مشاوره مهاجرت به کشور دانمارک

نوع فایل
Mp3
حجم فایل
200 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این قسمت از فروشگاه برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از پکیج های آموزشی با عنوان مشاوره مهاجرت به کشور دانمارک و آموزش روش های قانونی مهاجرت را برای دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان و تمامی علاقه مندان به مشاوره مهاجرت قرار دهیم.

مشاوره مهاجرت به کشور دانمارک و آموزش روش های قانونی مهاجرت

در پکیج مشاوره مهاجرت به کشور دانمارک و آموزش روش های قانونی مهاجرت شما علاقه مندان با اصول صحیح و قانونی مهاجرت به دانمارک آشنا خواهید شد.

آشنایی با کشور دانمارک

کشور دانمارک در شمال اروپا واقع شده است. این کشور تنها با آلمان دارای مرز خشکی می باشد. همچنین پلی دریایی به نام پل اورسوند، دانمارک را به سوئد متصل می‌کند. شهر کپنهاگ پایتخت دانمارک می باشد. جمعیت دانمارک در حدود ۵٫۵ میلیون نفر است که ۸٫۵٪ مردم آن مهاجرانی هستند که بیشتر از کشورهای جنوب آسیا و خاورمیانه به دانمارک آمده‌اند.

با وجود اینکه این کشور از سال ۱۹۷۳ عضو اتحادیه اروپا است اما واحد پولی خود را همچنان حفظ نموده و عضو کشورهای حوزه واحد پولی یورو نمی باشد. واحد پول این کشور کرون دانمارک است. زبان رسمی کشور، زبان دانمارکی است و اکثریت مردم این کشور ( ۸۰٫۴ درصد) مسیحی می باشند.

کشور دانمارک علی رغم داشتن سیستم پادشاهی دارای دولت رفاه‌ بوده و از نظر کم بودن اختلاف درآمد مردم، در رتبه اول جهان قرار دارد. همچنین از نظر درآمد سرانه در رتبه هفتم جهان قرار داشته و در بررسی‌های سالانه، مردم آن مکرراً به عنوان «شاد‌ترین» مردم جهان اعلام می‌شوند. این کشور به عنوان کشوری با کمترین فساد اداری در جهان به شمار می‌آید.

کشور دانمارک دارای آب و هوای چهار فصل بوده که متوسط دمای هوا در زمستان و ماه فوریه که سردترین ماه در این کشور می باشد در حدود صفر درجه سانتی گراد بوده و در تابستان و ماه اگوست که گرمترین ماه در این کشور می باشد دمای هوا در حدود ۱۵٫۷ درجه سانتی گراد متغیر می باشد.

پرآوازه‌ترین نویسنده دانمارکی در سطح جهان هانس کریستین آندرسن خالق کتاب جوجه اردک زشت می‌باشد.

آشپزی دانمارکی مانند سایر کشورهای شمال اروپا عمدتاً شامل گوشت قرمز و ماهی است. این امر ناشی از جغرافیای کشور و زمستان‌های سرد و طولانی آن است.

در دانمارک مزاح در روابط مردمی نقش بسزایی دارد. افراد می‌توانند چیزهایی به یکدیگر بگویند که به گوش شنونده ناخوشایند است و به راحتی باعث ترس و وحشت یک فرد جدید می‌شود؛ ولی اغلب نشانه رفاقت و احترام متقابل است.

دانمارک یکی از کشورهایی است که در جهان دارای بیشترین تعداد دوچرخه‌سوار می‌باشد. در ساعات شلوغی ترافیک شهر، تعداد زیادی دوچرخه سوار در راه منزل یا محل کار مشاهده می شود.

در تقسیمات کشوری، خاک اصلی کشور دانمارک به پنج استان تقسیم شده است. استان‌های دانمارک عبارتند از هوودستادن، نوردیولند، میدیولند، شیلند، وسیددانمارک. گرینلند و جزایر فارو نیز دو قلمرو برون‌مرزی و خودگردان دانمارک به شمار می‌آیند.

روش های مهاجرت به دانمارک از آنجایی که این کشور صاحب یکی از قدرتمندترین نظام های اقتصادی دنیا در سال 2020 است و برای سالیان متوالی به عنوان شادترین کشور انتخاب شده٬ پرطرفدار است. زندگی در دانمارک نیز خیلی پر هزینه نیست و در شهرهای کوچک یک نفر ماهیانه حدود 900€ (یورو) و در شهرهای بزرگ مثل کپنهاگن ماهیانه تا 1200€ (یورو) هزینه زندگی خواهد داشت.

