کارگاه آموزش تحول شخصی جهت رسیدن به اهداف

نوع فایل
Mp3
حجم فایل
100 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این قسمت از فروشگاه اینترنتی برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از کارگاه های روانشناسی با عنوان کارگاه آموزش تحول شخصی جهت رسیدن به اهداف را برای دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان و تمامی علاقه مندان به علم روانشناسی قرار دهیم.

کارگاه آموزش تحول شخصی جهت رسیدن به اهداف

در پکیج فیلم کارگاه آموزش تحول شخصی جهت رسیدن به اهداف به صورت جامع با تکنیک ها و روش های تغییر و تحول فردی و شخصی برای رسیدن به هدف هایتان در زندگی آشنا خواهید شد.

شما می‌توانید همان نتایجی را که افراد موفق در زندگی به آن‌ها دست یافتند، به دست آورید. من معتقدم که شما نیز قادر خواهید بود به سطوح غیرقابل تصوری از موفقیت و کامیابی دست یابید، زیرا این اصول و تکنیک‌ها به خوبی جواب خود را پس داده‌اند. تنها کاری که لازم است شما انجام دهید، این است که آن‌ها را در زندگی شخصی‌تان پیاده کنید. پایه و اساس  آموزه‌های این محصول، برای تمام افراد و مشاغل کارساز است. حتی برای اشخاصی که در حال حاضر بیکار هستند. فرقی نمی‌کند که هدف شما تبدیل شدن به بهترین بازاریاب در شرکت‌تان باشد یا تبدیل شدن به یک معمار برجسته.

حتی هدف شما می‌تواند گرفتن نمرات عالی در مدرسه، کم کردن وزن، خرید خانه رؤیایی، تبدیل شدن  به یک ورزشکار حرفه‌ای در سطح جهانی، ستاره‌ی راک، روزنامه نگار برگزیده، یک مولتی میلیونر یا یک کارآفرین موفق باشد. اصول و استراتژی‌های عنوان شده در این کتاب، برای رسیدن به تمام این اهداف جواب می‌دهد. چنان‌چه این اصول را آموخته، با آن‌ها خو بگیرید و مرتباً در زندگی روزانه از آن‌ها استفاده کنید، زندگی‌تان متحول شده و به فراتر از آن‌چه در رؤیاهای‌تان به آن می‌اندیشید، خواهید رفت.

ما با واقعیت ها زندگی نمی کنیم، بلکه با برداشت خود از واقعیتها زندگی می کنیم و چون برداشت هر یک از ما به خاطر تجربه زندگی با هم متفاوت است، نگاهمان به زندگی و ارزشها و هنجارهایمان و در مجموع دنیایمان با هم متفاوت است.


پیشنهاد ویژه : فیلم آموزش قدرت فکر ذهن در زندگی


این یافته ارزشمند به ما نشان می دهد که ما در زندگیمان دارای اختیار هستیم و می توانیم زندگی خود را تغییر دهیم. ضمنا به ما نشان می دهد که هر یک از ما جهان را متفاوت نگاه میکنیم. ندانستن این واقعیت موجب می شود که دائم به دنبال تغییر دیگران، کنترل دیگران، تحمیل عقاید خود بر دیگران باشیم و همین مساله هم روابط ما را خراب می کند و هم فشار روانی را بر ما افزایش می دهد. نتیجه نهایی این فرایند تجربه رنج بیشتر در زندگی است. در کارگاه آموزش تحول شخصی جهت رسیدن به اهداف، این فرایند تحلیل و شناسایی می شود و در زندگی روزمره تجربه می شود.این محصول آموزشی تاکید دارد که انسانِ تماشاگرِ زندگی باید وارد زمین بازی شود و زندگی اش را در یک زمین بازی واقعی تجربه کند.

تحول شخصی چیست؟

رشد شخصی از جمله مواردی است که همواره در ذهن همگان وجود دارد. هر بار که با فردی صحبت می‌کنم، خواه ناخواه گفتگو این موضوع کشیده می‌شود. اینکه چگونه رشد بهتری داشته باشیم و روی چه عواملی کار کنیم تا رشد شخصی بهتری را تجربه کنیم.

مسیر پر پیچ و خم زندگی همواره ما را در مسیر رشد قرار می‌دهد. هر روز که از زندگی ما می‌گذرد، خوب یا بد، کم یا زیاد، چیزهای جدیدی یاد می‌گیریم. افرادی را می‌بینیم که کارهایی انجام می‌دهند، از آنها یاد می‌گیریم، مشکلاتی را مشاهده می‌کنیم، راه‌هایی را ابداع می‌کنیم و …

پس ما همیشه در حال رشد هستیم، حتی اگر خودمان ندانیم. منتها علت اینکه برخی به دنبال یادگیری روشهای رشد شخصی هستند، برای این است که روند حرکت و رشد را تسریع کنند.

رشد شخصی مثل هر چیز دیگری اگر از روی آگاهی باشد سرعت و پیشرفت قابل ملاحظه‌ای پیدا خواهد کرد.

اهمیت دادن به رشد شخصی چه تغییری ایجاد می‌کند؟

افرادی که برای ارتقاء سطح توانمندی‌هایشان اهمیت قائل هستند و در این زمینه تلاش می‌کنند، همواره افراد شاخصی به شمار می‌آیند. در واقع کسی که به توسعه دامنه توانمندی‌هایش توجه می‌کند، زندگی و اطراف خود را دچار تغییرات عمده‌ای خواهد کرد و این تغییرات باعث می‌شود که:

متمایز از دیگران باشیم

تمایز داشتن از دیگران خیلی زود در مورد افرادی که به رشدشان اهمیت می‌دهند، مشهود می‌شود. بدیهی است منظور من تمایز مثبت است. نیم نگاهی به افراد شاخص اطرافتان بیاندازید، بی‌شک یکی از دلایل شاخص بودنشان این است که روی خودشان کار کرده‌اند و سطح توانمندی‌هایشان را بهبود بخشیده‌اند و توسعه داده‌اند.

تقویت جایگاه شغلی و اجتماعی

درست است که شما روی رشد خودتان کار می‌کنید، ولی بروز و ظهورش تنها در حیطه مسائل فردی‌تان منحصر نخواهد شد. جایگاه اجتماعی‌تان از دیگران متمایز خواهد شد و به فردی موجه‌تر و دوست‌داشتنی‌تر تبدیل خواهید شد، از آن دسته افراد که هر جا حضور پیدا می‌کنند، دیگران دوست دارند همنشینشان باشند.

همینطور در مورد جایگاه شغلی‌تان. اگر به دنبال این هستید که جایگاه شغلی‌تان را به طور قابل ملاحظه‌ای افزایش دهید، گام اولش این است که شخصیت رشدیافته‌ای داشته باشید. باید توانمندی‌های قابل ملاحظه و مزیت‌های نسبی چشم‌گیری داشته باشید. چطور این مزیت‌ها را می‌خواهید بدست آورید بدون اینکه شخصی توانمند و توسعه یافته باشید؟

حرکت آگاهانه در مسیر اهداف

اگر اهداف بلندی در سر دارید و می‌خواهید به آنها برسید قطعاً می‌دانید که لازم است در مسیری حرکت کنید تا به آن هدف برسید. و وقتی شخصیت رشد یافته‌ای داشته باشید بهتر می‌دانید در چه مسیری حرکت کنید، برای اهدافتان چگونه توانایی‌هایتان را بکار بگیرید و توانایی‌های لازم را چگونه سریع‌تر کسب کنید،علاوه بر این، انتخاب هدف و مسیر بهتری نیز خواهید داشت.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.