پکیج آموزش چگونه مردی جذاب باشیم

پکیج آموزش چگونه مردی جذاب باشیم
نوع فایل
Mp3
حجم فایل
1.6 گیگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

اگر تصمیم دارید تا به یک مرد جذاب تبدیل شوید،فروشگاه اینترنتی برنا اندیشان در این بخش به شما علاقه مندان بهترین پکیج آموزشی با عنوان آموزش چگونه مردی جذاب باشیم به صورت قدم به قدم و کاربردی را برای دانلود در اختیارتان قرار می دهد.پکیج آموزش چگونه مردی جذاب باشیم به صورت قدم به قدم و کاربردی یکی از کامل ترین آموزش های تخصصی در زمینه آموزش دوره جذابیت است.

آموزش چگونه مردی جذاب باشیم به صورت کاربردی

در پکیج آموزش چگونه مردی جذاب باشیم به صورت قدم به قدم و کاربردی شما با تمامی مواری که کمک می کند تا یک مرد جذاب به نظر آید آشنا خواهید شد.در ادامه با پکیج آموزش چگونه مردی جذاب باشیم با برنا اندیشان همراه باشید.

آموزش چگونه مردی جذاب باشیم و مرد جذاب دارای چه صفاتی است

بدون شک یکی از مهمترین دغدغه های آدمهای زمان ما یافتن راه یا راه هایی برای جذاب شدن است.
دانستن روش های جذابیت چیزی نیست که تنها مورد توجه جنسیتی خاص باشد و درواقع هم آقایان و هم خانم‌ها همواره به دنبال یادگیری شیوه هایی هستند که از آن طریق بتوانند خود را در مرکز توجه اطرافشان قرار دهند و از خود می‌پرسند: چگونه به یاد ماندنی باشیم؟

ولی نکته ای که باید در همین ابتدا به آن اشاره کنیم این است که این روش ها با توجه به نوع جنسیت و مرد یا زن بودن شخص متفاوت خواهد بود. به عبارت دیگر در فنون جذابیت، معمولا مردان به دنبال زنانی با رفتار زنانه، و زنان نیز به دنبال مردانی با رفتار مردانه می گردند. برای جذابیت باید بدانیم چطور مردانه/زنانه رفتار کنیم.

در برقراری رابطه بین زن و مرد، رفتار های کوچک، معانی بزرگی دارند و گاهی اوقات با دیدن یک عمل چندثانیه ای از سمت مرد یا زنی که رو به روی ما داخل یک کافه و یا بین دوستان خود و یا هرجای دیگر نشسته است، می توان بخش های مهمی از شخصیت و خلقیاتش را فهمید.

بدانید که طرف مقابل واقعا آدم خوبی را نمی خواهد!

اولین نکته در مورد خصوصیات مرد جذاب این است: این فکر را از ذهن خود بیرون کنید که خواسته‌ی یک زن، یک پسر همیشه دوست داشتنی و اصطلاحا رومانتیک و مهربان است!

راز جذابیت مردان چیست؟

صرف نظر از اینکه تلاش برای بازگشتن به رومنس و عاشقانگی روزهای نخست خوب است، این بدان معنا نیست که مهربان بودن و عاشقانه بودن تنها چیزی است که یک مرد باید داشته باشد.

یک زن می خواهد مطمئن شود که شما به اندازه کافی مراقب هستید که نسبت به او اصیل (واقعی) و با علاقه رفتار کنید، اما در کنار این باز هم از شما میخواهد مرد او باشید.

او می خواهد بتواند برای محافظت ، برای کمک ، برای پشتیبانی ، برای انواع شرایطی که ممکن است در زندگی ایجاد شود روی شما حساب کند؛ رفتارهای جذاب مردانه ای که “یک پسر خوب” لزوما واجد آنها نیست!

او به مردی احتیاج دارد که او را به چالش بکشد و به رشد او کمک کند. مردی که با او صادق و راستگو خواهد بود بدون اینکه به احساساتش صدمه بزند.

شما بدون اینکه فرد خوبی باشید، می توانید یک مرد خوب باشید. اما تعادل مهم است.

باید از پرستش زنان دست بکشید!

عشق، عشق ورزیدن، محبت داشتن، ارزش دادن و توجه کردن از رفتارهای جذاب مردانه است اما هرگز ملتمس یک زن نباشید و او را پرستش نکنید.

بسیاری از مردان، زنان را در جایگاهی استعلایی قرار می دهند که اساساً آنها را به یک موجود اسطوره ای مانند تک شاخ تبدیل می کند!
ما به شما می گوییم که به چند دلیل این کار اشتباه است:

از نظر روانشناختی شما را از میدان بازی خارج می کند، چون باعث می شود شما اینطور فکر کنید که هرگز نمی توانید توجه او را جلب کنید.
با این کار او را به چیزی تبدیل می کنید که نیست، چرا که هیچکس بی عیب نیست. هیچ کس بدون نقص نیست و هیچ کس فوق انسان نیست.

