کتاب صوتی دختری از بروکلین نوشته گیوم موسو

کتاب صوتی دختری از بروکلین نوشته گیوم موسو
نوع فایل
Mp3
حجم فایل
200 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این بخش از فروشگاه اینترنتی برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از کتاب های صوتی بسیار جذاب با عنوان دانلود کتاب صوتی دختری از بروکلین نوشته گیوم موسو را برای دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان و تمامی علاقه مندان به کتاب و کتاب خوانی قرار دهیم.

دانلود کتاب صوتی دختری از بروکلین نوشته گیوم موسو

کتاب صوتی دختری از بروکلین پنجمین اثر گیوم موسو است که به فارسی ترجمه شده، گیوم موسو را می توان پرفروش ترین نویسنده ی این روزهای فرانسه قلمداد نمود. رمان دختری از بروکلین نیز از پرفروش ترین رمانهای فرانسه در تابستان 2016 می باشد که بر اساس زندگی ناتاشا کامپوش نگارش گردیده است.کتاب دختری از بروکلین را می توان بدون تردید زیباترین و جذاب ترین کتاب موسو دانست. وی در این کتاب برای نخستین بار داستان را از زبان چند شخصیت متفاوت و در چند زمان روایت می کند.افزون بر این فصل های کتاب نیز کوتاه هستند و همین نیز باعث کشش بالای آن شده است.

کتاب صوتی دختری از بروکلین پیش از انتخاب دونالد ترامپ به عنوان نامزد جمهوری خواهان نگاشته شده است . بنابراین یکی از شخصیت های اصلی آن ، که به عنوان نامزد جمهوری خواهان در انتخابات سال 2016 معرفی می شود ، خیالی است. موسو، در دختری از بروکلین برای نخستین بار تا حدی سیاست را نیزچاشنی کار کرده و قدم به دنیای تیره سیاست در ایالت متحده گذاشته است.این کتاب بطور پیاپی در 10 هفته متوالی در صدر پرفروش ترین کتاب های فرانسه قرار گرفته است…


پیشنهاد ویژه:کتاب صوتی دختری در قطار اثر پائولا هاوکینز

گیوم موسو یکی از نویسندگان محبوب در فرانسه محسوب می‌شود. این کتاب که بر اساس ماجرای واقعی نوشته شده است، ماجرای دختری را روایت می‌کند که در ده سالگی دزدیده شده بود. در توضیحات پشت جلد قسمتی از رمان آمده است: «خیلی خوب آن لحظه را به یاد دارم. در برابر دریا ایستاده و زل زده بودیم به رو به رویمان. همان لحظه بود که آنا از من پرسید: “اگر کار وحشتناکی انجام داده باشم، باز هم مرا دوست خواهی داشت؟ “باید چه پاسخی می‌دادم؟ آنا زن زندگی من بود.

قرار بود سه هفته بعد ازدواج کنیم. معلوم است هرکاری هم که کرده بود، دوستش داشتم. دست کم این چیزی بود که فکر می‌کردم. ولی وقتی عکسی را از کیفش بیرون آورد، به من نشان داد و گفت: “من این کار رو کردم” نتوانستم خودم را کنترل کنم. حتی نتوانستم هیچ واکنشی نشان دهم! پس از چند لحظه بیرون رفتم. در میان راه پشیمان شدم و برگشتم، ولی وقتی رسیدم خیلی دیر شده بود. هیچ اثری از آنا نبود. از آن روز دارم دنبالش می‌گردم…»

مارک فرناندز از نشریه مترونیوز در مورد این رمان گفته است: یک فضای تعلیق بی نظیر! حواستان باشد! به محض باز کردن این کتاب، دیگر توانایی کنار گذاشتن آن را نخواهید داشت، تا زمانی که به هویت واقعی دختری از بروکلین پی ببرید. کتاب را که باز کردید، منتظر چند شب بی‌خوابی باشید…» کالچرباکس نیز در مورد این رمان نوشته است: «کل ماجرای کتاب در سه روز اتفاق می‌افتد. موسو در کتاب جدیدش ما را وارد تعقیب و گریزی نفس‌گیر می‌کند که هیچکس توانایی حدس زدن آخر آن را ندارد.»

بخشی از کتاب دختری از بروکلین

خیلی خوب آن لحظه را به یاد دارم

در برابر دریا ایستاده بودم و زل زده بودم به روبه رویمان.

همان لحظه بود که آنا از من پرسید :

اگر کار وحشتناکی انجام داده باشم باز هم مرا دوست خواهی داشت ؟

باید چه پاسخی می دادم ؟ آن زن زندگی من بود. قرار بود سه هفته بعد ازدواج کنیم. معلوم است هر کاری کرده بود دوسش داشتم.

دست کم این چیزی بود که فکر می کردم. ولی وقتی عکسی را از کیفش بیرون آورد به من نشان داد و گفت : ” من این کارو کردم …”

نتوانستم خودم را کنترل کنم حتی نتوانستنم هیچ واکنشی نشان دهم ! پس از چند لحظه بیرون رفتم. در میان راه پشیمان شدم و برگشتم ولی وقتی رسیدم خیلی دیر شده بود.

هیچ اثری از آنا نبود.

از آن روز دارم دنبالش می گردم…

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.