پکیج آموزش هنر تاثیرگذاری بر روی افراد

پکیج آموزش هنر تاثیرگذاری بر روی افراد
نوع فایل
Mp3
حجم فایل
100 مگابایت
دسته بندی
25,000 تومان

در این قسمت از فروشگاه برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از پکیج های آموزشی با عنوان آموزش هنر تاثیرگذاری بر روی افراد به صورت کامل و کاربردی را برای دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان و تمامی علاقه مندان به کارگاه های روانشناسی قرار دهیم.

آموزش هنر تاثیرگذاری بر روی افراد به صورت کامل و کاربردی

در پکیج آموزش هنر تاثیرگذاری بر روی افراد شما با اصول و روشهایی که می توانید به وسیله آن ها بر روی دیگران اثر بگذارید به صور کامل آشنا خواهید شد.

خواه برای یک مصاحبه‌ی شغلی امیدوارکننده باشد یا اولین برخوردتان با یک نفر، تأثیر خوب گذاشتن بر دیگران تقریبا در هر شرایطی نشانه‌ی خوبی است. تأثیر خوب ممکن است به معنای یک تفاوت بزرگ و فاحش در مسیر حرکت بلند مدت شما باشد. به این دلیل که طرز تفکر دیگران درباره‌ی شما ممکن است بسیار گسترده باشد، پس شرایطی که با آن‌ها ملاقات می‌کنید بسیار مهم است. فرقی نمی‌کند در چه شرایطی باشید، همواره بهترین کاری که در توان‌تان است را انجام دهید و همیشه خودآگاهی‌تان را حفظ کنید. چیزی که ممکن است در مورد یک طرف به خوبی عمل کند شاید برای نفر دیگر نتیجه خوبی به همراه نداشته باشد، ولی چیز‌های زیادی وجود دارند که احتمال پذیرفته شدن‌تان را افزایش می‌دهند.

مسائل را از نقطه نظر شخص مقابل ببینید

اگر تلاش می‌کنید تا یک شرایط را از چشم شخص دیگری ببینید، این‌که چگونه رفتار کنید را بهتر درک خواهید کرد و تأثیر مثبتی بر آن‌ها خواهید گذاشت. اگر شخصی که می‌خواهید بر او تأثیر بگذارید را بشناسید، بهتر می‌توانید او را تحت تأثیر قرار دهید. با شناخت افراد، می‌توانید به راحتی با آن‌ها همراه شوید.


پیشنهاد ویژه : پکیج آموزش صفر تا ۱۰۰ اعتماد به نفس


حتی اگر شخصا آن فرد را نشناسید، هر حقیقتی که درباره‌ی آن فرد بدانید در پیش‌بینی آن‌چه به دنبالش هستند به شما کمک می‌کند. به‌عنوان مثال، اکثر کارفرمایان آینده نگر به دنبال چنین چیز‌هایی هستند: دقت نظر و وقت شناسی، ادب و حرفه‌ای بودن.

هدف‌ تان را مشخص کنید

چرا می‌خواهید بر دیگران تأثیر خوب بگذارید؟ جستجو برای دلیل ممکن است یک سوال غیرضروری به نظر برسد، ولی زمان گذاشتن برای یافتن دلایل، کمک زیادی به شما خواهد کرد. اگر می‌خواهید بر شخصی تأثیر خوب بگذارید که قصد برقراری رابطه نزدیکی با او ندارید، شما می‌توانید صرفا بر جاذبه‌ی ظاهری تکیه کنید. یک رابطه بلند مدت (مانند یک رابطه عاطفی جدید) ارزش این را داشته باشد که خودِ واقعی‌تان را به او نشان دهید.

از زبان بدن اظهار کننده استفاده کنید

استفاده از زبان بدن مثبت و با اعتماد به نفس، بدون آن که دهان باز کنید به اطرافیان‌تان نشان می‌دهد به خودتان و توانایی‌های‌تان اعتماد دارید. نشان دادن زبان بدن اظهار کننده یک اثر دیگر نیز دارد، هرچند ممکن است در ابتدا این اعتماد به نفس واقعی نبوده باشد، ولی در نهایت شما را با اعتماد به نفس می‌کند. اگر استفاده از زبان بدن اظهارکننده به صورت طبیعی در شما ایجاد نشد، جلوی آینه تمرین کنید. شاید ابتدا مصنوعی به نظر برسد، ولی با گذر زمان درست می‌شود.

  • تماس چشمی یک تکنیک قدرتمند در زبان بدن است.
  • محکم دست دادن یک ضرورت ست، به‌ویژه در محیط‌های کسب و کار.
  • مثل همیشه، حالت بدن درست نشان دهنده‌ی این است که به خودتان احترام می‌گذارید.

چگونه بر دیگران اثر مثبت بگذاریم

با تاثیرگذارترین کار آغاز کنید

من روشی عالی برای ایجاد ارتباط با مردم دارم که به خوبی و در هر جایی که امتحانش کرده ام، جواب داده است. من دوست دارم که از مردم سوال کنم که دوست دارند چه کاری انجم دهند و چه چیزی آن ها را به وجد می آورد و زمانی که پاسخ مرا می دهند، سپس از آن ها سوال می کنم:«یک موضوع کلیدی که در این زمینه روی شما تاثیر گذاشته یا یک موضوع کلیدی که در مورد این احساس علاقه می پسندید، چیست؟ و…»

و من این کار را فقط برای خوشحال کردن آنها انجام نمی دهم. من دوست دارم ببینم که مردم در مورد علایق شان صحبت می کنند. همچنین دوست دارم مسائل خوب و جالبی از دیگران بیاموزم. شما باید به یاد داشته باشید که هرکسی داستانی دارد.

تصور کنید که وارد اتاقی می شوید که در آن مهمانی، همایش یا کنفرانسی برپاست. می خواهم که تصور کنید:یک سری اعداد دیجیتالی بالای سر هر کسی که در اتاق است وجود دارد. این اعداد به معنای سال هایی ست که آن فرد به کسب دانش، اصول زندگی و تجربه سپری کرده است. اتاقی که صد نفر در سنین 30 تا 40 سال در آن حضور دارند به طور کلی به معنای 3000 تا 4000 سال اطلاعات و بینش است.

فرد مورد‌ نظر را از دیگران جدا کنید

افراد وقتی باور کنند از دیگران جدا هستند، آسیب‌پذیرتر می‌شوند. وقتی برای شغلی درخواست می‌دهید، چنان بنویسید و صحبت کنید گویی شغل موردنظر تنها شغلی است که شما می‌خواهید. در معرفی خدمات‌تان کاری کنید مشتری احساس کند تنها اوست که اهمیت دارد.

خودتان را اثبات کنید

اگر فرد مورد‌نظر احساس تردید و شروع به پاپس‌کشیدن کرد، با تغییر رویه‌تان و کمک به او به هر شکل، ارزش‌تان را به او نشان بدهید.

وقت شناس باشید

کسی که برای اولین بار با شما ملاقات می کند هیچ علاقه ای به شنیدن عذر و بهانه های دیر آمدن شما ندارد. برنامه ریزی کنید که چند دقیقه زودتر در محل حاضر باشید. کمی وقت برای ترافیک احتمالی یا اشتباه در مسیر کنار بگذارید. زود رسیدن خیلی بهتر از دیر رسیدن با سری افکنده است و این اولین قدم برای تاثیر خوب اولیه است.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.