فیلم آموزش جامع گرامر زبان انگلیسی از سطح پایه تا پیشرفته

فیلم آموزش جامع گرامر زبان انگلیسی از سطح پایه تا پیشرفته
نوع فایل
Mp4
حجم فایل
6 گیگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این بخش از فروشگاه اینترنتی برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از محصولات پر طرفدار آموزشی با عنوان فیلم آموزش جامع گرامر زبان انگلیسی از سطح پایه تا پیشرفته را برای دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان و تمامی علاقه مندان به یادگیری زبان انگلیسی قرار دهیم.

فیلم آموزش جامع گرامر زبان انگلیسی از سطح پایه تا پیشرفته

در پکیج فیلم آموزش جامع گرامر زبان انگلیسی از سطح پایه تا پیشرفته به صورت کاربردی و از ابتدا گرامر زبان انگلیسی را خواهید آموخت و تمامی موارد مربوط به دستور زبان را فراخواهید گرفت.

آشنایی با گرامر زبان انگلیسی

کسانی که می خواهند به فراگیری زبان انگلیسی بپردازند در ابتدا با یک سوال تا حدودی مبهم مواجه می شوند. آنها شاید هر وقت که به گرامر زبان انگلیسی و موضوعات مرتبط با آن می پردازند از خودشان می پرسند که چه ضرورتی دارد که گرامر را بلد باشیم؟

گرامر یک نوع شیوه هدایت اصولی به منظور زبان آموزی تلقی می شود و طبیعی است که اگر کسی ادعا کند که در مکالمات یا سایر مراحل زبان آموزی بدون این که سر رشته ای از گرامر داشته باشد اصلا به مشکلی برخورد نکرده است با یک درجه تخفیف به او می گوییم که شاید دارد با شما شوخی می کند.

دقیقا می خواهم برای شما چند مثال بزنم تا قضیه کمی برایتان آسانتر شود. مثلا فرد ادعا کند ملوان قابل و با تبحری است ولی به درستی شنا نمی کند.. دومین مثالی که می خواهم برای شما بیان کنم در مورد راننده ای است که ادعا می کند راننده خوبی است ولی با اصول رانندگی و هدایت ماشین به طرز اصولی آشنایی ندارد.

این مثال مثل آشپز ماهری که فقط محتویات غذاها را می شناسد و غذا را به هر طریقی می پزد و نفس آشپزی برایش مهم است . با دستور کار و رسپی مشخصی نمی تواند کار کند.


پیشنهاد ویژه : فیلم آموزش جامع زبان کنکور کارشناسی


تعریف گرامر

گرامر یا دستور زبان عبارت است از ساختار و سیستم یک زبان مشخص یا تمام زبان ها که به آن علم نحو نیز گفته می شود و به مورفولوژی یا ریخت شناسی زبان نیز کمک گرفته می شود. گرامر بیشتر نقش یک هدایت کننده و تنظیم کننده آموزش زبان را در علاقمندان و زبان آموزان بر عهده دارد.

گرامر در واقع همان سیستم اصولی و شالوده آموزش زبان انگلیسی و سایر زبان ها می باشد که سطوح مختلف واژگان، افعال، اسامی مختلف و نیز بیان و به طور کلی کاربردهایشان را در بر می گیرد. هر چند کاربرد گرامر به معنای دستور و قواعد زبان نیز به تنهایی نمی تواند حق مطلب را ادا کند و تعریف ناقصی از آن می باشد.

گرامر زبان انگلیسی، بخش جدانشدنی زبان انگلیسی است

در زبان انگلیسی یا هر زبان دیگر، کلمات نقش اجزای زبان را بازی کرده و این گرامر است که کارش متصل کردن این اجزا به یکدیگر است.

با وجود اهمیت فراوان گرامر، گاهی اوقات اهمیتی که لازم است به یادگیری زبان انگلیسی داده نمی‌شود. از نظر بعضی افراد، یادگیری گرامر زبان انگلیسی خشک و کسل کننده است. بعضی دیگر هم فکر می‌کنند هدف اصلی رساندن منظور به طرف مقابل است و صحیح و استاندارد صحبت کردن اهمیت خاصی ندارد.

اگر هدف از یادگیری زبان انگلیسی همین باشد که هیچ! اما اگر به دنبال شرکت در آزمون های بین المللی مثل آیلتس یا تافل هستید، مطمئن باشید بدون آموزش گرامر زبان انگلیسی هیچ موفقیتی کسب نخواهید کرد!

بدیهی است که در یادگیری هر زبان، توجه به یک بُعد نتیجهٔ مطلوبی برای زبان‌آموز نخواهد داشت.

به نظر ما، ریشه مشکلات گرامری زبان آموزان در مدرسه است؛ در صورتی‌ که با رعایت چند از طرف دانش‌آموزان و معلمان، این مبحث می‌تواند ملکهٔ ذهن زبان آموزان شده و در یادگیری سایر مباحث زبان انگلیسی هم کمک‌کننده باشد.

از یادگیری گرامر زبان انگلیسی نترسید!

روی سخن این جمله با زبان‌آموزان و دانش‌آموزانی است که قصد دارند مانع گرامر را از جلوی راه خود حذف کنند. این را بدانید یکی از دلایل ترس از چیزی، عدم شناخت آن است. پس اگر نسبت به گرامر زبان انگلیسی، حالت تدافعی و احساس گریز دارید، به این دلیل است که شناختی از گرامر ندارید. مسلماً نگاه کردن به یک کوه هم از دور، فکر صعود را سخت جلوه می‌دهد، اما با قدم‌های ابتدایی در مسیر، خواهید دید که حتی کوه هم با قدم‌های کوچک، فتح می‌شود.

بنابراین سعی کنید با راهنمایی معلم خود و تلاش منظم، گرامر زبان انگلیسی را یاد بگیرید. اولین موفقیت‌ها در مسیر یادگیری گرامر زبان انگلیسی، موجب تغییر افکار منفی به مثبت می‌شود و در ادامهٔ مسیر، باعلاقه، اشتیاق و سرعت بیشتری پیش خواهید رفت.

تعریف دیگر گرامر

یک تعریف دیگر از گرامر این است که اصولا هیچ گونه قوانینی برای یادگیری زبان انگلیسی به طور اخص و سایر زبانها به زور اعم وجود ندارد و اصلا گرامر هیچ ارتباطی با قوانین ندارد. بلکه بر اساس مقتضیات زبانی در دوره ای این دستورالعمل ها وضع شده و پس از مدت زمان مشخصی چیزهای دیگری جایگزین آن می شود که بیانگر عدم ثبت گرامر و قواعد دستوری از یک سو و نیز ارائه یک تعریف واحد برای آن از سوی دیگر می باشد. قوانین را افراد ایجاد کرده اند .

بنابراین گرامر زبان می تواند در نوع خود قراردادی و قابل تغییر و یا اصلاح پذیر باشد. گروهی که به عنوان دسته دوم این تعریف را از گرامر ارائه داده اند معتقد هستند که در واقع گرامر بازتابی از زبان است که در برهه خاصی از زمان شکل گرفته است.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.