رفتار شما با او در گذر زمان متفاوت خواهد شد، اگر او را مثل یک انسان درست مثل خودتان (و سایر افراد) نبینید، این تفاوت رفتار در آینده حتما باعث بی علاقگی و دور شدن او از شما خواهد شد.

ممکن است شما با برخی از زنان بسیار باورنکردنی دوست (و بعضی اوقات بیشتر از یک دوست) شوید؛ بازیگران، مدل ها، مدیرعامل، موسیقی دانان، هنرمندان، پزشکان، استادان و… اما می دانید یک چیز مشترک همه آنها چیست؟

همه آنها انسانهایی هستند که می خواهند با آنها ارتباطی یکسان و برابر مثل سایر آدمها برقرار شود؛ به آنها گوش داده شود و ارزشمند باشند و… درست مثل شما.

هرچه زودتر این موضوع را درک کنید، زودتر قادر خواهید بود مکالمات عادی و واقعی با زنان داشته باشید؛ صرف نظر از آنچه انجام می دهند یا به نظر می رسد.

یاد بگیرید که به خود احترام بگذارید

در اینجا یک حقیقت مهم وجود دارد: اگر یک زن برای شما احترامی قائل نباشد، هیچگاه با بر سر قرار با شما نخواهد آمد

پس اگر به خودتان احترام نگذارید، او هرگز به شما احترام نخواهد گذاشت!

نکته قبلی را در نظر بگیرید: فرض کنید شما از دختر مرود علاقه تان یک بت بسازید و به او یک مقام والایی در ملکوت اعطا کنید!در ذهن او همه این موارد گذر میکند: شما خود را در مرتبه ای پایین تر نسبت به او قرار دادید و برای خودتان ارزش کمی قائل هستید؛

حالا جواب دهید: هیچ کس می خواهد با کسی که خود را پایین تر از او قرار داده ، قرار ملاقات بگذارد…!؟

نکته این است که شما باید روی پیشبرد خود به عنوان مردی شایسته احترام تلاش کنید. این یعنی ساختن زندگی‌ای که می توانید به آن افتخار کنید:

به بدن خود بیشتر توجه می کنید، لباس های مناسب می پوشید، سعی می کنید آن چیزهایی که در آن خوب هستید را کشف کنید و برای توسعه دادن استعدادهایتان تلاش کنید. فارغ از نوع نگاه دیگران، از خودتان راضی و خوشحالید.

بهترین راه برای پیدا کردن رفتارهای جذاب مردانه، تجربه کردن زندگی جذاب است و نکته جالب توجه این است که چنین کاری اغلب منتج به عدم توجه به جذاب بودن می شود!

آنقدر نخواهید جذاب باشید! این کار ها را برای خودتان انجام دهید!

از خصوصیات مرد جذاب: تلاش نکنید که زنان را برای اینکه با شما قرار بگذارند متقاعد کنید.

جذابیت و عشق، واقعیتی احساسی و عاطفی است، منطقی نیست.علی رغم آنچه که مقالات و مجلات زرد به شما خواهند گفت، هیچ چک لیستی وجود ندارد که با رعایت آن کاری کنید که شخصی عاشق شما شود.

همه چیز در نتیجه یک ارتباط ذهنی و عاطفی است که ما را گرد هم می آورد و در کنارهم نگه می دارد.
یک زن، مردی را می خواهد که برای او گامی به جلو بردارد. برایش چیزی از جنس هیجان، اشتیاق، ماجراجویی، چیزی متفاوت از همه آدمها داشته باشد.

اگر بتوانید این واقعیت را از طریق رفتارهایتان اجرایی کنید، دیگر نیازی به متقاعد کردن او به هیچ چیزی ندارید. چون یکی از مهم ترین رفتارهای جذاب مردانه را آموخته اید.

بدانید که طرف مقابلتان باهوش است و می تواند روشی را که شما زندگی می کنید را ببینید و احساس کند؛ نیازی به گفتن ندارد.

مانند هر چیز دیگری در زندگی، افراد به سمت و سوی مثبت جذب می شوند. افراد سرگرم کننده و هیجان انگیز!
نکته قبلی را بخاطر بیاورید. به همین ترتیب او هم به چنین افرادی جذب می شود؛ او همانند همه افراد انسانی است و دارای احساسات یا خواسته هایی است. این را بفهمید و آنوقت متوجه تغییرات فوری در نحوه واکنش زنان نسبت به خودتان می شوید.

