پکیج مشاوره و برنامه ریزی کنکور

پکیج مشاوره و برنامه ریزی کنکور
نوع فایل
MP3
حجم فایل
300 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

رتبه برتر شدن در کنکور و موفقیت در امتحانات آرزوی اغلب دانش آموان است،به طوری که سال های کنکور حیاتی ترین دوره برای هر دانش آموز محسوب می شود،فروشگاه برنا اندیشان در نظر دارد تا کامل ترین پکیج آموزشی با عنوان پکیج مشاوره و برنامه ریزی کنکور و آموزش رتبه برتر شدن را در قالب یک بسته آموزشی در اختیار شما علاقه مندان قرار دهد.

پکیج مشاوره و برنامه ریزی کنکور و آموزش رتبه برتر شدن

شما علاقه مندان به کسب رتبه عالی در پکیج مشاوره و برنامه ریزی کنکور و آموزش رتبه برتر شدن با برترین نکات ویژه ای که کمک می کند تا به موفقیت تحصیلی دست یابید آشنا خواهید شد.

کنکور سراسری و مسائل مربوط به آن، در چند دهه اخیر به یکی از اصلی ترین دغدغه های داوطلبان تبدیل شده است تا جایی که عمدتا خانواده ها نیز تحت تاثیر این مسئله قرار می گیرند. از این رو هر فرد در این دوره، به دنبال راهی است که به سرعت به اهداف و مقاصد خود در راستای کسب موفقیت در کنکور دست یابد، اما در این بین افراد زیادی هستند که گرفتار سردرگمی شده و نا امیدی بر آن ها چیره می شود.

بزرگ ترین و اولین قدم در این راه پر فراز و نشیب اعتماد و اتکا، به صفر تا صد توانایی های بالقوه و بالفعل خود است. دومین گام، داشتن یک نقشه راه و چراغ هایی است که با ایجاد انگیزه و هدف گذاری واقع بینانه، ناجی شما در شرایط سخت و اصطلاحا پر چاله چوله کنکور باشند. بر خلاف تصور اکثر دانش آموزان، دستیابی و فتح قله موفقیت در کنکور کاملا امکان پذیر است اما نیاز به اسبابی داریم که مسیر را هموارتر سازند.

یکی از مهم ترین اسباب یاری دهنده در این مسیر، برنامه ریزی درسی صحیح و هدفمند می باشد. بدون شک نمی توان یک برنامه ریزی ثابت را به همه ی داوطلبان پیشنهاد کرد زیرا شرایط و امکاناتی که در اختیار داوطلبان وجود دارد، متفاوت است و با توجه به آن که میزان توانمندی و بهره هوشی افراد با یکدیگر فرق دارد، بنابراین برنامه ریزی کنکور هر داوطلب باید منحصر به خود او و منطبق با شرایط فردی وی باشد.

پکیج آموزش مشاوره ویژه کنکور

پکیج مشاوره و برنامه ریزی کنکور

مشاوره تحصیلی چیست؟

بسیاری از افراد تصور می کنند برای اینکه در کنکور سراسری و یا هر امتحانی دیگری نتیجه دلخواه خود را بگیرند باید مطالعه زیادی داشته باشند در حالی که برای موفقیت و کسب نتیجه مطلوب لازم است که کارهای شما برنامه ریزی شده باشد تا بتوانید به سمت موفقیت پیش بروید؛ از این رو مشاور تحصیلی می تواند کمک زیادی به شما بکند.

مشاوره تحصیلی در ابتدا یک مروری از سطح آمادگی شما می کند و سپس با بررسی توانایی شما، برنامه ریزی های تحصیلی را انجام می دهد. در کنار برنامه ریزی زمانی و مدیریت تحصیلی شما، تست هایی مانند سوالات کنکور برای شما ارسال میکند و شما را با نحوه سوالات و امتحان کنکور آشنا می کند.

مشاوره کنکور سراسری

موفقیت در کنکور سراسری و دستیابی به اهداف بلند مدت برای آینده ای بهتر نیازمند دانستن و داشتن مواردی مثل منابع کنکور سراسری، استفاده از کتاب های کمک آموزشی و آزمون های آزمایشی خوب برای رشته ریاضی، تجربی، انسانی، هنر و  زبان در کنکور سراسری، مشاوره برنامه ریزی درسی و تست زنی در کنکور سراسری، نحوه صحیح مطالعه دروس برای موفقیت در کنکور سراسری، استفاده از نعطیلات نوروز یا عید برای مطالعه دروس عقب افتاده، جمع بندی کنکور سراسری و در نهایت مدیریت و کنترل زمان در کنکور سراسری هستیم.

هیچ گاه نمی توان برای همه یک نسخه را پیچید و همه ما می دانیم که برنامه ریزی برای هر شخص به صورت مجزا و با توجه به توانایی ها و زمانی که برای مطالعه در طی روز اختصاص میدهد فرق دارد اما یکسری نکات در رابطه با برنامه ریزی صحیح اصولی وجود دارد که رعایت این اصول باعث دسترسی راحت تر به موفقیت خواهد شد.

مشاوره تحصیلی کنکور

برای اینکه بتوان در کنکور به موفقیت و اهداف بلند دست یافت بهتر است اطلاعاتی در مورد منابع کنکور داشت و اینکه از چه نوع کتاب های کمک آموزشی  باید استفاده کرد و از همه مهمتر مشاوره درباره نحوه تست زنی صحیح و روش درست مطالعه و در نهایت مدیریت و کنترل زمان در کنکور باید اطلاعات کامل و جامعی داشت. هیچ گاه نمی توان برای همه افراد یک نوع مشاوره تحصیلی را ارائه داد از این رو برای هرفرد برنامه ریزی مجزا نسبت به استعداد ها و زمانی که برای مطالعه اختصاص می دهد متفاوت می باشد.

