سمینار برآورده شدن آرزوها از وین دایر

نوع فایل
Mp4
حجم فایل
800 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این قسمت از فروشگاه برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از پکیج های آموزشی با عنوان سمینار برآورده شدن آرزوها از وین دایر به صورت جامع را برای دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان و تمامی علاقه مندان به روانشناسی و سمینارهای موفقیت قرار دهیم.

سمینار برآورده شدن آرزوها از وین دایر به صورت جامع

وین دایر در سمینار برآورده شدن آرزوها به صورت کامل مبحث قانون جذب و روش های رسیدن به آرزوها در زندگی را برای شما علاقه مندان به سمینارهایش آموزش می دهد.

آشنایی با وین دایر

وین والتر دایر (Wayne Walter Dyer) زاده ۱۰ مه ۱۹۴۰ – درگذشته ۲۹ اوت سال ۲۰۱۵) نویسنده کتاب‌های خودیاری و سخنران انگیزشی آمریکایی بود. کتاب قلمرو اشتباهات شما (با عنوان “چگونه شخصیت سالم‌تر بیابیم؟” در ترجمه فارسی) در سال ۱۹۷۶ در حدود ۳۰ میلیون نسخه فروخت و جزء یکی از بالاترین فروش کتاب‌ها در تاریخ شد. دایر در سال ۱۹۸۷ به عنوان بهترین سخنران ایالات متحده شناخته شد.در سال ۲۰۱۱ مجله Watkins Magazine وین دایر را سومین انسان معنوی تأثیرگذار در دنیا معرفی کرد.

بگذارید اول کمی با وین دایر آشنا بشویم. شاید برایتان باور کردنی نباشد که وین دایر بیشتر دوران نوجوانی خود را در پرورشگاه گذرانده باشد. بله او یک بچه پرورشگاهی بود و مجبور شددر مسیر زندگی خود همه چیز را ، از زیر صفر شروع کند. او راز موفقیت را شناخت و تصمیم گرفت موفقیت را به همه مردم جهان آموزش دهد.

دکتر وین والتر دایر (Wayne Walter Dyer) نویسنده و سخنران انگیزشی و رشد و تحول فردی بود. یکی از بهترین کتاب های وین دایر، کتاب چگونه شخصیت سالم‌تر بیابیم؟ بود که فقط در سال 1976 بیش از 30 میلیون نسخه از آن به فروش رسید و همچنان رکورد دار کتاب های موفقیت است و در واقع از این زمان بود که وین دایر مورد توجه جهانیان و مخصوصا مدیا قرار گرفت.

او 75 سال موفقیت را آموزش داد. او همیشه در همه کتاب ها و سخنرانی هایش معنویات و ارتباط با خدا را مورد توجه قرار می داد. یکی از ویژگی های بارز وین دایر این بود که به کانون خانواده به عنوان یک اصل بسیار مهم در موفقیت اشاره داشت. او دو بار ازدواج کرد. از زندگی اول یک فرزند و از زندگی دومش دومی 7 فرزند داشت. همیشه دوست داشت عکسهایش با خانواده باشد.

داستان اینجوری بود که وین دایر را کسی نمی شناخت. زمانی که کتاب “قلمرو اشتباهات شما ” که در ایران با عنوان “چگونه شخصیت سالم‌تر بیابیم؟” به چاپ رسید، هیچ فروشی نداشت. او در روزنامه ها و مجلات می نوشت اما باز محبوبیت زیادی نداشت، تا اینکه یک سخنرانی انگیزشی تاریخی در دانشگاه سنت جان با موضوع شیوه متمرکز شدن “افکار منفی” انجام داد که بسیاری با شنیدن این سخنرانی در کلاس های او ثبت نام کردند و کتاب های او شروع به فروش کرد. عده ای او را اولین مدرس موفقیت با شیوه تفکر نو می دانند. او کسی بود که کاست های آموزشی بسیاری را تولید کرد که در آن زمان تازگی داشت.

بزرگترین افتخار وین دایر این بود که سال  1987 به عنوان بهترین سخنران ایالات متحده شناخته شد. و از آن پر افتخار تر خبری بود که در مجله Watkins Magazine منتشر شد و وین دایر را سومین انسان معنوی تأثیر گذار در دنیا معرفی کرد. کتاب ها و سخنرانی های وین دایر همیشه با روح تازه ای از نور معنویات در مسیر موفقیت، ذهن انسان را روشن می کند. من کتاب ها و سحنرانی های این مرد بزرگ را که می خوانم، احساس عجیب و آرامش بخشی در عمیق ترین لایه های ذهنم قلیان می کند که امیدوارم شما هم این تجربه را کسب کنید.

سمینار برآورده شدن آرزوها از وین دایر چه پیامی دارد؟

وین دایر بعد از مدت ها تلاش، بالاخره فرصت اجرای سخنرانی تصویری در شبکه تلویزیونی ملی آمریکا (کاری که آن روزها زیاد باب نبود) را یافت. برنامه آرزوهای برآورده شده (Wishes-Fulfilled) یکی از بهترین اجراهای او بود. بسیاری در سرتاسر دنیا آغاز تحولات شخصی خود را بعد از دیدن این سخنرانی تاثیر گذار اعلام می کنند.

تمام هدف این فیلم این باور هست که مسئله و موضوع این نیست که چه می خواهید، بلکه این است که چه کسی هستید؟ در آغاز سخنرانی، وین دایر به زبانی بسیار ساده می گوید: من وین دایر هستم. حالم خیلی خوبِ…. البته تا پایان این سمینار متوجه خواهید شد که چرا خودش را اینچنین معرفی می کند.

سخنان وین دایر

چیزی که روح می‌خواهد این است که آزاد باشد و تا در آغوش کشیدنِ بی‌نهایت پیش رود.

اگر می‌خواهید شخصی را تغییر دهید، باید تصّور و اطلاعات شخص از خودش را تغییر دهید.

افرادِ زیادی هستند که به خاطر تلاش غلط در راه دست یافتن به الهام و ندای درونی به نتیجه نرسیده‌اندیا از قانون جذب نتیجه ای نگرفته اند اما هم‌چنان امیدشان را حفظ کرده‌اند.

افکارتان می‌خواهند شما را در گذشته نگاه دارند،

وقتی شما به اعماق خود و به اعماق روحتان برسید، می‌توانید هرکاری را انجام داده و ظرفیت هر چیزی را پیدا کنید.
تمام چیزهایی که به دست آورده‌اید روزی از دست میروند،یا کسی آن‌ها را از شما می‌گیرد، و در آن لحظه در حقیقت، شما خودتان از دست می‌روید، شما دیگر هیچ چیز نیستید!

این نیرو، خداست که میگوید: تو کجایی؟ من در تمام طول روز میخواهم با من باشی ولی تو وقتی برای من نداری!

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.