پکیج آموزش کتاب English Vocabulary in Use

نوع فایل
MP4
حجم فایل
3 گیگابایت
دسته بندی
500,000 تومان

یادگیری زبان انگلیسی امروزه بسیار اهمیت دارد و علاقه مندان زیادی هستند که قصد دارند تا به صورت تخصصی زبان انگلیسی را یاد بگیرند.فروشگاه اینترنتی برنا اندیشان تصمیم دارد تا یکی از کامل ترین پکیج های آموزشی لغات در زبان انگلیسی با عنوان آموزش جامع کتاب English Vocabulary in Use از سطح مقدماتی تا پیشرفته به صورت تصویری و به زبان فارسی با متدی جدید را برای شما عزیزان و تمامی علاقه مندان به یادگیری لغات انگلیسی قرار دهد.

اگر شما هم تصمیم دارید تا به صورت کامل لغات زبان انگلیسی را یاد بگیرید،پیشنهاد برنا اندیشان به شما پکیج آموزش جامع کتاب English Vocabulary in Use از سطح مقدماتی تا پیشرفته می باشد که می توانید آن را در این بخش از فروشگاه اینترنتی برنا اندیشان دریافت نمایید.

مدرس آموزشی در این پکیج به صورت خیلی دقیق تمام سطوح کتاب English Vocabulary in Use را به صورت تصویری برای شما عزیزان تدریس می کند.همچنین در پکیج آموزشی علاوه بر فایل های آموزش تمامی فایل های مربوط به هر کتاب نیز موجود می باشد تا زبان آموزان عزیز بتوانند به تمامی آن ها دسترسی داشته باشند.

آموزش جامع English Vocabulary in Use از سطح مقدماتی تا پیشرفته

پکیج آموزش جامع کتاب English Vocabulary in Use از سطح مقدماتی تا پیشرفته به صورت تصویری و به زبان فارسی با متدی جدید به شما کمک می کند تا خیلی حرفه ای و آکادمیک لغات زبان انگلیسی را فرا گرفته و در آن به تخصص برسید.

فیلم های آموزش کتاب English Vocabulary in Use

در آموزش جامع کتاب English Vocabulary in Use متد یادگیری بر اساس لهجه بریتیش می باشد و بسیار برای افرادی که قصد تقویت دایره لغات در امتحان آیلتس را دارند کاربرد دارد این پکیج میتواند شما را از خواندن هر کتاب لغتی دیگر بی نیاز سازد چون هم اصطلاحات را به خوبی پوشش داده است و هم تمامی لغات مهم و کاربردی که دانشجو نیاز به یادگیری آن دارد را در کتاب آورده است.

مدرس در این پکیج آموزشی بر اساس شیوه ای آسان مطالب را طبقه بندی نموده تا هم دانشجو در روند یادگیری شور و اشتیاق داشته باشد هم بسیار انگیزه یادگیری زبان در دانشجو بالا رود و با آرامش بسیار دایره لغات خودش را تقویت سازد. دسته بندی کتاب برای یادگیری لغات نیز بر این مبنا هست که کتاب از ابتدا لغات ابتدایی را آورده و درس به درس لغات را چالشی تر کرده ، و این چالش باعث شده این کتاب بسیار در میان دانشجویان زبان بسیار محبوب شود و روز به روز بر محبوبیتش افزوده شود.


پیشنهاد ویژه : پکیج آموزش کامل لغات ۵۰۴ با متدی جدید


آشنایی با کتاب English Vocabulary in Use

دایره لغات، دانش واژگانی یا Vocabulary در رایتینگ و اسپیکینگ زبان انگلیسی نقش ویژه‌ای دارد و کتاب‌هایی مثل English Vocabulary in Use هم برای زبان آموزان و هم معلمان منبع ارزشمندی به حساب می‌آیند. این مجموعه کتاب‌ها که به نوعی از منابع خودخوان یا self-study آیلتس هم هست در ۴ سطح آموزشی از مبتدی (Elementary) تا پیشرفته (Advanced) برای شما فراهم شده است، که هر سطح کتابی جداگانه دارد.

زبان‌آموزانی که شروع به یادگیری انگلیسی می‌کنند، در ابتدا با چالش‌های مختلفی روبه‌رو می‌شوند. یکی از رایج‌ترین مشکلات زبان آموزان، دایره لغات محدود است. عدم آشنایی با رایج‌ترین اصطلاحات انگلیسی، زبان‌آموز را در مکالمه دچار مشکل می‌کند. از طرف دیگر در آزمون‌های بین‌المللی مثل تافل و آیلتس مهارت vocabulary موردسنجش قرار می‌گیرد.

پکیج آموزش جامع English Vocabulary in Use

یادگیری لغات جدید تأثیر مستقیمی بر روی بهبود مهارت Listening و Writing دارد. کتاب vocabulary in use به شکلی ساده و مؤثر به آموزش لغات و اصطلاحات انگلیسی می‌پردازد. زبان آموزان با استفاده از این کتاب می‌توانند به‌راحتی دایره لغات خود را گسترش دهند. در ادامه با برنا اندیشان همراه باشید تا در مورد این کتاب بیشتر صحبت کنیم.

vocabulary in use کتابی از معتبرترین انتشارات جهان

کتاب vocabulary in use توسط انتشارات کمبریج منتشرشده است. انتشارات کمبریج در تهیه و تدوین کتاب‌های خود وسواس خاصی را به خرج می‌دهد. تعدادی از معتبرترین کتاب‌های آموزش زبان انگلیسی در سطح جهان متعلق به کمبریج است.

