سمینار تغییر باور و ناخودآگاه از آنتونی رابینز

سمینار تغییر باور و ناخودآگاه از آنتونی رابینز
نوع فایل
Mp4
حجم فایل
400 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این قسمت از فروشگاه برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از پکیج های آموزشی با عنوان سمینار تغییر باور و ناخودآگاه از آنتونی رابینز به صورت تصویری را برای دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان و تمامی علاقه مندان به مباحث روانشناسی و سمینارهای آنتونی رابینز قرار دهیم.

سمینار تغییر باور و ناخودآگاه از آنتونی رابینز به صورت تصویری

در سمینار تغییر باور و ناخودآگاه از آنتونی رابینز به صورت تصویری آنتونی رابینز شما علاقه مندان به روش های تغییر باور را با اصول و تکنیک های کاربردی تغییر نگرش و باور آشنا خواهید کرد.

هنگامی که یک فکر و رفتار در شرایط احساسی خاص بارها تکرار شود، مسیر عصبی آن رفتار شکل می گیرد و فرد در سطح ارزشها و باورها آنرا می پذیرد. بدین شکل باور فرد در گذر زمان شکل می گیرد. بطور مثال شما از کودکی دارای توانایی ها و استعدادهایی بودید که والدین و اطرافیان شما را با آن مشخصه می شناختند. در طی سالیان متوالی با تکرار، این باور در شما شکل گرفت که در آن زمینه موفق هستید.

باور چیست؟

باور به زبان ساده همان ذهن شما در ضمیر ناخودآگاه تان است.  یکی از عوامل محدود ساز در زندگیتان باور های شماست که باید باورهای اشتباه و غلط را شناسایی کنید و باورهای درست را جایگزین باورهای اشتباه تان کنید. اما ممکن است تغییر باورها کار بسیار سخت و دشواری باشد.

به دلیل اینکه خیلی از افراد به دنبال تغییر های باورشان هستند و میخواهند ذهنیت شان را درست کنند و باورهای درست را جایگزین باورهای اشتباه کنند در این مقاله روش هایی را به شما آموزش خواهیم داد که اگر روزانه این تمرین را انجام دهید خود به خود و به صورت ناخودآگاه باورهایتان تغییر می کند و می توانید زندگی تان را کامل تغییر دهید.

یکی از دلایلی که باعث می شود قانون جذب به درستی برای تان عمل نکند بحث باورهای شما نسبت به خواسته‌ها و اهداف تان است. یکی از دلایلی که باعث می شود فرایند جذب برای تان متوقف شود و نتوانید به  خواسته به اهدافتان برسید همین موضوع باورها است.

به عنوان مثال شاید یکی از اهداف و آرزوی شما یک ماشین لامبورگینی مشکی باشد. بعد ارتعاش به شدت قوی و شدیدی برای رسیدن به آن به کائنات و جهان اصلی ارسال می کنید.  اما ممکن است به آن نرسید. یکی از دلایلی که باعث می شود به اهداف و خواست هایتان نرسید این است که شما باور نمی کنید که می‌توانید با ماشین لامبورگینی مشکی برسید. باور نکردن به دو دلیل باعث می‌شود که شما با خواسته به هدفی که دارید نرسید.

دلیل اول :   وقتی باور نمی کنید که می توانید به آن ماشین و یا حتی تمام خواسته هایتان برسید  فرکانس که به کائنات و جهان هستی ارسال می‌کنید کم میشود. پس وقتی باور نمی کنید ارتعاشی که به کائنات ارسال می کنید بسیار کم است و نمی توانید با آن چیزهایی که می‌خواهید هم ارتعاش  شوید.

دلیل دوم :  وقتی باور رسیدن به خواسته و هدف تان را نداشته باشید ارتعاش منفی و متضاد به   خواسته هایتان می‌فرستید و ناخواسته وارد زندگیتان می شود و نمی‌توانید به اهداف اصلی تان برسید.

