دانلود کتاب صوتی درمان ناهنجاری های روانی در کودکان نوجوانان و خانواده ها

دانلود کتاب صوتی درمان ناهنجاری های روانی در کودکان نوجوانان و خانواده ها
نوع فایل
Mp3
حجم فایل
100 مگابایت
نویسنده
تاریخ انتشار
24 مرداد 1398
دسته بندی
22,000 تومان
افزودن به سبد خرید
خرید این محصول
هم اکنون این محصول را خرید کنید و 2 امتیاز هدیه بگیرید. هر امتیاز = هزار تومان

در این بخش از فروشگاه اینترنتی برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از کتاب های صوتی شنیدنی با عنوان دانلود کتاب صوتی درمان ناهنجاری های روانی در کودکان نوجوانان و خانواده ها را جهت دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان و علاقه مندان به کتاب و کتاب خوانی قرار دهیم.

دانلود کتاب صوتی درمان ناهنجاری های روانی در کودکان نوجوانان و خانواده ها

کتاب صوتی درمان ناهنجاری های روانی در کودکان نوجوانان و خانواده ها شامل ده فصل است که شش فصل آن ترجمه فصل‌های 1 تا 6 کتاب “درمان‌های شناختی و رفتاری برای کودکان و خانواده‌ها” تالیف “ف گراهام” (1998) است که عبارت‌اند از: 1 – عناصر هیجانی و رشدی مرتبط با درمان شناختی رفتاری کودک و خانواده. 2 – درمان برای والدین کودکان پیش دبستانی مشکل‌دار. 3 – اختلال نقص توجه همراه با بیش فعالی. 4 – اختلال وسواسی اجباری دوران کودکی. 5 – اختلالات اضطرابی.6 – اختلال سلوک در کودکان خردسال. فصل هفتم این کتاب به رویکردها در زوج درمانی و کاربرد آن با توجه به فرهنگ اسلام اختصاص دارد.


پیشنهاد ویژه:کتاب صوتی در جستجوی تعادل

فصل هشتم درباره بن بست‌ها در شناخت درمانی و راه‌کارهای آن به منظور مقابله با بن ‌بست‌هاست. در فصل نهم موضوع روش‌های راه‌یابی به تجارت کودکی و اعتقادات هسته بیماران دارای اختلالات اضطرابی مطرح شده است. فصل دهم شرح تکنیک رفتاری شناختی است که به ایجاد تعادل بین فعالیت‌های ذهنی و فعالیت‌های کاری اختصاص دارد. این شیوه برای بیماران افسرده و دارای اشتغالات ذهنی بسیار، و افراد دارای وسواس فکری کاربرد دارد. در فصل یازدهم کتاب نیز کاربرد روان درمانی گروهی برای تقویت خودباوری و اعتماد به نفس در میان نوجوانان و جوانان تشریح شده است.

درمان شناختی ـ رفتاری (CBT) کوششی هدفمند برای به کارگیری محاسن اثبات شده اصلاح رفتاری در یک بافت علمی‌تر و یکپارچه‌سازی فعالیت‌های شناختی مددجو برای ایجاد تغییرات درمانی است. درمان‌ شناختی ـ رفتاری مستلزم تطابق قواعد اصلی درمان با نیازها و توانایی‌های رشدی و هیجانی کودکان است. مطالعات همه‌گیرشناسی نشان می‌دهد که 17% تا 22% کودکان و نوجوانان زیر 18 سال از مشکلات رفتاری، هیجانی و یا رشدی رنج می‌برند که نیاز به این درمان‌ها دارند زیرا این روش باعث کاهش رفتارهای افراطی، حذف اضطراب‌هایی که عملکرد کودک را مختل می‌کنند، و تسهیل فرآیندهای رشدی مانند جرات‌ورزی و بهبود کنترل خویش می‌شود. نگارنده در کتاب حاضر به طور کلی به درمان ناهنجاری‌های روانی در کودکان، نوجوانان و خانواده‌ها پرداخته اما برجسته‌ترین مباحثی که او دنبال کرده تکنیک‌های شناختی ـ رفتاری برای اختلالات رفتاری کودکان، درمان ‌شناختی ـ رفتاری مبتنی بر فرهنگ ایران، راهکارهای مقابله با افسردگی، و ماهیت غم و شادی است. وی علاوه بر این، موضوع خودمشاهده‌گری، مقایسه اجتماعی، بازخوردهای اجتماعی، آسیب‌شناسی روانی خود، اختلال نقص توجه همراه با بیش‌فعالی، اختلال وسواس و اختلالات اضطرابی را بررسی کرده است.

راهنمای دانلود
  • در صورت ثبت نام لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
  • در صورت مشاهده ارور در فایل های فشرده آخرین نسخه Winrar را نصب نمایید.
  • همچنین می توانید از فشرده ساز 7 zip نیز استفاده نمایید.
  • برای اجرای فایل های صوتی و تصویری می توانید از نرم افزار VLC استفاده کنید.
  • برای اجرای کتاب های الکترونیکی هم می توانید از نرم افزار Adobe Reader استفاده کنید.
  • در صورت وجود هر گونه سوال به بخش سوالات متداول مراجعه فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.