فیلم ثروت و سلامتی از دیدگاه جو دیسپنزا

فیلم ثروت و سلامتی از دیدگاه جو دیسپنزا
نوع فایل
Mp4
حجم فایل
4 گیگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این قسمت از فروشگاه برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از پکیج های آموزشی با عنوان فیلم ثروت و سلامتی از دیدگاه جو دیسپنزا و روش های رسیدن به ثروت را برای دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان و تمامی علاقه مندان به قانون جذب ثروت و سلامتی در زندگی قرار دهیم.

فیلم ثروت و سلامتی از دیدگاه جو دیسپنزا و روش های رسیدن به ثروت

در فیلم ثروت و سلامتی از دیدگاه جو دیسپنزا و روش های رسیدن به ثروت به طور کلی با روش های رسیدن به موفقیت و جذب ثروت از نظر جو دیسپنزا آشنا خواهید شد.

جو دیسپنزا کیست؟

شاید تاکنون دیده باشید که عده بسیاری با تغییر باورهای خود توانسته اند زندگی خود را تغییر دهند. دکتر جو دیسپنزا (Dr. Joe Dispenza) نویسنده کتاب ذهن خود را رشد دهید، نشان داده است که زندگی انسان تماما در گرو باورهای اوست و اگر فردی بتواند باورهای ذهنی خود را تغییر دهد در نهایت می تواند به خواسته های خود دست پیدا کند. وی متولد سال 1963 است. کتاب های او در زمینه های مختلف بسیار مورد توجه قرار گرفته است چرا که وی توانسته در زمینه های مختلف عصب شناسی، بیولوژی سلولی، شکل گیری حافظه و همچنین افزایش سن صحبت کند.

دیسپنزا با اینکه زندگی نسبتا راحتی را طی دوره خود داشته است اما باز هم با تصادف سنگینی که برایش رخ داده است شبیه به یک معجزه توانسته خود را به زندگی بازگرداند. در این تصادف سنگین، چندین مهره از ستون فقرات او شکست و در نتیجه پزشکان معتقد بودند که او دیگر قادر نخواهد بود راه برود. اگر شما به جای این افراد بودید چه میکردید؟

جو دیسپنزا معتقد است :

که شما برای تغییر خودتان باید بر روی رفتارهای خود مطالعه کنید و ببینید که کدام رفتار شماست که باعث یکنواختی در تمامی نتایج زندگیتان شده است  با مطالعه بر روی رفتار و شخصیت خودتان است که می توانید تغییر کنید و آینده ی خود را نیز جایگزین آینده ای یکسان کنید.

وقتی که شما کار یا فکری را مدام تکرار می کنید بدن و ذهن شما شرطی می شود و ضمیرناخودآگاه در مقابل مسائل همان کارها و فکرهای قبل را تکرار می کند.

تلاش کنید که در گذشته زندگی نکنید آرشیو قبلی را دور بریزید و اطلاعات تازه را بایگانی کنید که آینده ی شما را بسازد.

به طور قطع، شما هم جز آن عده ای هستید که اگر با این مشکل رو به رو شوید نمی توانید آن را به سادگی حل کنید. قبول اینکه دیگه نمی توانید راه بروید برای شما آسان نخواهد بود و به طور قطع در این شرایط افراد بسیاری هستند که به طور کل امید خود را از دست می دهند و دیگر تلاشی هم برای اینکه بتوانند راه بروند نمی کنند. تصادف جو دیسپنزا اما یکی از معجزات زندگی او به شمار می آید چرا که پس از آن توانست به زندگی خود بازگردد و بدون هیچ مشکلی مجددا کار خود را از سر گیرد.

پول! بیش‌تر زندگی‌مان در آرزو، طلب، کسب، و خرج آن می‌گذرد، و بعد از آن افسوس می‌خوریم که چه کارهای دیگر می‌توانستیم با آن انجام دهیم.

شادکامی و پول، مسئله‌ای پیچیده

ارتباط میان پول و شادکامی، مسئله‌ای پیچیده و بغرنج است.

وقتی پژوهشگران از طریق بررسی وضعیت آن‌هایی که ناگهان به پول زیاد دست یافته‌اند، مانند افرادی که در بخت‌آزمایی برنده می‌شوند، سعی داشتند ارتباط میان این دو را پیدا کنند، دریافتند پولِ بیش‌تر لزوما به معنی شادکامیِ بیش‌تر نیست.

