دانلود پکیج آموزش ۱۱۰۰ لغت به صورت جامع

دانلود پکیج آموزش ۱۱۰۰ لغت به صورت جامع
نوع فایل
Mp4
حجم فایل
100 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این قسمت از فروشگاه برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از پکیج های آموزشی با عنوان دانلود پکیج آموزش ۱۱۰۰ لغت به صورت جامع و کاربردی را برای دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان و تمامی علاقه مندان به یادگیری زبان انگلیسی قرار دهیم.

دانلود پکیج آموزش ۱۱۰۰ لغت به صورت جامع و کاربردی

در دانلود پکیج آموزش ۱۱۰۰ لغت به صورت جامع و کاربردی شما علاقه مندان به یادگیری لغات زبان انگلیسی به صورت کامل و با متد نوین ۱۱۰۰ لغت را فراخواهید گرفت.

آشنایی با کتاب ۱۱۰۰ لغت

1100 Words You Need to Know ، کتابی است منتشر شده از انتشارات بارونز که برای تقویت دایره لغات زبان انگلیسی مورد مطالعه قرار می گیرد.. این کتاب یکی از منابع اصلی واژگان در آزمون های بین المللی نظیر آیلتس و تافل و … محسوب می شود. لازم به ذکر است سطح لغات کتاب 1100 واژه بارونز قدری دشوار تر از سایر کتب مشابه در این زمینه است و به طور معمول توسط زبان آموزان در سطوح متوسط به بالا مورد استفاده قرار می گیرد.

با مطالعه این کتاب زبان آموز به تسلط کافی در زمینه واژگان کاربردی انگلیسی در تمامی سطوح، دست خواهد یافت. پیشنهاد می شود به عنوان پیش نیاز قبل از مطالعه این کتاب از کتاب های  504 و  601 واژه ضروری استفاده شود. از ویژگی های بارز این کتاب، دسته بندی لغات به صورت هفتگی و روزانه است. به این معنا که زبان آموز با یک برنامه هفتگی که توسط کتاب طرح ریزی شده است، به یادگیری لغات می پردازد. لغات هر درس در قالب متون یک پاراگرافی به همراه تمرین هایی به صورت تست، جای خالی و … ارائه گردیده است. از دیگر مزیت های این کتاب اشاره نمودن به اصطلاحات رایج انگلیسی در متن درس ها است به این صورت که پس از مرور لغات، زبان آموز یک اصطلاح (Idiom) از زبان انگلیسی را نیز فرا خواهد گرفت.

کتاب 1100 واژه ضروری زبان انگلیسی منبعی بسیار مهم برای تقویت دایره واژگان محسوب می‌شود و همین‌طور افراد برای شرکت در آزمون‌های بین‌المللی از آن استفاده می‌کنند. لغات این کتاب سطح نسبتا دشواری دارند پس برای استفاده از آن باید از سطح زبان نسبتا خوبی برخوردار باشید. کتاب 1100 توسط انتشارات Barrons Educational Series برای اولین بار در سال 2013 در 408 صفحه منتشر شده‌است.


پیشنهاد ویژه : آموزش کامل لغات تافل به صورت کاربردی


بهتر است قبل از خواندن کتاب1100 واژه، کتاب 504 واژه ضروری زبان انگلیسی را مطالعه کرده باشید. با مطالعه این کتاب زبان‌آموزان به تسلط کافی در زمینه واژگان کاربردی زبان انگلیسی می‌رسند.

کل واژگان کتاب1100 در 46 هفته ارائه می‌شود. در هر هفته شما با 20 لغت جدید مواجه می‌شوید. ویژگی مثبت این کتاب این است که دقیقا برای شما مشخص کرده که در هر روز کدام کلمات را بخوانید. کتاب در هرروز برای شما 5 لغت جدید را ارائه می‌کند. پس برای یادگیری لغات هرهفته به 4 روز نیاز دارید. می‌توانید 3 روز باقی مانده را به تمرین و تکرار اختصاص دهید که باعث تثبیت مطالب در ذهنتان می‌شود.

