پکیج مشاوره مهاجرت به کشور روسیه

نوع فایل
Mp3
حجم فایل
150 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این قسمت از فروشگاه برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از پکیج های آموزشی با عنوان مشاوره مهاجرت به کشور روسیه و آشنایی با مهاجرت قانونی به روسیه را برای دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان و تمامی علاقه مندان به مشاوره مهاجرت قرار دهیم.

مشاوره مهاجرت به کشور روسیه و آشنایی با مهاجرت قانونی به روسیه

در پکیج مشاوره مهاجرت به کشور روسیه شما علاقه مندان با روش های قانونی مهاجرت به روسیه آشنا شده و با شرایط زندگی در این کشور نیز آشنا خواهید شد.

آشنایی با کشور روسیه

روسیه یکی از زیباترین کشورهای اروپایی است که هرساله افراد زیادی از سرتاسر نقاط دنیا متقاضی اخذ اقامت این کشور هستند. کشور روسیه با اقتصاد قدرتمند و بسیار غنی که دارد، سطح رفاه و راحتی نسبتاً بالایی به همراه امکانات و امنیت اجتماعی بسیار خوبی را برای شهروندان خود فراهم کرده است. تمام این عوامل دست به دست هم داده‌اند تا متقاضیان زیادی از راه‌های مختلف نسبت به اخذ اقامت روسیه اقدام کنند.

برای مهاجرت به روسیه، می‌توانید از طریق روش‌های مختلف اقدام نمایید که به شرح زیر است:

روش اول ویزای توریستی است که برای دید و بازدید از اقوام و همینطور گشت و گذار در شهرهای مختلف این کشور صادر می‌شود. این ویزا برای کسانی که قصد دارند در تایم کم وارد کشور و از آن خارج شوند، گزینه خوبی است.

روش دوم مهاجرت به روسیه از طریق ویزای کاری است که خود شامل دسته بندی‌های مختلفی است، ویزای کار یک ساله، سه ساله ارائه می‌شود.

ویزای تجاری و سرمایه نیز از دیگر روش‌های مهاجرت به روسیه محسوب می‌شود که در این روش افراد می‌بایست سعی کنند از نظر مالی در وضعیت مطلوبی باشند.

همینطور روش‌های دیگر مانند تحصیل در روسیه، ازدواج با فرد روسی و یا تولد نیز می‌تواند در زیر مجموعه‌های مهاجرت به روسیه محسوب شود.

یک نکته را به دقت توجه نمایید وقتی صحبت از مهاجرت به روسیه است، یعنی در ابتدا اقامت در وضعیت موقت قرار دارد و به این معنی نیست که فرد به محض ورود اقامت دائم این کشور را اخذ می‌نماید. شما با مهاجرت به روسیه تا زمانی که در لیست اقامت موقت قرار دارید، از حقوق شهروندی برخوردار نخواهید بود.  در این میان یک سری تبصره‌های درمانی و بهداشتی وجود دارد که در ادامه مقاله بررسی می‌شود.

در ویزای تحصیلی آنچه بسیار مهم است مدارک تحصیلی قبلی شما و برای ویزای کاری سابقه کاری و تخصص است. هزینه‌هایی که برای اخذ ویزای این کشور در نظر گرفته می‌شود، با هم فرق دارد و با توجه به هدف مهاجرت به روسیه تعیین می‌شود.

میزان رضایت مهاجران به روسیه

ما میزان رضایت مهاجرت به روسیه را به چند دسته تقسیم کرده ایم که بررسی برای فرد متقاضی پیش از هر نوع اقدامی آسان‌تر باشد. اگر شما تصمیم به مهاجرت به روسیه دارید و هدف اصلی شما کار و درآمدزایی در این کشور است، باید بدانید که میزان رضایت افرادی که پیش از شما مهاجرت کرده‌اند و البته از تخصص کاری بالایی برخوردار بوده‌اند، بیش از 87 درصد است.

حال نظر سنجی در بین افرادی که از نظر تخصص در وضعیت ضعیف و یا متوسط هستند نیز قرار داده‌ایم و مشخص شده است که در حدود 50 الی 60 درصد از افرادی که مهاجرت به روسیه با هدف کار را انتخاب کرده‌اند به هدف خود دست یافته‌اند.

