فیلم آموزش موفقیت از دیدگاه ناپلئون هیل

نوع فایل
Mp4
حجم فایل
310 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این قسمت از فروشگاه برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از فیلم های آموزشی با عنوان فیلم آموزش موفقیت از دیدگاه ناپلئون هیل و اصول موفقیت به صورت کامل را برای دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان و تمامی علاقه مندان به یادگیری اصول و روش های رسیدن به موفقیت و پیروزی در زندگی قرار دهیم.

فیلم آموزش موفقیت از دیدگاه ناپلئون هیل و اصول موفقیت به صورت کامل

در فیلم آموزش موفقیت از دیدگاه ناپلئون هیل و اصول موفقیت به صورت کامل ناپلئون هیل به شما آموزش خواهد داد تا چگونه در زندگی خود به موفقیت برسید.

ناپلئون هیل (Napoleon Hill) متولد(۱۸۸۳ اکتبر ۲۶–۸ نوامبر ۱۹۷۰) نویسنده آمریکایی که یکی از پیشگامان سبک مدرن ادبیات موفقیت شخصی بود. یکی از معروف‌ترین اثر او، بیندیشید و ثروتمند شوید، یکی از پرفروشترین کتاب‌های جهان است.

زندگی نامه ناپلئون هیل

«ناپلئون هیل» در ۲۶ اکتبر ۱۸۸۳، در «ویرجینیای» آمریکا چشم به جهان گشود.ناپلئون هیل، از پیشگامان فلسفه آمریکایی در زمینه رسیدن به موفقیت فردی، در وایز کانتی ایالت ویرجینیا و در منطقه‌ای متولد گردید که بی سوادی و خرافات در آنجا بیداد می‌کرد. پدرش آهنگر بود خانه‌ای که او در آن متولد شد، اتاقی کوچک در کنار رودخانه «پراد» در منطقه «وایس کانتی» ویرجینیا بود؛ و همه اعضای خانواده در خانه‌ای که یک اتاق بیشتر نداشت و کوچکترین توجهی به نظافت ان نمی‌شد زندگی می‌کردند. از این لحاظ خانه آنها برای همه ساکنین منطقه شناخته شده بود.

دوران کودکی

ناپلئون از همان دوران کودکی علاقه خود را به مطالعه کتابهای داستان و همچنین، خلاصه‌نویسی و داستان‌نویسی نشان داد. او در سیزده سالگی، خبرنگار روزنامه «ویرجینیا» شد و نام «گزارشگر کوهستان» را برای خود انتخاب کرد. هیل با پولی که بدست می‌آورد، هزینه تحصیل خود را پرداخت می‌کرد. وی برای ادامه تحصیل وارد مدرسه حقوق شد، ولی از عهده هزینه‌های آن برنیامد، از این رو زمان بیشتری را صرف فعالیت در روزنامه و کسب درآمد کرد.

دوران جوانی

ناپلئون جوان بسیار سرکش، شیطان و پرخاشگری بود و زمانی که نه سال داشت، مادرش بر اثر بیماری و تغذیه ناسالم از دنیا رفت. او همیشه به کودکان هم سن و سال خود که لباس خوب می‌پوشیدند و خوراکی‌های متنوعی می‌خوردند، با افسوس نگاه می‌کرد.

بعد از مرگ مادر، زندگی برای ناپلئون سخت‌تر شد، زیرا پدر بدون توجه به وضعیت مالی خود، دو سال بعد از مرگ همسرش ازدواج کرد و ناپلئون را به حال خود رها نمود. با پدری که سر رشته زیادی از تربیت یک پسر بچه نداشت تنها ماند. ناپلئون از آزار و اذیت همسایه‌ها لذت می‌برد. آنچنان نترس بود که با خودش اسلحه حمل می‌کرد. او از جسی جیمز یاغی معروف آن زمان برای خودش یک بت ساخته بود. او خشن‌ترین پسر منطقه به حساب می‌آمد و ازین لحاظ به خودش افتخار می‌کرد.

نویسندگی

ناپلئون استعداد خوبی در نوشتن داشت و سردبیر روزنامه با استقبال از نوشته‌ها و مقاله‌هایش، سرپرستی مصاحبه با افراد برجسته و معروف را به او واگذار کرد. وی در هنگام مصاحبه با افراد نامدار، از تجربیات آنها درس می‌گرفت و آن را در زندگی خود به کار می‌برد. هیل با افرادی چون «توماس ادیسون»، «الکساندر گراهام بل»، «هنری فورد» و «ویلیام جنینگ برایان» مصاحبه کرد. او با دقت و ظرافت تمام، راز موفقیت این گونه افراد را بدست می‌آورد و آن را یادداشت می‌کرد.

