پکیج آموزش دیجیتال مارکتینگ

نوع فایل
Mp4
حجم فایل
700 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

با توجه به رشد روز افزون فناوری های اینترنتی در زندگی انسان‌ها برای توسعه کارها نیاز است تا فنون دیجیتال مارکتینگ را یاد بگیریم. در‌واقع تجارت در دنیای امروز مانند گذشته نیست و ما اگر بخواهیم در این فضای به شدت رقابتی کسب و کارمان را رشد دهیم باید به بازاریابی اینترنتی مسلط باشیم.

در این خصوص نیل پتل که یکی از دیجتال مارکترهای برتر دنیاست می‌گوید دیجیتال مارکتینگ به گونه‌ای از بازاریابی محصولات و خدمات می‌گویند که از طریق دستگاه‌های الکترونیکی انجام می‌شود. بنابراین باید بدانیم که تعریف دیجیتال مارکتینگ جدید نیست و اولین بازاریابی اینترنتی مربوط به سال ها پیش می‌شود. به عنوان مثال رادیو در سال ۱۸۹۶ اختراع شد اما ۱۰ سال زمان برد تا رادیو به یک محصول عمومی تبدیل شود و تمام مردم جهان آن را تهیه کنند.

بنابراین به فکر تبلیغات افتادند و اولین تبلیغات نیز مربوط به یک اجرای اپرا می‌شود که بعد از پخش به سرعت تمامی بلیط های آن فروخته شد و در همان روز بود که دیجیتال مارکتینگ متولد شد. با توجه به اهمیت بازاریابی اینترنتی در این قسمت از فروشگاه برنا اندیشان تصمیم داریم تا پکیج جامع آموزش دیجیتال مارکتینگ را در اختیار شما افراد علاقه‌مند به یادگیری بازاریابی اینترنتی قرار دهیم تا بتوانید به کمک این مجموعه آموزشی به صورت تخصصی در فضای اینترنت کسب و کارتان را به صورت حرفه‌ای آغاز کنید.

آموزش دیجیتال مارکتینگ

در گذشته روش‌هایی مانند تبلیغات رادیویی، تلویزیونی، چاپی، روزنامه و سایر موارد مرسوم بود. همچنین هزینه این تبلیغات بسیار بالا بوده و کماکان این روش‌ها باز هم به کار می‌رود. شایان ذکر است که در این نوع بازاریابی ما دقیقاً نمی‌توانیم جامعه هدف مان را پیدا کنیم و به همین دلیل افراد بسیاری آگهی تبلیغاتی ما را مشاهده می‌کنند که به هیچ وجه قرار نیست با ما کاری داشته باشند.

آموزش دیجیتال مارکتینگ

بنابراین ما باید به شکلی اصولی در زمینه کسب و کار فعالیت کنیم و بدانیم که هرگز هزینه‌های خود را برای تبلیغات بدون نتیجه هدر ندهیم و باید به شکلی کار کنیم که برای کسب و کارمان مفید باشد. شایان ذکر است که اگر ما با اصول و تکنیک های دیجیتال مارکتینگ آشنا نباشیم نمی‌توانیم به خوبی جامعه هدف مان را پیدا کنیم و در نتیجه در زمینه کسب و کار موفقیت چندانی به دست نمی آوریم. به همین دلیل قصد داریم تا بهترین بسته جامع آموزش دیجیتال مارکتینگ را به شما معرفی کنیم که ۰ تا ۱۰۰ بازاریابی اینترنتی را به شکلی حرفه‌ای به شما آموزش می‌دهد و شما با مشاهده این پکیج آموزشی می‌توانید به یک دیجیتال مارکتر متخصص تبدیل شوید.

بازاریابی دیجیتال

در قسمت بالا اشاره کردیم که دیجیتال مارکتینگ تفاوت زیادی با روش‌های سنتی تبلیغات دارد و نیاز است تا ما پیدا کردن جامعه هدف و نیاز سنجی کاربران کسب و کارمان را به جلو ببریم. در‌واقع این روش به ما کمک می‌کند تا همواره بر روی افرادی کار کنیم که قطع به یقین مشتری ما خواهند شد و می‌توانیم برای بلند مدت با آن‌ها کار کنیم.

