کتاب صوتی علم ثروتمند شدن نوشته باب پراکتور

نوع فایل
Mp3
حجم فایل
100 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این بخش از فروشگاه برنا اندیشان در نظر داریم تا یکی دیگر از کتاب های صوتی بسیار خواندنی و جذاب با عنوان دانلود کتاب صوتی علم ثروتمند شدن نوشته باب پراکتور را برای دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان و تمامی علاقه مندان به کتاب های صوتی قرار دهیم.

دانلود کتاب صوتی علم ثروتمند شدن نوشته باب پراکتور

در کتاب صوتی علم ثروتمند شدن میخوانیم تنها چیزی که لازم است تا روشهای کاربردی ثروتمند شدن در زندگی شما به کار بیاید تصمیم گیری است. برای ثروتمند شدن لازم نیست کار خاصی انجام دهید، بلکه باید کاری که انجام می‌دهید را با روش خاصی انجام دهید.

علمی به نام ثروت اندوزی وجود دارد که همانند علوم ریاضی و جبر، علمی دقیق است و طبق قوانین خاصی فرآیند دست‌یابی به ثروت را هدایت می‌کند. انسان به محض قرار گرفتن در به کار بستن این قوانین، می‌تواند با دقتِ ریاضی‌وار ثروتمند شود. تملک اشیاء و پول در نتیجه‌ی انجام کارها به شیوه‌ای خاص رخ می‌دهد. آن‌هایی‌که کارها را دانسته یا ندانسته به این شیوه‌ی خاص انجام می‌دهند، به یقین ثروتمند خواهند شد. در حالی‌ که آن‌هایی‌ که از این شیوه‌ی خاص بهره نمی‌ گیرند، بدون توجه به میزان سخت‌کوشی و توانایی‌هایشان فقیر باقی می‌مانند. باب پراکتور در سمینار “علم ثروت اندوزی” به بررسی این شیوه خاص می پردازد.


پیشنهاد ویژه:کتاب صوتی ستاره بازاریابی شبکه ای شوید

بدون شک باب پراکتور استاد کنترل ذهن و برنامه‌ریزی ضمیر ناخودآگاه است. باب پراکتور از کاری که در آن مهارت زیادی دارد، یعنی برنامه‌ریزی ضمیر ناخودآگاه، در سمینار “علم ثروتمند شدن” استفاده کرده است و نشان داده است برای دستیابی به ثروت باید ابتدا ذهنیت ثروت را در خود ایجاد کنیم. این سمینار شما را شیفته خودش می کند و شما را ترغیب می کند که آموزه های آن را در زندگی تان به کار گیرید. آموزه های این سمینار بسیار عملی و کاربردی هستند و می توانند برای هر کس در هر موقعیت و جایگاهی مفید باشند

درباره نویسنده

باب پراکتور نویسنده کتاب های انگیزشی و موفقیت فردی است همچنین او در همین زمینه دوره ها و سمینارها فوق العاده ای را نیز برگزار کرده است. او بیش از 55 سال است که در زمینه عوامل مؤثر بر موفقیت تحقیق میکند. کتاب های باب پراکتور از مرز صدها کشور رد شده و به دست میلیون ها نفر رسیده است. باب پراکتور به میلیون ها نفر کمک کرده است تا بتوانند به طور کلی در زندگی خود فردی بهتر و مؤثر تر باشند.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.