دانلود کتاب صوتی بعد از عشق نوشته الیف شافاک

دانلود کتاب صوتی بعد از عشق نوشته الیف شافاک
نوع فایل
Mp3
حجم فایل
100 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این بخش از فروشگاه اینترنتی برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از کتاب های صوتی شنیدنی با عنوان دانلود کتاب صوتی بعد از عشق نوشته الیف شافاک را جهت دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان و علاقه مندان به کتاب و کتاب خوانی قرار دهیم.

دانلود کتاب صوتی بعد از عشق نوشته الیف شافاک

کتاب صوتی بعد از عشق اثر الیف شافاک، رمانی جسورانه، حیرت‌انگیز و سحرآمیز درباره‌ی مسائل زنان و دوره‌ای غمبار و تیره اما گذرا در زندگی عاشقانه‌ی آن‌هاست.

بعد از عشق (Black Milk) به مسائل گوناگون زندگی زنان همچون: عقاید فمنیستی، ازدواج، بچه‌دار شدن، افسردگی بعد از زایمان، نوسندگی در کنار مادر بودن، بررسی زندگی دیگر نویسنده‌های زن اشاره دارد. همه‌ی کتاب‌ها را با این آرزو می‌نویسند که در ذهن ماندگار شود و ردی از خود باقی بگذارد، جز این اثر که همچون نوشته‌ای بر روی آب است، همین که خوانده شود، فراموش خواهد شد.

این کتاب به دو صورت روایت می‌شود. یک داستان و یک گزارش که در متن داستان است. داستان کتاب مربوط به زندگی خود نویسنده و همه‌ی زن‌هایی است که قصد ازدواج، بچه‌دار شدن و… دارند، اما از این بابت دو دل هستند و مدام با خود درگیرند. گزارشات کتاب هم زنان مختلف در طول تاریخ را بررسی می‌کند. زن‌هایی که اغلب شباهت زیادی با خود نویسنده دارند.

الیف شافاک (Elif Shafak)، با ذهن و قلم توانایش دوره‌ی بعد از عشق را که یکباره از راه می‌رسد و موج وار می‌گذرد و می‌رود، شرح و بسط داده است و به شکل رمانی مدرن پیش چشم خواننده تصویر می‌کند. او در میانه‌ی این همه بدی و نومیدی، به ما امید می‌بخشد تا بتوانیم تاب بیاوریم و مقاومت کنیم و باز زندگی را، معجزه‌وار از سر بگیریم.


پیشنهاد ویژه:کتاب صوتی اسرار زنان موفق

شافاک، پس از تولد اولین فرزندش، به افسردگی پس از زایمان و بحران روحی شدیدی دچار شد. احساس گناه، اضطراب و تشویش درباره‌ی اینکه آیا می‌تواند مادر خوبی باشد را آسوده‌اش نمی‌گذاشت. به همین خاطر، از نوشتن دست کشید و باور خود به قدرت کلمات را به طور کلی فراموش کرد. شافاک در این رمان جذاب، داستان سفر پرفراز و نشیب خود را شرح می‌دهد. او با شناسایی جنبه‌های مختلف و متضاد شخصیتش که هر کدام ویژگی‌های مختص خود را دارا می‌باشند، به دنبال رسیدن به تعادلی میان این جنبه‌ها و یا حداقل شخصیتی واحد است. این نویسنده با تلفیق تجارب خود با زندگی نویسندگان بزرگی همچون سیلویا پلات، ویرجینیا وولف، آلیس واکر و زلدا فیتزجرالد، در جستجوی راه حلی کاربردی برای ناسازگاری‌های میان خلق هنری و اجرای کامل نقش مادری است.

در باره کتاب بعد از عشق

بعد از عشق رمانی است که در آن نویسنده از زنان و زنانگی می گوید. از دوره ای تاریک اما گذرا: از دوره بعد از عشق می گوید. خود نویسنده دلیل اینکه چرا باید موضوعات این کتاب را فقط در یک دوره خاص به یاد آورد چنین می گوید:

زیرا این کتاب به دروه ای گذرا، اما دلگیر و تاریک، از زنانگی و زندگی زنان می پردازد.

کتاب به دو صورت پیش می رود. یک داستان و یک گزارش که در میان داستان می آید. داستان کتاب به زندگی خود نویسنده و همه زن های دیگر اشاره می کند که قصد ازدواج دارند و می خواهند بچه دار شوند و… اما از این بابت مطمئن نیستند و مدام با خود کشمکش دارند. و گزارش های آمده در کتاب هم به بررسی زن های مختلف در طول تاریخ پرداخته است. زن هایی که اغلب شباهت زیادی با خود الیف شافاک دارند.

الیف شافاک در رمان بعد از عشق از دوران مجردی می گوید، از عاشق شدن می گوید و از همه مهمتر از بچه دار شدن و دروان حاملگی و افسردگی پس از زایمان می گوید.

نویسنده در طول کتاب، درگیری های ذهنی یک زن را در این مسیر پر پیچ و خم به خوبی نشان می دهد.

نویسنده در انتهای کتاب، در کلام آخر، مردها را فراموش نکرده و در قسمتی تحت عنوان: “خب، پس مردها چی؟” آورده است:

تاثیرهای افسردگیِ پس از زایمان روی مردها ممکن است خیلی بیشتر از آن حدی باشد که فکر می کنیم، بخصوص در جوامعی مثل جامعه ی ما که احساساتی بودن را شایسته ی مرد نمی دانند و مردها همیشه به پذیرشِ نقشِ «پدر نیرومند خانواده» مجبور می شوند.

منبع:کافه کتاب

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.