اما نکته‌ای که در این میان باید به آن توجه داشته باشیم این است که دیجیتال مارکتینگ یک مفهوم بسیار تخصصی است که نیاز به دانش فنی و نظری دارد و اگر ما بخواهیم در این زمینه به تخصص برسیم لازم داریم تا بازاریابی اینترنتی را به خوبی یاد بگیریم. شایان ذکر است که پکیج کامل آموزش فریلنسری به شما کمک می کند تا بتوانید متناسب با تخصصی که دارید کسب و کار خودتان را در فضای اینترنت آغاز کنید.

به عنوان مثال روش‌هایی مانند سئو و بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو، تبلیغات اینترنتی، ایجاد کمپین، ایمیل مارکتینگ، ارسال پیامک و بسیاری دیگر از موارد در حیطه دیجیتال مارکتینگ قرار دارد که هر کدام از این موارد نیازمند تخصص است. همواره به این نکته توجه داشته باشید که استفاده از دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کار به ما کمک می‌کند تا تجارت مان را رشد دهیم و همچنین به برندسازی ما نیز کمک می‌کند و در نهایت با سرعت بالایی می‌توانیم شاهد روش و توسعه کار خود باشیم.

استراتژی در دیجیتال مارکتینگ

اگر شما قصد دارید تا مشتریان هدف را پیدا کنید و در عین حال هزینه‌های کمتری را پرداخت کنید باید از بازاریابی اینترنتی استفاده کنید. در‌واقع با توجه به وجود فناوری های حوزه دیجیتال مارکتینگ ما می‌توانیم در کمترین زمان ممکن نیاز کاربران را پیدا کنیم و در نتیجه اطلاعات ارزشمندی را به دست می آوریم که به کمک آن‌ها می‌توانیم بازاریابی موثرتری را ایجاد کنیم.

البته باید اشاره شود که روش‌های سنتی نیز هنوز مورد استفاده قرار می‌گیرد. به عنوان مثال اگر شما بخواهید بر روی مخاطبین مسن کار کنید لازم است تا از روش‌های سنتی بازاریابی استفاده کنید و حتی ممکن است در این موارد استفاده از بازاریابی سنتی بهتر از دیجیتال مارکتینگ باشد. ما در دنیایی زندگی می‌کنیم که مشاغل اینترنتی رونق زیادی پیدا کرده و به همین دلیل ما می‌توانیم در این زمینه کارهای جدیدی انجام دهیم.

یکی از کارهایی که می‌توانیم انجام دهیم استفاده از بازاریابی اینترنتی با همان دیجیتال مارکتینگ است. در‌واقع دیجیتال مارکتینگ به ما کمک می‌کند تا بتوانیم مخاطبین و جامعه هدف مورد نظرمان را پیدا کنیم و به راحتی با آن‌ها در تعامل باشیم و از این طریق نیاز کاربران را پیدا می‌کنیم.

آموزش قدم به قدم بازاریابی اینترنتی

دیجیتال مارکتینگ آنلاین

هنگامی که ما در بستر اینترنت فعالیت می‌کنیم و قصد داریم تا محصولات مان را به مشتری‌ها نشان دهیم باید از شبکه‌های اجتماعی، اپلیکیشن ها، ابزارهای دیجیتال مارکتینگ و کانال‌هایی که مربوط به دیجیتال مارکتینگ می‌شوند استفاده کنیم. همواره به این نکته توجه داشته باشید که هر کسب و کاری می‌تواند از دیجیتال مارکتینگ استفاده کند و حتی اگر شما دارای کسب و کار نیستید می‌توانید دوره های حرفه‌ای دیجیتال مارکتینگ را بگذرانید و به عنوان یک بازاریاب حرفه‌ای در سازمان ها و شرکت ها مشغول به کار شوید.

چرا که امروزه هر شرکتی برای آنکه بتواند در بین رقبا موفق عمل کند نیاز به یک دیجیتال مارکتر حرفه‌ای دارد. شایان ذکر است که کار کردن در بستر اینترنت نیاز به یادگیری مهارت های مربوط به خودش دارد و شما همواره باید دانش خودتان را در این زمینه بروز نگه دارید. بنابراین اگر شما قصد دارید تا به صورت تخصصی دیجیتال مارکتینگ را یاد بگیرید پیشنهاد می‌شود تا از این قسمت از برنا اندیشان پکیج آموزش کامل دیجیتال مارکتینگ را دریافت کنید تا به صورت قدم به قدم بازاریابی اینترنتی را به شکلی عملی یاد بگیرید.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.