سمینار قانون جذب از کوین ترودو نسخه کامل

سمینار قانون جذب از کوین ترودو نسخه کامل
نوع فایل
Mp3
حجم فایل
500 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این قسمت از فروشگاه برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از پکیج های آموزشی با عنوان سمینار قانون جذب از کوین ترودو نسخه کامل را برای دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان و تمامی علاقه مندان به یادگیری قانون جذب و سمینارهای کوین ترودو قرار دهیم.

سمینار قانون جذب از کوین ترودو نسخه کامل

در سمینار قانون جذب از کوین ترودو شما علاقه مندان به یادگیری کامل قانون جذب به صورت کاربردی با اصول و تکنیک های قانون جذب و روش های رسیدن به آرزو ها و خواسته ها آشنا خواهید شد.

کوین ترودو

کمتر کسی باور میکند که میتوان با گوش کردن به این فایل ها زندگیش متحول شود؛ ولی افرادی که به این باور رسیدند زندگی خود را زیر و رو کرده اند!

در سمینار قانون جذب از کوین ترودو نسخه کامل آموزش هایی به شما داده میشود که در هیچ کجا این آموزش ها به شما داده نمی شود زیرا کوین مارک ترودو برگزار کننده دوره آرزوی تو دستور توست سال ها در جوامع مخفی مانند فراماسونری، برادر هود و… حضور داشته است و بخش بیشتر آموزش هایی که در این دوره به شما می دهد نیز، از همین جوامع است.

مراحل یادگیری کوین ترودو چیست؟

اگر  به تازگی با مراحل یادگیری کوین ترودو آشنا شده باشید باید بدانید که فایل یادگیری کوین ترودو به صورت تکی منتشر نشده است بلکه این فایل جزئی از دوره 13 ساعته آرزوی تو دستور توست می باشد. این دوره از همه جهات با سایر دوره ها متفاوت است زیرا سخنران و برگزار کننده این دوره کوین ترودو است و کوین ترودو فردی است که خود به موفقیت های بسیاری در حوضه مالی و غیر مالی رسیده است.

برخلاف برخی از برگزار کننده ها و سخنرانان و نویسندگان در زمینه موفقیت فردی، که خود به موفق نیستند ولی شروع به انتشار محصولات خود میکنند کوین ترودو یک انسان مولتی میلیارد و خیر خواه است؛ او نه تنها از محصولاتش درآمدی کسب نمی کند بلکه بابت برگزاری این دوره ها و انتشار کتاب هایش میلیون ها دلار جریمه شده است و حتی زندانی هم شده است.

آموزش مراحل یادگیری کوین ترودو

این مراحل مرحله به مرحله برایمان رخ خواهد میدهند و دانسته یا ندانسته از آن ها استفاده میکنیم. البته نمی توان تمامی این مراحل را همان طور که کوین ترودو در دوره اش آموزش داده است.

چهار مرحله یادگیری یا همان مراحل چهارگانه یادگیری کوین ترودو به ترتیب به شرح زیر است:

مرحله اول یا همان اصل اول، ناخودآگاهی و ناشایستگی است؛ در این دنیا اطلاعات بسیاری وجود دارد که ما از آنها بیخبر هستیم (این چیزی کاملا عادی است زیرا تمامی مردم دنیا همینطور هستند) به زبان ساده تر یعنی ما نمی دانیم که چه اطلاعاتی را نمی دانیم.
اصل دوم و یا همان مرحله دوم یادگیری آگاهی و ناشایستگی است در این مرحله ما با خبر میشویم که چیزی را نمی دانیم به طور مثال من میدانم که قوانین نیوتون را نمی دانم به زبان ساده تر یعنی ما می دانیم که چه چیزی را نمی دانیم.

اصل سوم و یا مرحله سوم مراحل یادگیری آگاهی و شایستگی است در این مرحله شما توانستهاید چیزی را یاد بگیرید ولی کامل به ان مسلط نیستید و برای انجام آن کار باید تسلط و تمرکز بالایی را به خرج دهید.
مرحله آخر یادگیری که از تمامی مراحل مهم تر است ناآگاهی و ناشایستگی است شما زمانی به این مرحله می رسید که مرحله سوم را

چندین بار تکرار کنید و تمرین بسیاری نیاز دارد. شما در این مرحله به درجه ای می رسید که نیازی به تمرکز و یا توجه ندارید و میتوانید آن کار را به سادگی انجام دهید.

برای آنکه با این مراحل بیشتر آشنا شوید مثالی میزنم که راحت تر مراحل یادگیری گفته شده در فایل یادگیری کوین ترودو را متوجه شوید. کودکی را فرض کنید که اطلاع ندارد موبایلی وجود دارد (یعنی مرحله ناخودآگاهی و ناشایستگی) و وقتی شما موبایل را به آن نشان میدهید تازه متوجه میشود موبایلی وجود دارد که کار با آن را بلد نیست (یعنی مرحله آگاهی و ناشایستگی) و بعد از مدتی که کار با آن را یاد میگیرد تمرکز زیادی برای استفاده از آن میگذارد (یعنی مرحله آگاهی و شایستگی) و بعد از مدتی میبیند که او بدون این که اصلا اشتباهی انجام دهد بدون معطلی از آن استفاده میکند.(مرحله ناآگاهی و ناشایستگی)

دوره کوین ترودو حاصل نتایج ثروتمندانی است که پس از فاش شدن آن سبب شده او به ده سال زندان محکوم شود علت این امر نارضایتی گروه قدرتمندی است

که از افشای رازهای ثروتشان شاکی بودند این گروه ها که قدرت نفوذ و ثروت در دست آنان است نمی خواهند این رموز به دست سایر افراد برسد و برای خود رقیب ایجاد کنند

اینقدر این اصول محکم و نتیجه بخش است که این افراد سینه به سینه این رموز را منتقل می کنند و به راحتی اجازه نمی دهند کسی از این دانسته ها آگاهی یابد.

چون دستیابی به این اسرار یعنی ایجاد رقیب برای خود این افراد کوین ترودو از کارهای نادرست این گروه ها هم پرده برمی دارد و از سانسور برخی کتاب ها و مستند ها خبر می دهد و ناگفته ها را می گوید

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.