بر ترس خود از رد شدن غلبه کنید

نگران نباشید، همه این ترس را در خود دارند. همه آن را در خود تجربه می کنند؛ مهم نیست که چقدر به خود اطمینان دارند.
اما این بدان معنی نیست که نمی شود به این حس غلبه کرد بلکه با ادامه رشد خود به عنوان یک مرد بالغ، غلبه بر آن ساده تر و آسان تر می شود.

اما چگونه می توان این ترس را برطرف کرد؟

این قسمت جالب است: با حرکت مستقیم و با تمام سرعت به سمت دیوار رو به رو!
هیچ ترفند و دستور العملی وجود ندارد که به شما طریقه درست کردن محلول اطمینان به خود را آموزش دهد! واقعیت این است که باید بیشتر خود را به چالش بیندازید و احتمال رد شدن را بپذیرید.
این از خصوصیات مردان جذاب است که از شما یک شخص چالش پذیر هم میسازد.

بعد از این کار، اتفاق جالبی خواهد افتاد: جهان به پایان نمی رسد!
احتمالاً رد شدن شما را عصبی کند، عزت شما را کمی لکه دار کند، اما در پایان روز، شما همچنان زنده اید! این کار به شما می آموزد که چه کارهایی را باید برای دفعه بعد بهتر انجام دهید، انعطاف پذیری تان را بالاتر می برد و به شما می گوید زندگی ادامه دارد؛ حتی بعد از اینکه آن دختر شماره اش را به شما نداد!

مهارت های ارتباطی خود را بهتر کنید

آیا می دانید: بخش “مرکز ارتباط” مغز در زنان ۲.۵ برابر بزرگتر از مردان است!؟ آیا تا به حال حس کرده اید که عواطف و احساسات خود را نسبت به خانمها سخت تر ابراز می کنید؟

این را به عنوان یک راه برای بهانه آوردن نمی گوییم (حتی اگر برخی از مردها بخواهند از این واقعیت چنین استفاده کنند!) باید این را یک دانش کاربردی به حساب آوریم و سعی کنیم موثر و واقعی در برقراری ارتباط با خانم ها تلاش کنیم.

هرچه موثرتر علایق و افکار خود را برای دیگران بازگو کنید، بهتر می توانید با صحبت کردن با افراد به طور کلی ( و به طور خاص خانم ها) به شخصیتی جذاب و جالب تبدیل شوید.

سپس، اعتماد به نفس بیشتری بدست می آورید زیرا از خود و توانایی های خود اطمینان بیشتری دارید و به این ترتیب، کمتر از رد شدن می ترسید.

برای آنچه می خواهید جذب کنید برنامه داشته باشید

از نکته های بسیار مهم در فهم رفتاهای جذاب مردانه توجه به این واقعیت است:

شما لزوما آنچه را که می خواهید جذب نمی کنید، آنچه را که برایش برنامه می ریزید جذب می کنید. خواستن و آرزو داشتن ملاک نیست بلکه باید با تفکر و برنامه تلاش کنید.

آیا می خواهید با زنی که در مسابقات دوندگی المپیک شرکت می کند، قرار بگذارید در حالی که خودتان روزهای خود را با نشستن روی مبل و PS4 بازی کردن می گذرانید ؟

آیا می خواهید با زنی که تمام زندگی اش مد و لباس های جدید است آشنا شوید درحالی که تمام ایده شما از “لباس پوشیدن” عوض کردن جوراب هایتان است!؟

پس باید برای ارائه خودتان برنامه داشته باشید؛ خود را به عنوان یک برند در نظر بگیرید؛ راهی که از آن خودتان را تبلیغ می کنید اهمیت دارد.

از خود بپرسید آیا بازاریابی شما تصویر دقیقی از آنچه در مورد برندتان وجود دارد ارائه می کند؟ اگر جواب خیر است، آن را تغییر دهید.
از خصوصیات مرد جذاب: احساسات زندگی خود را گسترش دهید.
شاید متوجه شده باشید که چیزی که بیشتر در این موضوع موضوعیت دارد “شما” هستید نه “او”.

اما، زن و مرد دید متفاوتی نسبت به جذابیت دارند. در حالی که مردان از لحاظ بصری بیشتر تحت تاثیر قرار می گیرند، زنان بیشتر حضور و بودن مردان را در نظر می گیرند.

آیا او جاه طلب است؟  پرشور است؟  قابل اعتماد است؟  اهل خانواده است؟  آیا او پدر یا شوهر خوبی خواهد بود؟
تمام این افکار وقتی زن در حال برانداز کردن مرد است، از ذهن او می گذرد؛ این جذابیت چهره یا حساب بانکی شما نیست که در درازمدت می تواند او را جذب کند.

واقعیت زیست شناسی طبیعی ما را در نظر بگیرید.هنگامی که مردان به دنبال یک همتا برای خود می گردند، درواقع کار زیاد پیچیده و مشکلی را نمی خواهند انجام دهند. غرایز اولیه آنها را تا حد زیادی جلو می برد و در تصمیم‌گیری آنها دخیل است.