اما یکسری نکات در رابطه با برنامه ریزی صحیح اصولی وجود دارد که رعایت این اصول باعث دسترسی راحت تر به موفقیت خواهد شد. از این رو اهمیت مشاوره تحصیلی کنکور در انتخاب مسیری درست همراه با موفقیت بسیار زیاد است پس بهتر است برای کسب نتیجه مطلوب در کنکور به بهترین مشاور تحصیلی مراجعه کنید تا بتواند با توجه به تجربه ای که در این زمینه دارد و استعداد های شما مناسبترین مسیر و بهترین برنامه ریزی را به شما ارائه کند.

برای کنکور چگونه باید درس بخوانیم

برای کنکور سراسری چگونه باید مطالعه کنیم؟

برای شروع برنامه ریزی و داشتن یک برنامه مفید، اطلاع از نحوه مطالعه صحیح امری الزامی است. مطالعه کنکور بسیار بی شباهت به مطالعه روزمرّه و تشریحی است. در مطالعه کنکوری تمام نکات، مطالب ریز و درشت، اصلی و پاورقی و موارد کمتر اشاره شده، بسیار مهم هستند و از هیچ مطلبی سرسری و بدون تفهیم کامل موضوع، گذر نخواهید کرد. اشتباه دیگری که اکثر دانش آموزان دچار می شوند، رجوع به کتاب های کمک درسی گوناگون، بدون مطالعه اولیه کتاب درسی خود است در صورتی که شرط لازم و اولیه، برای موفقیت در تست های کنکور، تسلط به مباحث کتاب درسی است.

برای مطالعه دروس در طول روز، سعی کنید به اصطلاح “قورباغه خود را اول قورت دهید” بدین معنی که از دروسی که سخت تر و کمتر مورد علاقه شما است شروع کنید و هرگز این گونه دروس را، به انتهای روزتان واگذار نکنید.

تنوع در دروس امری الزامی و نکته ای بسیار مهم برای مطالعه است، به نحوی که در طول روز، با حجمی از دروس مشابه مواجه نشوید و به طور استاندارد بعد هر دروس تخصصی، یک درس عمومی را مطلعه کنید یا بالعکس. حتی المقدور دروس سخت و مشابه را در یک روز قرار ندهید.

 تست زدن برای دروس تخصصی، بلافاصله بعد از مطالعه و برای دروس عمومی، 24 ساعت پس از زمان مطالعه دروس مورد نظر انجام گیرد.برای هر 1 ساعت مطالعه، حدودا 15 دقیقه استراحت لازم است.

برای کاهش استرس و فشار هفته و انعطاف پذیری برنامه، بخشی از آخر هفته خود را به مطالعه دروس عقب افتاده از برنامه خود اختصاص دهید.

یادداشت و نکته برداری از هر درس و مرور در پایان هر روز، جزء ملزومات یادگیری بهتر و مفید تر است

وظایف مشاور تحصیلی

 • شناسایی استعدادهای بالقوه دانش آموزان و دانشجویان و هدایت آنها در مسیر صحیح.
 • آموزش مهارت های موفقیت تحصیلی و ارائه راهکارهای مناسب جهت جلوگیری از افت تحصیلی.
 • کمک به دانش آموز برای انتخاب رشته تحصیلی مناسب.
 • آموزش شیوه های صحیح مطالعه ، یادگیری ، یادداشت برداری ، خلاصه نویسی و پاسخگویی به سؤالات تشریحی و تستی.
 • کمک به والدین برای شناسایی دقیقتر توانایی های فرزندانشان و فراهم نمودن بستر مناسب برای رشد و شکوفایی آنها.
 • افزایش قدرت تمرکز ، کاهش میزان بی دقتی و تقویت حافظه دانش آموزان و دانشجویان
 • آموزش مهارت های آزمون دادن شامل شیوه صحیح آمادگی برای هر آزمون، مدیریت استرس و اضطراب امتحان ، نحوه مدیریت زمان.
 • افزایش انگیزه و اعتماد به نفس بچه ها.
 • ارائه رژیم غذایی ویژه برای افزایش عملکرد حافظه و کاهش فرآیند خسته شدن ذهن.

هر داوطلب، قبل از هر چیزی باید سوال هایی را برای خود مطرح نموده و به پاسخ آن ها بپردازد به طوری که سقف آمال و آرزو های خود را مشخص نماید برای مثال، بدین صورت که قصد تحصیل در چه رشته ای و در چه دانشگاهی را دارد؟ و در نهایت علاقه مند به اشتغال در چه زمینه ای است؟ و دلیل او از انتخاب این رشته یا این حرفه چیست؟ بسیار مهم است که در این مُباحثه ذهنی، فرد کاملا با خود صادق بوده و علاوه بر داشتن انتخابی همراه با آگاهی و روشن بینی، اهداف واقع گرایانه نیز داشته باشد.

اهمیت هدف گذاری، زمانی نمایان خواهد شد که فرد از میزان تلاشی که برای دستیابی به آن هدف نیاز دارد، از قبیل رتبه مورد نیاز برای قبولی و درصد مورد نیاز برای کسب آن رتبه، اطلاع کسب خواهد کرد.

همچنین لازم به ذکر است که با توجه به گروه های آموزشی مختلف ریاضی فیزیک، علوم تجربی، علوم انسانی و … دانش آموز موظف است که برنامه ریزی منحصر به فرد رشته خود را اعمال نماید و در راستای آن تلاش کند.

راهنمای خرید
 • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
 • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
 • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
 • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.