دانلود فیلم آموزش زبان کره ای به صورت کامل

نوع فایل
Mp4
حجم فایل
1200 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این بخش از فروشگاه برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از مجموعه فیلم های آموزش زبان خارجی با عنوان دانلود فیلم آموزش زبان کره ای به صورت کامل را جهت دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان و تمامی علاقه مندان به یادگیری زبان کره ای قرار دهیم.

دانلود فیلم آموزش زبان کره ای به صورت کامل

در فیلم آموزش زبان کره ای به صورت کامل و تخصصی تمامی زبان کره ای را از ابتدا تا انتها خواهید آموخت، نحوه تدریس به شکلی است که تمامی افراد علاقه مند به یادگیری این زبان با راحتی می توانند آن را فراگیرند.

زبان کره‌ای یا هانگول به کره‌ای: 한국어/조선말) زبان رسمی دو کشور کره شمالی و کره جنوبی است. کره‌ای همچنین یکی از دو زبان رسمی در ولایت خودمختار یانبیان کره‌ای در چین است. حدود ۸۰ میلیون گویشور زبان کره‌ای همراه با گروه بزرگی در استرالیا، برزیل، کانادا، چین، ژاپن، ایالات متحده، جمهوری‌های شوروی سابق و اخیراً فیلیپین وجود دارند. زبان کره‌ای به دلیل گسترش موج کره‌ای در دنیا علاقه‌مندان قابل توجهی کسب کرده است.

در مورد طبقه‌بندی زبان کره‌ای در گروه‌های زبانی، اختلاف نظر وجود دارد. ایده جنجالی تعلق زبان کره ای به خانواده زبان‌های آلتایی در پژوهش‌های دانشگاهی بی اعتبار شده‌است. امروزه زبان کره ای بیشتر در خانواده زبانهای زبان‌های دیرین سیبری دسته بندی می‌شوند. برخی از زبان‌شناسان آن را زبانی تک‌خانواده به‌شمار می‌آورند. کره‌ای از لحاظ ساخت‌واژه (صرف)، یک زبان پیوندی و از لحاظ ترکیب جمله (نحو) جزو گونه زبانی «نهاد مفعول فعل» است. زبان کره‌ای همانند زبان‌های ژاپنی و ویتنامی، در خصوص وام‌واژه‌های چینی از این زبان تأثیر گرفته‌است.

واژه‌های اصیل کره‌ای در حدود ۳۵٪ واژگان این زبان را تشکیل می‌دهند، در حالی که در حدود ۶۰٪ واژگان زبان کره‌ای را واژه‌های «واژگان چینی-کره‌ای» (واژگان چینی یا واژگانی که ریشه چینی دارند) به خود اختصاص داده‌اند. ۵٪ باقی‌مانده، شامل وام‌واژه‌های دیگر زبان‌هاست که ۹۰٪ آن‌ها از زبان انگلیسی وارد شده‌اند.

رده‌بندی
بیشتر زبان‌شناسان کره‌ای را در رده زبان‌های منفرد و بی خویشاوند رده‌بندی می‌کنند. ولی تلاش‌هایی هست تا کره‌ای را به یکی از خانواده‌های زبانی در منطقه متصل کند.


پیشنهاد ویژه:فیلم آموزش زبان ایتالیایی با کیفیت عالی

از زمانی که مقاله رامشتد در سال ۱۹۲۳ منتشر شد برخی زبان‌شناسان از این نظریه پشتیبانی کردند که زبان کره‌ای می‌تواند در خانواده زبان‌های آلتایی باشد یا با زبان پرتوآلتایی خویشاوندی دارد. زبان کره‌ای به زبان‌های آلتایی شباهت دارد ولی زبان‌شناسان امروزه بر این باورند که شباهت‌های ریخت‌شناسی نمی‌تواند لزوماً دلیلی بر خویشاوندی یک زبان با زبانی دیگر باشد. زیرا این شباهت‌های ریخت‌شناسی به سادگی می‌تواند از ارتباط گویشوران دو زبان با هم و قرض گرفتن به وجود آمده باشد.

الفبا

حروف صدادار:ㅏ ㅑ ㅓ ㅕ ㅗ ㅛ ㅜ ㅠ ㅡ ㅣ

ㅏاین حرف صدای «آ» می‌دهد.

ㅑصدای «یا» می‌دهد

ㅓ این حرف صدایی بین «ُ» و «آ» کوتاه می‌دهد که بیشتر شبیه «ُ» است.

ㅕ این حرف صدای «یُ» می‌دهد که «ُ» آن مثل حرف قبلی تلفظ می‌شود

ㅗ این حرف صدای «ُ» می‌دهد که کمی به او کوتاه هم شبیه است

ㅛ این حرف صدای «یُ» می‌دهد اما «ُ» آن مثل حرف قبل تلفظ می‌شود

ㅜ این حرف صدای «او» کشیده (بلند) می‌دهد

ㅠ این حرف صدای «یو» می‌دهد که حرف یا (او) آن مثل حرف قبل تلفظ می‌شود

ㅡ این حرف صدای «او» کوتاه می‌دهد

ㅣاین حرف صدای «ای» کشیده (بلند) می‌دهد

حروف بی صدا: ㄱ ㄴ ㄷ ㄹ ㅁ ㅂ ㅅ ㅇ ㅈ ㅊ ㅋ ㅌ ㅍ ㅎ

ㄱ این حرف صدای ک یا گ می‌دهد البته همراه با کلمه صدایش یعنی مثل این است که ما در زبان فارسی به ا به تنهایی می‌گوییم الف اما در هنگام کلمه مثل آب می‌گوییم آ

ㄴ صدای «ن» می‌دهد.

ㄷصدای «ت» یا «د» می‌دهد

ㄹ صدای «ر» یا «ل» می‌دهد.

ㅁ صدای «م» می‌دهد

ㅂ این حرف صدای «ب» یا «پ» می‌دهد

ㅅ این حرف صدای س و ش می‌دهد (در انتهای هجا، صدای «ت» می‌دهد)

ㅇ این حرف در ابتدای هجا بی‌صداست، ولی در انتهای هجا، صدای «نگ» می‌دهد

ㅈ این حرف صدای «چ» یا «ج» می‌دهد

ㅊ این حرف فقط صدای «چ» می‌دهد

ㅋ این حرف صدای «ک» می‌دهد

ㅌ این حرف صدای «ت» می‌دهد

ㅍ این حرف صدای «پ» می‌دهد

ㅎ این حرف صدای «ه» می‌دهد (در انتهای هجا، صدای «ت» می‌دهد)

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.