روش های زیر روش های مرسوم برای این کشور می باشد:(5 طرق اصلی مهاجرت به دانمارک)

 • ویزای کاری دانمارک
 • ویزای تحصیلی دانمارک
 • مهاجرت به دانمارک از طریق ازدواج
 • مهاجرت به دانمارک از طریق تولد
 • ویزای سرمایه گذاری دانمارک
 • ویزای شنگن برای ورود به دانمارک

بسته به قصد سفر متقاضیان به دانمارک، این کشور دارای انواع مختلف ویزا است. خواه متقاضی قصد مهاجرت تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری به دانمارک را داشته باشد، او می تواند ویزای شنگن مختلفی را درخواست نماید. متقاضیان این کار را از سال 2001 به اینطرف انجام می دهند.

زمانی که دانمارک به عنوان یکی از اعضای اتحادیه اروپایی (EU) همچنین به عنوان کشور عضو ناحیه شنگن شناخته شد. اما واجدین شرایط برای اخذ ویزای شنگن دانمارک چه کسانی هستند؟ متقاضیانی به ویزای دانمارک جهت کار، سرمایه گذاری، توریسم و تحصیل نیاز دارند که در یکی از این دسته ها قرار گیرند:

 • شهروندانی غیر از شهروندان کشورهای اسکاندیناوی
 • شهروندانی غیر از شهروندان کشورهای اتحادیه اروپایی/ ناحیه شنگن
 • شهروندانی غیر از اعضای خانواده یک شهروند اروپایی

تحصیل از روش های مهاجرت به دانمارک

روش های مهاجرت و اقامت در کشور دانمارک

بیشتر کارفرمایان ترجیح می دهند قبل از بستن قرارداد کاری حتما آن شخص را ارزیابی نموده و این یعنی که اتباع ایرانی اگر بتوانند یکبار به اروپا برسند راحت تر می توانند این پیشنهاد کاری را بدست آورند، با این هدف بسیاری از متقاضیان مهاجرت به دانمارک سعی بر آن دارند با اخذ پذیرش از دانشگاها و تحصیل در دانمارک این کشور راحت تر وارد دانمارک شوند و سپس جهت اخذ ویزای کاری اقدام نمایند.

حال اگر اشخاص قصد تحصیل در دانشگاه های دانمارک را دارند به عنوان یک دانشجوی بین المللی می بایست شهریه پرداخت نمائید و این در حالی است که تحصیل در دانمارک برای اتباع اتحادیه اروپا رایگان هست، دانشجویان ایرانی (بین المللی) بنا به مقاطع تحصیلی و نوع دانشگاه بین 6.000€ الی 16.000€ (یورو) سالیانه شهریه پرداخت کنند، دانشجویان طبق قوانین اداره مهاجرت دانمارک می توانند بعد از تحصیل در دانمارک اگر دلیلی برای ماندن داشته باشند اقامت خود را تمدید نمایند که در مورد شرایط اخذ اقامت پس از تحصیل در دانمارک بهترین حالت پیدا کردن یک شغل باشد که اقامت را پس از چند سال کار کردن به اقامت دائم تبدیل می نماید.

بهترین روش های مهاجرت به دانمارک

یکی از بهترین مقاصد مهاجرت به قاره اروپا و اخذ اقامت دائم زندگی در کشور دانمارک است. همچنین بهترین راه مهاجرت به این کشور در حال حاظر اخذ ویزای کاری یا تحصیلی است. دانمارک کارگران ماهر از سراسر جهان را که مهارتی متناسب با شغل هایی که کشور دانمارک با کمبود نیرو در این مشاغل و حرفه ها روبرو هست تشویق می کند به دانمارک بیایند. (5 طرق اصلی مهاجرت به دانمارک)

دانمارک دارای یک سیستم ویزای کار به نام طرح لیست مثبت یا Positive List برای کمک به پر کردن کمبود مهارت ها و همچنین معافیت پرداخت هزینه برای افرادی که پیشنهاد شغلی معتبر از کارفرمای دانمارک دارند قرار داده است. جهت اطلاع، باید بدانید که هزینه زندگی در دانمارک به صورت میانگین ماهیانه 900€ تا 1200€ (یورو) با قیمت های سال جاری می باشد.

راهنمای خرید
 • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
 • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
 • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
 • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.