مطالعه‌ای برجسته و مشهور از دهه‌ی ۱۹۷۰ به مقایسه‌ی برندگان بخت‌آزمایی با گروهی از آدم‌هایی که فلج شده‌اند و گروهی دیگر که تغییری در زندگی‌شان رخ نداده است، پرداخت. پژوهشگران دریافتند برندگان بخت‌آزمایی در طول یک سال نسبت به گذشته شادکام‌تر نبودند، و دیگر از این ثروت تازه به دست آمده، احساس شادکامی نمی‌کردند.

پس از آن، یافته‌های این مطالعه توسط دیگر پژوهش‌ها نیز تایید شدند؛ همه‌ی این پژوهش‌ها نشان می‌دهند پول می‌آید و می‌رود، ولی میزان شادکامی‌مان تا حدودی زیاد ثابت باقی می‌ماند.

ولی وقتی به آن‌هایی می‌نگریم که در فقر زندگی می‌کنند، تصویری متفاوت در ذهن‌مان ایجاد می‌شود. در جامعه‌ای مشخص، آن دسته از آدم‌های جامعه که پول دارند نسبت به آن‌هایی که به اندازه‌ی کافی پول ندارند، شادکام‌تر هستند.

خانم هامند می‌گوید: “‌آدم‌هایی که پول بیش‌تر دارند، به طور متوسط، شادکام‌تر از آن‌هایی هستند که پول کم‌تر دارند. نگرانی‌های آن‌ها کم‌تر است زیرا در مورد این‌که کجا غذا بخورند یا پول محل اقامت‌شان را چگونه به دست بیاورند یا آخر هفته را چگونه بگذرانند، کم‌تر نگران می‌شوند.‌”
ولی حتی با توجه به همین مسئله باید اعتراف کرد غالب آدم‌ها تا حدودی زیاد در مورد میزان شادکامیِ ناشی از پول اغراق می‌کنند.

وی می‌گوید: “‌بنابراین اگر از آدم‌ها بپرسید میزان شادکامی افرادی را که درآمد کم دارند و میزان شادکامی افرادی را که درآمد بالا دارند چه‌قدر تخمین می‌زنند، خواهند گفت آن‌هایی که پول زیاد به دست می‌آورند واقعا، واقعا همیشه شادکام‌اند و آن‌هایی که پول کم‌تر به دست می‌آورند همیشه بیچاره‌اند. ولی حقیقتا همیشه این‌گونه نیست.‌”

جو دیسپنزا، به عنوان فردی که توانسته است بیماری جسمی خود را از طریق تغییر باورها تغییر دهد، اینطور می گوید که شما خودتان تنها فردی هستید که آینده خود را بسازید و هیچکس در ساختن آینده شما نقشی نخواهد داشت. دقت داشته باشید که این بدین معناست که همانطور که مسئول موفقیت شما کسی غیر از خودتان نیست، مسئول شکست شما هم کسی به غیر از خودتان نخواهد بود. در نتیجه نباید بهانه تراشی کنید و بهتر است که هرچه سریعتر روند تغییر را آغاز کنید.

گاهی اوقات هم مرزی را بین گذشته و اکنون خود ایجاد می کنید و در آن باقی می ماند. نه میتوانید مانند سال های گذشته رفتار کنید و نه میتوانید آنها را تغییر دهید. این نقطه همانطور که جو دیسپنزا بارها به آن اشاره کرده است همان برزخ زندگی شما خواهد بود. محیط اطراف شما، افکار شما را خواهد ساخت. این افکار و احساسات در نهایت به شما اجازه می دهند که نتوانید آنچه را که میخواهید بدست آورید. شما باید برای ساخت یک زندگی عالی، باورهای خود را تغییر دهید. پر انگیزه و شاد باشید و همیشه هم تصویرسازی کنید که آنچه که میخواهید را به دست آورده اید و این کار به شما کمک خواهد کرد که هرآنچه که میخواهید را داشته باشید.

جو دیسپنزا معتقد است که هر آنچه در ذهن شماست قابل دسترسی است. تفاوتی ندارد که شما ثروتی شگرف میخواهید، آرامش می خواهید و یا سلامتی. شما باید در اولین قدم ذهن خود را تغییر دهید. شاید بتوانید از کتاب هایی که جو دیسپنزا نوشته است کمک بگیرید و این کار را به راحتی انجام دهید. شما در نهایت خواهید دید که تغییر باور ها به هیچ وجه سخت نخواهد بود و شما میتوانید تمامی آنچه که میخواهید را به دست آورید. کافی است بخواهید، جو دیسپنزا نیز شما را در این راه یاری خواهد کرد.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.