پکیج آموزش کامل English Grammar in Use

پکیج آموزش کامل English Grammar in Use
نوع فایل
Mp4
حجم فایل
3.5 گیگابایت
دسته بندی
500,000 تومان

در این قسمت از فروشگاه برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از پکیج های آموزشی با عنوان پکیج آموزش کامل English Grammar in Use از سطح پایه تا پیشرفته را برای دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان و تمامی علاقه مندان به یادگیری گرامر زبان انگلیسی قرار دهیم.

پکیج آموزش کامل English Grammar in Use از سطح پایه تا پیشرفته

در پکیج آموزش کامل English Grammar in Use از سطح پایه تا پیشرفته شما علاقه مندان به یادگیری گرامر زبان انگلیسی هر سه سطح این کتاب را به صورت تصویری خواهید آموخت. شما زبان آموزان عزیز با دانلود مجموعه کامل فیلم آموزش کامل کتاب انگلیش گرامر این یوز می توانید در مدت زمان کوتاهی به صورت کامل بر گرامر زبان انگلیسی مسلط شوید.

معرفی آموزش کامل English Grammar in Use

مجموعه کتاب‌های English Grammar in Use یکی از معتبرترین و موفق‌ترین کتاب‌ها در حوزه آموزش گرامر زبان انگلیسی و علی‌الخصوص آمادگی برای آزمون‌های بین‌المللی همچون TOEFL و IELTS می‌باشد.

دوره آموزش جامع کتاب گرامر این یوز

پکیج آموزش کامل English Grammar in Use

کتاب مشهور و پرطرفدار English Grammar in use که در زبان فارسی گاهی به آن انگلیش گرامر این یوز هم گفته می شود از انتشارات Cambridge با فایل‌های صوتی همراهش ترکیبی کاربردی و تعاملی ایجاد کرده و این کتاب را برای همه زبان آموزان به منبعی الزامی تبدیل کرده است. این کتاب در چاپ سومش برای مطالعه خودخوان (self-study) هم خیلی مناسب شده است. کتاب English Grammar in use برای سطوح پایین زبان هم قابل استفاده است ولی جزء منابع آزمون آیلتس هم می‌توان به حسابش آورد.

در ویدیوی زیر می توانید نمونه ای از فیلم آموزش را مشاهده نمایید.

یادگیری گرامر همیشه یکی از دغدغه های اصلی زبان آموزان بوده است. یافتن منبعی دقیق که بتواند نکات گرامری را به صورتی ساده منتقل کند امر ساده ای محسوب نمی گردد. یکی از کتاب های معروف و موفق در این زمینه، کتاب English Grammar in Use است که از سال 1985 (اولین ویرایش کتاب) تاکنون، پنج ویرایش آن عرضه شده است.


پیشنهاد ویژه:پکیج آموزش کامل ۵۰۴ لغت با متد نوین


English Grammar in Use عضوی از سری مجموعه کتاب های English in Use است که توسط انتشارات دانشگاه کمبریج ارائه شده و در زمینه های مختلفی همچون گرامر، واژگان، تلفظ، و Collocation منتشر می شود. کتاب های English Grammar in Use در سه سطح مختلف ارائه می گردد: مقدماتی (Basic یا Essential)، متوسط (Intermediate) و پیشرفته (Advanced). از مزایای این کتاب می توان به تمرین های ارائه شده همراه با دروس اشاره کرد، به گونه ای که در صفحه ی مقابل هر درس، تمرینات مختص به آن درس ارائه شده است. با این وجود، این تمرینات محدود به خود کتاب نبوده و کتاب تمرینی نیز همراه با این کتاب منتشر می گردد که امکان مرور بیشتر مطالب را فراهم می سازد. مطالب این کتاب علاوه بر تدریس در کلاس، می تواند به صورت خودخوان نیز مورد استفاده قرار بگیرد.