از این رو در سال ۱۹۲۸، کتابی با نام «قوانین موفقیت» نوشت که با استقبال خوبی روبرو شد. ناپلئون کتاب «دینامیت مغزی» را در سال ۱۹۴۱ نوشت. وی از سال ۱۹۱۹ تا ۱۹۲۰ در مجله «قوانین طلائی هیل»، سردبیر بود و در سال ۱۹۳۰ کتابی در زمینه راهیابی به موفقیت نوشت. ناپلئون هیل در زمینه موفقیت و کسب ثروت به درجه استادی رسیده بود؛ تا آنجا که از سال ۱۹۳۳ تا سال ۱۹۳۵ مشاور «فرانکلین روزولت» رئیس‌جمهور آمریکا شد.

وی در سال ۱۹۳۷ در کتاب «رشد فکری و ثروت»، تمام راه‌های رسیدن به موفقیت را بیان کرد. کتابهای هیل هر روز بیشتر از روز قبل به فروش می‌رفت. او در سال ۱۹۶۰ کتاب «علوم موفقیت» را نوشت که بیش از سی میلیون جلد از آن فروخته شد.یکی از جمله های کلیدی وی این بود که میگفت:”لزوما همیشه قوی ترین ها و سریع ترین ها پیروز نمی شوند؛ پیروز کسی است که فکر می کند می تواند پیروز شود.”

موفقیت در زندگی ناپلئون هیل

در طول سال 1928 ، ناپلئون هیل به فیلادلفیا نقل مکان کرد و یک ناشر مبتنی بر کانکتیکات را متقاعد کرد تا اثر هشت جلدی خود ” قانون موفقیت ” ( The Law of Success ) را منتشر کند . این کتاب اولین موفقیت اصلی او بود ، که او را قادر می ساخت شیوه زندگی مرفه را به دست آورد .

تا سال 1929 ، او با کمک بعضی وام دهندگان ، یک خودرو رولز رویس و ششصد ملک در کوه های Catskill را خریداری کرده بود . با این وجود ، رکود بزرگ ، اموال ناپلئون هیل را تحت تأثیر قرار داد و باعث شد او تا پایان سال 1929 مالکیت املاک در کوه Catskills را از دست دهد .

کار چاپ بعدی هیل ، ” نردبان سحر و جادو برای موفقیت ” ( The Magic Ladder To Success ) با شکست در تجارت مواجه شد . در طول چند سال آینده ، هیل مانند گذشته شروع به سرمایه گذاری های مختلف کوتاه مدت کرد و به سفر در کشور پرداخت .

در طول 1935 ، همسر ناپلون هیل ، فلورانس برای طلاق در فلوریدا اقدام کرد .

در طول سال 1937 ، ناپلئون هیل کتاب با نام تجاری ” بیندیشید و ثروتمند شوید ”  ( Think and Grow Rich ) را که بهترین کار هیل است ، منتشر کرد . همسر جدید هیل ، راس لی بیگل ، به طور قابل توجهی به نوشتن و ویرایش ” Think and Grow Rich ” کمک کرد . بعدها افرادی که بیوگرافی او را نوشتند می گویند که این کتاب بیش از 20 میلیون نسخه در طول 50 سال فروخته است .

جملاتی از ناپلئون هیل

 • هر چیزی که ذهن انسان بتواند تصور و باور کند، می تواند به آن دست پیدا کند.
 • هم موفقیت و هم شکست، تا حد زیادی نتیجه عادات شما هستند.
 • ترس ها، چیزی بیشتر از تصوری ذهنی نیستند.
 • ما حاضر نیستیم چیزی که نمی فهمیم را باور کنیم.
 • ادیسون ۱۰۰۰ بار شکست خورد تا اینکه چراغ الکتریکی را درست کرد. با چند بار شکست خوردن دلسرد نشوید.
 • ابتدا اندیشه می آید؛ بعد سازماندهی آن اندیشه به ایده ها و طرح ها؛ بعد تبدیل آن طرح ها به واقعیت. آغاز، همانطور که مشاهده خواهید کرد، در تخیل شماست.
 • هیچ چیز به جز خودت، نمی تواند برایت موفقیت به ارمغان بیاورد.
 • تا زمانی که عادت دیدن خوبی‌ها به جای بدی‌ها در دیگران را در خود شکل ندهی، هرگز نه به موفقیت خواهی رسید و نه به خوشحالی.
 • نقطه شروع تمام موفقیت‌ها، اشتیاق است.
 • کسی که بیشتر از دستمزدی که می‌گیرد کار می‌کند، به زودی بیشتر از کاری که می‌کند دستمزد می‌گیرد.
راهنمای خرید
 • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
 • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
 • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
 • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.