کتاب صوتی رمز احساسات نوشته بردلی نلسون

نوع فایل
Mp3
حجم فایل
300 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این بخش از فروشگاه اینترنتی برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از کتاب های صوتی شنیدنی با عنوان دانلود کتاب صوتی رمز احساسات نوشته بردلی نلسون را جهت دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان و علاقه مندان به کتاب و کتاب خوانی قرار دهیم.

دانلود کتاب صوتی رمز احساسات نوشته بردلی نلسون

احساسات به دام افتاده دنیای ساخته شده از انرژی درمان با آهنربا استفاده از رمز احساسات دیوارهای پیرامون قلب ما زندگی بدون احساسات به دام افتاده.

در طول دورانی که مشغول تحقیق در مورد روش های درمانی مکمل و جایگزین بوده ام هیچ روشی را به میزان ایموشن کد آسان، سریع و موثر نیافته ام. این روش که توسط آقای بردلی نلسون ابداع شده است قادر است در کمترین زمان ممکن به ریشه احساسی مشکلات جسمی و روحی-روانی شما دست پیدا کند و بعد به راحتی آن را حل و فصل کند. اساس این روش مبتنی بر این ایده است که اکثر بیماری ها و مشکلات جسمی و روانی به دلیل احساسات گیر افتاده ای هستند که عضو یا اعضایی از بدن آن را ایجاد کرده اند، مثلا ممکن است که سرطان، دیابت، افسردگی، ناباروری و… در یک شخص به دلیل احساسات گیر افتاده ای باشد که حل و فصل نشده اند و چه بسا با آزادسازی آن احساسات گیر افتاده، مشکل و بیماری نیز خود به خود درمان شود و یا حداقل کمک شایانی به درمان آن بکند.


پیشنهاد ویژه: کتاب صوتی تحلیل رویا نوشته یونگ


حال سوال این است که از کجا بفهمیم کدام احساس گیر افتاده موجب مشکل فعلی من شده است؟ برای این کار باید با ضمیرناخودآگاه ارتباط برقرار کنیم. پیچیده به نظر می آید و برای این کار هم روش ساده ای به اسم تست عضله وجود دارد که از دهه 1940 مورد استفاده بسیاری از درمانگرها بوده است.

در تست عضله اعتقاد بر این است هنگامی که کلامی مثبت یا مبتنی بر حقیقت بر زبان آوریم عضلات بدن به صورت ناخودآگاه قوی تر می شوند و هنگامی که کلامی منفی یا نادرست را بر زبان آوریم عضلات ضعیف تر می شوند.  روشهای زیادی برای تست عضله بر روی خود و دیگران وجود دارد که برای مثال سه مورد را ذکر می کنیم.

کتاب رمز احساسات اثر بردلی نلسون است.متد رمز احساسات یک متد خودیاریگری است که اغلب اوقات نتایج درخشان و فواید شگفت انگیزی را هم از جنبه ی جسمی و هم از جنبه ی روانی در پی دارد. با این وجود، این متد نسبتا به تازگی کشف شده و هنوز به طرز جامعی مورد مطالعه قرار نگرفته است.

مبنای این کتاب، مشاهدات و تجربیات شخصی دکتر بردلی نلسون است. شما خواننده ی گرامی باید مسئولیت ۱۰۰ درصد سلامتی جسمی و روانی خود را بپذیرید. نباید رمز احساسات را سوء تعبیر کنید یا از آن برای تشخیص وجود یا فقدان بیماری جسمی یا روانی استفاده کنید.

فهرست کتاب صوتی رمز احساسات

فصل اول: احساسات به دام افتاده: بیماری همه گیر نامرئی
فصل دوم: دنیای اسرار آمیز احساسات به دام افتاده
فصل سوم: اسرار شفاگران انرژی باستان
دریافت پاسخ ها از ذهن درون
فصل ششم: آزاد کردن احساسات به دام افتاده
فصل هفتم: دیوارهای پیرامون قلب ما
فصل هشتم: شفاگری نیابتی، با واسطه و از راه دور
فصل نهم: رمز احساسات و حیوانات
فصل دهم: زندگی بدون احساسات دام افتاده

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.