دانلود کتاب صوتی کنترل ذهن خوزه سیلوا

دانلود کتاب صوتی کنترل ذهن خوزه سیلوا
نوع فایل
Mp3
حجم فایل
50 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این بخش از فروشگاه اینترنتی برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از کتاب های صوتی شنیدنی با عنوان دانلود کتاب صوتی کنترل ذهن نوشته خوزه سیلوا را جهت دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان و علاقه مندان به کتاب و کتاب خوانی قرار دهیم.

دانلود کتاب صوتی کنترل ذهن نوشته خوزه سیلوا

کتاب صوتی کنترل ذهن را خوزه سیلوا (دانشمند مردمی آمریکا) بنیان‌گذار روش سیلوا و متخصص فرا روان‌درمانی، به رشته‌‏ی تحریر درآورده است. این کتاب روش‏‌های استفاده از توانایی ذهنی و پیش رفتن به‌ سوی آگاهی برتر را به ما می‏‌آموزد. روش این کتاب بر پایه‌‏ی مراقبه و همچنین تصویرسازی ذهنی است.

شما می‌توانید با خواندن کتاب کنترل ذهن اثر خوزه سیلوا، توانایی کنترل ریتم امواج مغزی خود را در جهت بهبود وضعیت زندگی‌تان کسب کنید. شاید برایتان تعجب برانگیز باشد، ولی این کار با کمک متد سیلوا کاملا عملی است و نتایج آن منافع سودمند بیشماری برای شما دارد.

درباره کتاب روش کنترل ذهن

خوزه سیلوا در این کتاب که دارای 27 فصل است، روش‏‌های مراقبه و رسیدن به سطح آلفا و تصویرسازی ذهنی همراه با گفتگوی درونی را به ما می‏‌آموزد و معتقد است که انسان هرچه بیشتر به مراقبه بپردازد، ذهن او آرامش و ثبات بیشتری پیدا می‏‌کند و درنتیجه زندگی او متزلزل نخواهد بود و بیشتر می‏‌تواند از توان ذهنی خود بهره جوید و قوه‏‌ی تجسم خود را تقویت کند. همچنین باثبات ذهن نیروهای عجیب و غیرقابل‌باور آن را تجربه خواهیم کرد و به آگاهی برتر دست خواهیم یافت. به گفته‏‌ی سیلوا همان‏طور که قلب ما دارای ارتعاش است، مغز ما نیز ارتعاش دارد و امواج مغز یک فرد بیدار بیست دور در ثانیه است.


پیشنهاد ویژه: کتاب صوتی احساسات و پاسخ جنسی انسان


مغز دارای چهار موج «بتا»، «آلفا»، «تتا» و «دلتا» است. از این چهار موج، بتا برای برقراری ارتباط با محیط اطراف و دنیای فیزیکی است و سه تای دیگر برای ارتباطات روحی و رویا دیدن است. هرکدام از این موج‏‌ها در بسامد خاصی از فرکانس‏‌های مغزی قابل بهره‏‌جویی و فعال شدن هستند و زمانی که ما با مراقبه (البته نه مراقبه معمولی زیرا روش مراقبه‌‏ی سیلوا فعال است نه نافعال) کنترل ذهنمان را به دست می‏‌گیریم. قادر خواهیم بود از این توانایی‌‏ها حداکثر بهره را ببریم و هدایت و کنترلشان را به دست بگیریم.

متد سیلوا یکی از اولین روش‌هایی است که فعالیت هوشیارانه‏‌ی ذهن در سطح موج آلفا و فعال کردن و استفاده از نیمکره‏‌ی راست مغز برای اندیشیدن را آموزش می‏‌دهد. او معتقد بود با این روش می‏‌توان انرژی مثبت را چه از راه دور و چه از راه نزدیک منتقل کرد و کنترل آن را به دست گرفت. نیمکره‏‌ی راست مغز نقش مهمی را در روش سیلوا ایفا می‏‌کند و به‌واقع نیمکره‏‌ی راست وظیفه‏‌ی حل و ارائه‌‏ی راه‏‌حل برای مشکلات و برطرف کردن عیب‏‌ها و نواقص را دارد. پس با به کنترل درآوردن آن می‏توانیم از خلاقیت‏‌هایش استفاده‏‌های زیادی کنیم.

برای کنترل نیمکره‏‌ی راست مغز ابتدا باید ارتعاشات مغزی‌مان را به طول‌موج آلفا برسانیم و سپس می‌‏توانیم از نیمکره‏‌ی مغزمان بهره ببریم. برای رسیدن به سطح پایه یا آلفا از روش شش به یک استفاده می‏شود. ۶. بعد بیرونی، ۵. خسته شدن پلک چشم‏‌ها، بسته شدن پلک چشم‏‌ها، ۳. آرامش تن، ۲. آرامش روان، ۱. سطح پایه (آلفا)، تکرار برخی عبارت‏‌ها در سطح آلفا بسیار سودمند است. مانند «من هرروز از هر لحاظ بهتر و بهتر می‌‏شوم» و «من همیشه تن و روانم را سالم نگاه خواهم داشت».

روش سیلوا به‌ طور کل روش رسیدن به سطح آلفا، سپس تصویرسازی مثبت در جهت خواسته‏‌هایمان و بعد بیرون آمدن از سطح آلفا است که آن نیز مانند وارد شدن به سطح آلفا روش خاص خود را دارد.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.