالعه را بهترین راه یادگیری می‌داند.

گفتارهایی از بیل گیتس

ما همیشه دربارهٔ اتفاقاتی که در دو سال آینده رخ خواهد داد، اغراق می‌کنیم، اما آنچه که در ۱۰ سال آینده رخ خواهد داد را خیلی کم تخمین می‌زنیم. هرگز اجازه ندهید که رکود و سکون به سراغتان بیاید.

گیتس در ۵ آوریل گفت اگر اقدامات حفظ فاصله فیزیکی به درستی انجام گیرد، شمار کشته شدگان ویروس کرونا در ایالات متحده می‌تواند «بسیار کمتر» از برآوردهای اخیر از سوی مقامات ارشد بهداشت باشد. وی گفت اگر انجام آزمایش را تثبیت کنیم و هر ۵۰ ایالت را درگیر کنیم، زیر میزان برآوردهای مقامات بهداشت قرار خواهیم گرفت. مطمئناً ما هزینه اقتصادی هنگفتی را پرداخت خواهیم کرد. وی تصریح کرد: «این منطقی است که بگوییم تا زمانی که واکسنی نداریم، اوضاع به حالت عادی برنمی‌گردد.»

موفقیت برای شما چه معنایی دارد؟

یکی از بهترین تعریف‌هایی که از موفقیت شنیده‌ شده مربوط به گوینده‌ی رادیو آقای ارل نایتین‌گیل است. زمانی که از او سؤال شده که موفقیت یعنی چه او در جواب گفته” موفقیت یعنی بتوانید تشخیص دهید چه ایده یا هدفی ارزش دنبال کردن دارد”. وقتی صحبت از تعریف و راز‌های موفقیت می‌شود، برخی مردم این‌گونه فکر می‌کنند که اگر به مقدار مشخصی پول در حساب بانکی خود برسند، موفقیت در زندگی را تجربه کرده‌اند.

برای مثال آن‌ها گمان می‌کنند زمانی که توانستند درآمد یک میلیارد تومانی کسب کنند یا خانه‌ی رؤیایی خود را بخرند و یا ‌وقتی شغل رؤیایی خود را به دست آورده‌اند، موفق هستند. شاید در ابتدا رمز موفقیت ازنظر شما تنها یافتن یک شغل مناسب باشد. اما در همان زمانی که عمر شما می‌گذرد شیوه‌ی تعریف کردن موفقیت تغییرات اساسی‌ای می‌کند.

همه‌ی انسان‌ها زمان زیادی از دوران جوانی خود را در فکر و تلاش برای پیدا کردن کار مناسب صرف می‌کنند تا کاری که با توانایی‌های آن‌ها تناسب داشته و حقوق کافی نیز داشته باشد، پیدا کنند. همین افراد ممکن است در مرحله‌ای دیگر به‌شدت به دنبال ورود به دانشگاه باشند و آن را از راز‌های موفقیت خود بدانند. بعضی مواقع انجام دادن یک کار کوچک نیز ممکن است همانند یک موفقیت بزرگ جلوه کند، به‌خصوص زمانی که پای احساسات و عواطف انسانی در میان باشد.

وقتی به خود می‌آیید متوجه می‌شوید که در مراحل مختلف زندگی به‌طور پیوسته تعریف‌های متفاوت و در مواردی متناقضی از راز موفقیت داشته‌اید و برخلاف چیزی که ممکن است خیلی از افراد بگویند می‌فهمید که موفقیت تعریف ثابت و محدودی ندارد. به‌عبارت‌دیگر، نمی‌توان به سؤال موفقیت یعنی چه پاسخ مشخص و ثابتی داد که برای همه‌ی افراد با علایق مختلف و خصوصیات مختلف صادق باشد. مسئله در چنین شرایطی کاملاً تغییر می‌کند و باید این سؤال را پرسید که چگونه می‌توان موفقیت در زندگی را به‌گونه‌ای تعریف کرد که دستیابی به آن آسان‌تر باشد؟

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.