روند کلی مطالب کتاب 1100 واژه ضروری زبان انگلیسی

کتاب 1100 واژه ضروری از پنج بخش تشکیل شده با هدف بهتر به خاطر سپردن لغات ضروری انگلیسی.

قسمت اول هرروز معرفی کلمات است. زیر هریک از واژگان فونتیک آن‌ها نوشته شده است پس شما به راحتی می‌توانید از تلفظ آن‌ها آگاه شوید.

سپس با متنی کوتاه مواجه می‌شوید. متنی که شامل 5 کلمه جدید آن روز است.

قسمت سوم هرروز،‌Sample testاست. جملاتی با جای‌خالی به شما نشان داده می‌شوند و شما باید با کلمات جدیدی که در آن روز آموخته‌اید،‌ آن‌ها را تکمیل کنید.

قسمت چهارمDefinitions نام دارد. معنی و توضیحی از کلماتی که آموخته‌اید به انگلیسی آورده شده. شما باید تشخیص دهید که هرتوضیح مربوط به کدام کلمه است.

در انتهای هرروز با قسمتی مواجه می‌شوید به نام Today’s idiom و با اصطلاحات و ضرب‌المثل‌هایی که کاربرد زیادی در گفت‌وگوهای انگلیسی زبانان دارند آشنا می‌شوید

تمرین‌های مرور هفتگی

شما دروس هرهفته را در 4روز به پایان می‌رسانید. همان‌طور که گفتم سه روز باقی ‌مانده را به مرور و تثبیت مطالب می‌پردازید. برای مرور پایانی در انتهای هرهفته قسمتی در نظر گرفته شده تحت عنوانReview .

در تمرین اول این قسمت کلمات در ستون Aنوشته شده‌اند و مترادف‌های آن‌ها در ستونB . شما باید هرکلمه را به مترادف آن وصل کنید. در این قسمت ممکن است با کلمات جدیدی مواجه شوید پس با یادگیری آن‌ها می‌توانید دایره واژگان خود را تقویت کنید.

قسمت دوم مرور مربوط به Word searchمی‌شود. در این تمرین متنی آورده شده که تعدادی جای‌خالی در آن وجود دارد . شما باید با کلماتی که در آن هفته یاد گرفته‌اید، آن‌ها را تکمیل کنید. برای اینکه بتوانید راحت‌تر آن را انجام دهید بالای جای خالی اشاره شده که کلمه موردنظر این قسمت در کدام روز از آن هفته ذکر شده.

این روال کلی یادگیری لغات کتاب 1100 بود. تمرین‌های زیادی که در این کتاب وجود دارد به شما کمک می‌کند هرچه بهتر کلمات را به خاطر بسپارید و آن‌ها را در ذهن خود تثبیت کنید.

روش یادگیری: دروس به نحوی طراحی شده‌اند که می‌توانید با سرعت نسبتا زیادی کلمات را یاد بگیرید. یادگیری با این کتاب، به خاطر سپردن فهرستی از کلمات نیست و شما را در روند یادگیری درگیر می‌کند و خودتان مسئول یادگیری هستید. روش منحصربه‌فرد معرفی کلمات جدید هم روش یادگیری متفاوتی را به زبان‌آموز ارائه می‌دهد.

رویکرد توضیح کلمات در این کتاب منحصربه‌فرد و خاص است. به جای اینکه برای هر کلمه ابتدا تعریف آن آورده شود، متنی در حد یک پاراگراف ارائه شده و خواننده باید معنی کلمه‌ای را که با حروف ایتالیک نوشته شده است، حدس بزند. بعد از متن، بلافاصله چند تمرین آورده شده است تا متن را بهتر متوجه شوید و معنی اصلی کلمه در انتهای هر درس روزانه آمده است.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.