آموزش گام به گام کتاب گرامر این یوز

فیلم آموزش کامل English Grammar in Use

این کتاب که در سه سطح Beginner، Elementary و Advanced توسط Raymond Murphy تدوین شده است، دارای توضیحات کامل در خصوص دستور زبان انگلیسی و همچنین تمرینات بسیار زیاد برای ارزیابی میزان یادگیری زبان‌آموزان می‌باشد.

این  کتابها را در سراسر دنیا می‌توان در کتابفروشی‌های مختلف یا در دست معلمان و زبان‌آموزان دید.

ریموند مورفی، نویسنده این مجموعه، کتابهای متعددی را با این عنوان و برای سطوح مختلف نوشته است که توسط ده‌ها میلیون نفر مورد استفاده قرار گرفته‌اند.

در نسخه‌های جدید این کتاب، 8 درس جدید برای آموزش Phrasal Verbs، و 10 صفحه جدید برای تمرینات اضافه شده است.

این مجموعه کتاب‌ها را می‌توانید به همراه یک نسخه CD یا بدون آن تهیه نمایید. CD حاوی مجموعه‌ای از تمرینات اضافه بر کتاب، گزارش پیشرفت، بازی‌های تعاملی و لینک برای استفاده از نسخه آنلاین دیکشنری کمبریج (Cambridge) می‌باشد. همچنین قادر خواهید بود که تست‌های دلخواه خود را بسازید تا از آن طریق توانایی‌های خود را محک بزنید.

فیلم آموزش کامل English Grammar in Use

کتاب تمرین Grammar in Use نیز حاوی تمرینات و نمونه‌های آموزشی بیشتر برای یادگیری بهتر زبان‌آموزان می‌باشد.

دانلود فیلم آموزش کتاب English Grammar in Use

دوره آموزش کامل English Grammar in Use

در کنار این مجموعه کتاب‌ها، کتاب دیگری با نام English Grammar in Use نیز توسط انتشارات دانشگاه کمبریج برای سطح Intermediate منتشر شده است که تنها تفاوت آن مربوط به نوع گرامری است که در کتاب آموزش داده می‌شود؛ به این معنا که کتاب‌های Grammar in Use به آموزش گرامر زبان انگلیسی آمریکایی (American English) می‌پردازند ولی کتاب English Grammar in Use به آموزش گرامر زبان انگلیسی British اختصاص دارد.

در زمینه گرامر زبان انگلیسی کتاب های زیادی در جهان به چاپ رسیده است که تعدادی از آنها مطرح و دارای کیفیت بالا می باشند. بی شک یکی از بهترین این کتاب ها در جهان مجموعه کتاب های Grammar in Use می باشد که توسط انتشارات آکسفورد به چاپ رسیده اند. این مجموعه را می توان مجموعه ای کامل دانست چرا که زبان آموزانی که دارای سطوح مختلف زبانی هستند با توجه به اینکه این مجموعه دارای 3 سطح می باشد با توجه به سطح زبان خود می توانند از یکی از سطوح این مجموعه استفاده نمایند. سه سطح این مجموعه شامل سطوح Essential (مقدماتی)، Intermediate (متوسط) و Advanced (پیشرفته) می باشد. مجموعه حاضر براساس انگلیسی بریتانیایی نگارش شده است.

هر کدام از کتاب های سطوح این مجموعه دارای بیش از 100 درس می باشد. دروس نیز به مباحث کاربردی و رایج زبان انگلیسی می پردازند و دو صفحه ای می باشند. صفحه اول هر درس به آموزش مباحث می پردازد و صفحه دوم نیز برای افزایش تسلط زبان آموزان روی مباحث ارائه شده تمریناتی را ارائه کرده اند.پاسخ تمرینات نیز در انتهای کتاب موجود می باشند. یکی از نقاط قوت این مجموعه این است که برای هر مبحثی که آموزش داده می شود مثال های متعددی نیز ارائه می شود.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.