سمینار تغییر باور و ناخودآگاه

احتمالا با من موافق هستید که اگر قرار است، ساعت 6 صبح به باشگاه بروید، نمی‌توانید تا ساعت 2 صبح پای تلویزیون باشید. پس چرا زودتر نمیخوابید؟ چرا صبح با اینکه باور دارید باید بیدار شوید، بیدارشدن سخت ترین کار دنیا میشود؟ از طرفی هم ، چرا اگر روزی پروژه‌ ناتمامی داشته باشید، این را خوب میدانید که باید فرصت استراحت آخر هفته خودت را با کار شبانه روز پر کنید.

نه به خواب فکر میکنید و نه به تفریح؟ حتما هم انجامش می‌دهید! چرا برخی موارد براحتی میتوانید کاری را انجام دهید که در سایر مواقع خود را قادر به انجام آن نمی‌دانید؟.یکی از مشکلات همه افراد در تمام طول تاریخ این بوده که بیشتر افراد تصمیماتی می‌گیرند که با هدف، نیت و آرزوهایشان کاملا منافات دارد. طبیعی است که وقتی به تدریج در مسیر آن تصمیم پیش می‌روند متوجه می‌شوند که نتیجه نهایی آنطور که فکر می‌کردند نیست و یا اصلا به ضرر آنهاست، در نتیجه در روند اقدام و عمل، انگیزه به یک باره کاهش یافته و سوخت موتور موفقیت قطع می‌شود.

سپس خود فرد نا آگاهانه افکاری در سر می‌پروراند و اقداماتی می‌کند که اگر دیگری در حق او روا می‌داشت، او را بزرگترین دشمن خود خطاب می‌کرد. دستیابی به موفقیت، زمانی که خودمان به روشی نامحسوس، (دقت کنید گفتم خودمان) مانع و عامل تخریب گر آن هستیم، بسیار پیچیده‌تر و دشوارتر از یافتن برنامه ای انفعالی برای دنبال کردن است.

بیشتر واکنش های افراد، ناآگاهانه، احساسی و لحظه‌ای هست و بر اساس واقع بینی و در سطح آگاهی شکل نمی‌گیرد، این یعنی آنکه ما از یک تغییر صورت، حرکت فیزیکی یا حرف تند گاهی قضاوتی میکنیم و تصمیمی تا پایان عمر میگیریم که مسیر زندگی ما را تحت تاثیر مستقیم همان واکنش اولیه قرار میدهد، در صورتی که در اکثر موارد واکنش آن روز فرد خردگرایانه نبوده و چه بسا در حالت طبیعی هرگز این واکنش را نشان نمیداد.

دوستان این نکته بقدری مهم است که اگر هر کس به کودکی خود برگردد اگر فیلم اتفاقات کودکی را میتوانست بازبینی کند، تعجب میکرد که چطور با این واکنش کوچک من چنین تصمیم گیری های بزرگ و مسئولیت آوری را برای تمام مانده عمرم گرفته‌ام.

مثال، در یک دعوای خواهر برادری، برادر بی فکر به خواهرش میگوید تو فرزند سر راهی هستی و پدر مادرت معلوم نیست کیه!!! فکر میکنید، چه اتفاقی افتاد. کودک آنچنان دچار شک عصبی بحران هویت شد که تا 40 سالگی در همین نقطه گیر کرد و همیشه دنبال هویت واقعی خود بود چون که واقعا باور کرده بود فرزند این خانواده نیست. باورتان میشود تا آنجا پیش رفته بود که در اداره ثبت و روزنامه‌ها به دنبال والدینش می گشت.

یک بار مطرح کرده بود و خانواده به او خندیده بودند و بعد از آن هرگز مجددا پرس و جو نکرده بود. مدتها طول کشید که هزاران دلیل موجود را بپذیرد که تردیدش بی اساس است. کار به آزمایش دی ان ای کشید و باز میگفت، خیلی وقتها آزمایش‌ها اشتباه میشوند، شاید هم والدین من در آزمایش دخالت کردند!!! در اینجا میبینید که تغییر باور کار چندان ساده ای هم نیست.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.