با این حال، برای زنان، این روند بسیار پیچیده تر خواهد بود.

او ۹ ماه بارداری را در نظر می گیرد؛ او در نظر می گیرد که چگونه شما در این مواقع از او حمایت خواهید کرد (نه فقط از نظر مالی، بلکه بیشتر عاطفی) او قرار است ماه ها به سر کارش نرود. بدن و هورمون هایش را تغییر می کنند که خارج از کنترل او است.

مطمئن باشید وقتی پای رابطه جدی به میان کشیده می شود و رابطه به سمت یک تعهد همیشگی پیش می رود، زنان بیشتر از آنچه شما می دانید، درموردتان می دانند!

بنابراین ، چه چیزی باعث خواهد شد تا او شما را به عنوان مرد زندگی بالقوه اش ببیند؟ مطمئنا تنها اتومبیل گران قیمت شما، یا رستوران و غذای لاکچری که خریدید مورد توجه قرار نمی گیرد؛ بلکه بیشتر این سبک زندگی شما است که او را درگیر میکند؛ حسی که وقتی در اطراف شما است به او دست می دهد، نحوه برخورد شما با افرادی که او به آنها اهمیت می دهد و افرادی که برای شما اهمیت دارند.

اینها ویژگی هایی است که می تواند خصوصیات یک مرد جذاب را بسازند. رفتارهای جذاب مردانه از نظر زنان، بیشتر ناظر بر آینده آنها با شما و تصور خودشان در کنار شما است. در واقع احساسی که تصور بودنشان در کنار شما، به آنها می دهد.

چه روش هایی برای جذاب به نظر رسیدن وجود دارد؟

تمایل به خواستن و نه احتیاج داشتن

طی چند نسل گذشته تغییرات زیادی اتفاق افتاده؛ شاید در نسل پدربزرگ و مادربزرگ های ما، زنان واقعاً به مردان نیاز داشتند. اما باید این را بفهمیم که الان خیلی چیز ها دیگر مثل گذشته نیست!

امروزه زنان حتی پول بیشتری نسبت به مردان کسب می کنند، با رتبه ی بالاتری نسبت به مردان از دانشگاه ها فارغ التحصیل می شوند.

در خیلی از کشورهای غربی، می توانند به تنهایی کودکی را به فرزندی قبول کنند و یا اگر کودک بخواهند به بانک اسپرم بروند! بنابراین مردان در مقایسه با گذشته، در زندگی زنان نقش بسیار متفاوتی دارند.

البته باز هم می توان گفت که زنان هنوز هم از جهات زیادی به مردان احتیاج دارند؛ اما این احساس نیاز تا حد بسیار زیادی ریشه در عشق، همراهی، رابطه جنسی و نیازهای عاطفی انسانی ما دارد. به هرحال مردان برای اینکه بتوانند خصوصیات مرد جذاب را در خود ایجاد کنند باید نگاه های سنتی را کنار بگذارند.

می‌توان استدلال کرد که در یک رابطه خواسته شدن به مراتب بهتر از مورد نیاز بودن است، زیرا به این معناست که رابطه یک انتخاب متقابل است و نه یک لزوم و ناچاری.

عدم دغدغه برای بودن در یک رابطه

باید از تلاش و دغدغه هر روزه مان در بودن و ایجاد کردن یک رابطه کم کنیم؛ راحت تر بگوییم: یعنی انقدر نخواهیم با کسی وارد رابطه شویم. این موضوع از نشانه های کمبود اعتماد به نفس محسوب میشود که برای هیچ زنی خواستنی نیست.

نکته قبل را درباره خودتان تصور کنید؛ احساس نیاز شدید به بودن در یک رابطه. این کار شما را به شخصی ضعیف در دیدگان او تبدیل می کند و این چیزی نیست که یک زن دوست داشته باشد.

پس برای یافتن خصوصیات یک مرد جذاب باید سعی کنید قوی ترین و تکامل یافته ترین نسخه خودتان را پیدا کنید و خودتان و زندگی تان را به سمت او توسعه دهید. نباید آن را جعل کنید بلکه باید آن را بسازید.

بعد خواهید دید یک چیز زیبا اتفاق خواهد افتاد: شما احساس نمی کنید نیاز سرنوشت سازی به بودن در یک رابطه دارید و یا اگر مجرد باشید احساس تنهایی یا ناقص بودن نمی کنید.

بودن در کنار یک زن شگفت انگیز، امتیازی است که به مردانی که برای تبدیل شدن به بهترین نسخه از خود تلاش کرده اند، داده می شود.  وقتی این اتفاق بیفتد، از زندگی خودمان راضی و شاد خواهیم بود.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.