فیلم آموزش تمرینات شکم به صورت حرفه ای

نوع فایل
Mp4
حجم فایل
100 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این بخش از فروشگاه برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از فیلم های آموزشی با عنوان دانلود فیلم آموزش تمرینات شکم به صورت کامل را به صورت دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان و علاقه مندان به ورزش قرار دهیم.

دانلود فیلم آموزش تمرینات شکم به صورت کامل

فیلم آموزش تمرینات شکم به صورت اصولی تمامی تمریناتی که به شما کمک می کند تا در مدت زمان مشخص به اندام ایده آلتان برسید را آموزش می دهد.

داشتن شکمی صاف و کوچک آرزوی همه افراد است اما دست یافتن به این آرزو دشوار است و باید راه سختی را برای تحقق آن پیش ببریم،ما به شما پیشنهاد می کنیم برای اینکه اندامی متناسب داشته باشید برنامه 4 هفته ای مت رابرتس را بکار ببرید که در10 مرحله برای کوچک کردن شکم به شما کمک می کند.

اصطلاح عضله‌ی پایینی شکم چندان درست نیست؛ در حقیقت این عضله همه‌ی بخش میانی شکم را می‌پوشاند و به لگن متصل می‌شود؛ اما بیشترِ افراد به‌دنبال حرکاتی هستند که بتوانند چربی‌های پایینی شکم را بسوزانند. حالا دیگر نیازی به جست‌وجو ندارید و می‌توانید با استفاده از این تمرینات، به‌صورت مؤثر عضلات شکم را تحت فشار بگذارید و چربی سوزی خود را افزایش دهید.

بخش بزرگی از این حرکات روی فعال‌کردن قسمت مرکزی شکم تمرکز دارند. نتایج تحقیقات دانشگاه هال نشان می‌دهد افرادی که به‌لحاظ ذهنی روی عضلات و نحوه‌ی حرکت آنها تمرکز می‌کنند، فعالیت عضلانی‌شان بیشتر است و این فعالیت باعث افزایش بیشتر قدرت و اندازه‌ی عضلانی در درازمدت می‌شود.


پیشنهاد ویژه:فیلم آموزش کامل ورزش کاراته

ورزش های موثر برای کوچک کردن شکم در کمترین زمان

برای یافتن روش های جدید از بین بردن چربی های اطراف شکم هر سال هزینه های هنگفتی صرف می شود. بیش از 200 مدل دستگاه مختلف برای کوچک کردن شکم وجود دارد، دستگاههای غلطکی، ضربه زننده، لرزاننده و … . که ادعا می شود با این دستگاه ها می توانید شکم خود را کوچک کرده و به سایز مطلوب برسانید.

استفاده از این دستگاه ها به تنهایی برای کوچک کردن سایز اندام های مختلف بدن کافی نیست زیرا دستگا ههای ابتکاری قادر به سوزاندن لایه های چربی موجود در اطراف شکم نیستند و این قبیل وسایل تنها کمک ناچیزی برای رسیدن به هدف شما می کنند.

قدم اول برای موفقیت در صاف کردن شکم و باریک کردن سایز دور کمرتان ، داشتن اطلاعات اولیه در مورد طرز کار عضلات اطراف شکم و این که چگونه بدن شما چربی را می سوزاند، است. به طور طبیعی شکم همه افراد صاف است اما در مواردی که با چربی اضافی پوشیده شده، به نظر بزرگ می رسد ، اگر هدف شما داشتن اندامی متناسب و شکمی صاف است، اولین قدم از بین بردن لایه های چربی موجود روی عضله های شکمتان است.

بهترین روش برای کوچک کردن شکم ترکیبی است از حرکات ورزشی متمرکز روی شکم و کمر و تلاش برای ثابت نگه داشتن قند خون زیرا ثابت بودن میزان قند خون باعث جلوگیری از چاق شدن و افزایش چربی های اضافی در بدن می شود.

منبع:نمناک

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.