در فیلم زیر می توانید بخشی از تدریس را مشاهده نمایید.

کتاب vocabulary in use نیز با دقت و توجه ویژه‌ای منتشرشده است. vocabulary in use یک مجموعه برای آموزش لغات پرکاربرد انگلیسی برای سطوح مختلف زبان است. سری کتاب‌های vocabulary in use  در کنار مجموعه‌هایی مثل کتاب Oxford Word Skills بهترین منابع آموزش لغات انگلیسی به شمار می‌روند.

درس‌نامه و تمرین‌های کتاب vocabulary in use-Upper Intermediate

کتاب vocabulary in use-Upper Intermediate برای سطح B2 ( بالاتر از متوسط) تدوین‌شده است. هر درس vocabulary in use  شامل دو صفحه است. در صفحه اول مطالب و لغات جدید آموزش داده می‌شود. صفحه دوم نیز شامل تمرینات مربوط به لغات همان درس است. موضوعات کتاب Vocabulary in Use English بسیار گسترده و شامل کار، تعطیلات و شبکه‌های اجتماعی است. برای یادگیری بیشتر زبان‌آموز، مؤلفان در انتهای کتاب پاسخنامه تمرینات درس را نیز اضافه کرده‌اند.

برترین منبع آموزش لغات به صورت تصویری و قدم به قدم

vocabulary in use تمرینات بیشتر برای یادگیری بهتر

انتشارات کمبریج برای یادگیری مؤثرتر، مجموعه تمرین‌هایی را در انتهای کتاب vocabulary in use  قرار داده است. این تمرین‌ها، تمامی موضوعات کتاب را پوشش می‌دهد. بنابراین پس از مطالعه کامل کتاب می‌توان آموخته‌های خود را موردسنجش قرارداد. کتاب vocabulary in use  به همراه یک CD آموزشی ارائه می‌شود. داوطلب با کمک CD می‌تواند با تلفظ دقیق واژگان آشنا شود. همچنین در CD آموزشی نیز تعدادی تمرین قرار دارد که با نصب نرم‌افزار مخصوص می‌توان به آن دسترسی داشت.

کتاب vocabulary in use-Upper Intermediate مطالعه فردی و گروهی

کتاب زبان vocabulary in use-Upper Intermediate برای داوطلبانی با سطح زبان متوسط طراحی‌شده است. تمامی کتاب‌های مجموعه vocabulary in use به‌گونه‌ای طراحی‌شده که افراد به‌صورت خودخوان و گروهی می‌توانند از آن استفاده کنند. حال حاضر تعدادی از بهترین آموزشگاه‌های خصوصی کشور از سری کتاب‌های vocabulary in use در برنامه درسی خود استفاده می‌کنند. همچنین زبان‌آموزانی که فرصت رفتن به کلاس آموزش زبان انگلیسی را ندارند، می‌توانند به‌صورت مستقل به مطالعه کتاب vocabulary in use بپردازند.

English Vocabulary in Use Elementary Book with Answers

اولین کتاب از مجموعه پرفروش و منبع دانش واژگانی، سطح Elementary است. درس‌های دانش واژگانی یا vocabulary در صفحات سمت چپ و تمرین ها در صفحه مقابل هر درس آمده است. همچنین وجود پاسخ‌نامه در انتهای کتاب استفاده از این سری کتاب را بدون استاد هم ممکن کرده است.

کامل ترین پکیج آموزش English Vocabulary in Use به صورت تصویری

English Vocabulary in Use Pre-Intermediate and Intermediate Book with Answers

دومین کتاب از مجموعه کتاب‌های English Vocabulary in Use که مناسب سطح B1 بر اساس استاندارد اروپایی C.E.F.R است.

English Vocabulary in Use Upper-Intermediate Book with Answers

کتاب سوم این مجموعه توضیحات و تمرینات دانش واژگانی مناسبی برای زبان آموزان سطح B2 یا upper-intermediate دارد.با وجود ۱۰۰ درس در این کتاب می‌توانید هم خودتان و هم در کلاس زبان، دایره لغات خود را گسترش دهید.

English Vocabulary in Use Advenced Book with Answers

کلماتی که برای برقراری مطمئن ارتباط نیاز دارید در این کتاب بیاموزید که مناسب سطح C1 تا C2 و زبان آموزان پیشرفته (Advanced) است.با تمرینات حرفه ای این کتاب، کلمات را به خاطر سپرده و در گفتار و نوشتار انگلیسی به کار ببرید.

معرفی کتاب های مکمل

کتاب هایی که به صورت مکمل در کنار این مجموعه مورد استفاده قرار می گیرند می توان به کتاب های Grammar in Use و سری کتاب های Oxford Word Skills و همچنین مجموعه کتاب های American English File اشاره کرد که هر کدام در تقویت و بهبود بیشتر مهارت گرامری و افزایش دایره واژگان شما نقش بسیار موثری دارند،و شما عزیزان می تواند آموزش کامل هر کدام از کتاب ها را از وب سایت برنا اندیشان دانلود فرمایید.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.