مهاجرت به روسیه با هدف تحصیل به طوری که فرد بخواهد از ابتدا یعنی از پایه اول تحصیلی در این کشور باشد، با رضایت 100 درصد همراه است و این رقم بسیار شگفت انگیز است. در واقع کودکانی که دوران تحصیلی دبستان و پس از آن را در روسیه گذرانده‌اند به سادگی به نتیجه دلخواه رسیده‌اند. همچنین ورود به بازار کار این افراد بسیار آسان بوده است. سیستم‌های آموزشی روسیه بی‌نظیر است و در جهان حرف زیادی برای گفتن دارد.

مهاجرت به روسیه با هدف سرمایه گذاری نیز با رضایت بالای 91 درصد همراه است و این کشور برای کسانی که قصد ارائه گردش مالی عالی به دولت دارند را مورد پذیرش قرار می‌دهد. عموماً ویزای سرمایه گذاری روسیه به نسبت سایر ویزاها راحت‌تر صادر می‌شود و مشکلی از این دست دیده نمی‌شود.

مهاجرت به روسیه برای کسانی که به قصد پناهنده شدن این کشور را انتخاب کرده‌اند، عموماً با راندمان پذیرش متغیری همراه است. شرایط اقامت در روسیه، مهاجرت به روسیه، کار و… در صورتی که به شکل صحیح دنبال شود، نتیجه بخش خواهد بود. کار در روسیه به پارامترهای مختلفی بستگی دارد.

روش های مهاجرت به کشور روسیه

اقامت روسیه از طریق کار

اخذ اقامت روسیه از طریق کار در بین متقاضیان مهاجرت به این کشور بسیار پرطرفدار می باشد. شرایط اقتصادی این کشور نسبتاً مناسب بوده و روابط خوب و مسالمت آمیز آن با ایران بر جذابیت آن جهت مهاجرت افزوده است. در نظر بگیرید که شما با داشتن پیشنهاد شغلی از کارفرمایی در این کشور می توانید برای دریافت اقامت روسیه اقدام نمایید.

اما این امر به سادگی امکان پذیر نمی باشد زیرا که به طور کلی اولویت با شهروندان خود آن کشور است و شخصی که به لحاظ مهارتی توانایی اشتغال در آن موقعیت شغلی را دارد نباید در خود روسیه وجود داشته باشد. از جمله مواردی که لازم است در اینجا بدان اشاره کنیم به خصوص برای کسانی که قصد مهاجرت کاری به روسیه را دارند، بررسی نرخ بیکاری در این کشور می باشد.

شهرهای مهاجر پذیر روسیه

در این بخش می‌خواهیم به شما کمک کنیم تا بهترین و پرطرفدارترین شهرهای روسیه را شناسایی نمایید. مسکو، پایتخت کشور روسیه، یکی از مهاجرپذیرترین شهرهای این کشور محسوب می‌شود که از نظر وسعت، بسیار بزرگ است.

در سال 2018، در حدود 61 درصد از مهاجران، این شهر را برای زندگی و مهاجرت انتخاب کرده‌اند. یکی از دلایل بسیار مهم برای این انتخاب، فضای تحصیلی و دانشگاهی بی نظیر در آن است. موسسات علمی، ورزشی و آموزشی در این شهر بسیار عالی است. ورزشکاران عموماً مسکو را بهترین شهر روسیه می‌دانند.

سن پترزبورگ، دومین شهر مهاجرپذیر روسیه محسوب می‌شود. این شهر، در شمال غربی روسیه قرار دارد و علت مهاجرپذیر بودن آن، آب و هوای بی نظیر است. این شهر، مهد جنبش‌های هنری و فرهنگی محسوب می‌شود. در نظر داشته باشید که در سال 2018، حدود 28 درصد از مهاجران، سن پترزبورگ را انتخاب کرده‌اند.

شهر نیژنینووگورود، از شهرهای معروف روسیه است؛ اما، از نظر مهاجر در وضعیت ضعیفی قرار دارد. این شهر از نظر هزینه گران است و عموماً قشر خاصی می‌توانند آن را برای زندگی انتخاب نمایند.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.