فیلم آموزش کامل کتاب Oxford Word Skills

فیلم آموزش کامل کتاب Oxford Word Skills
نوع فایل
MP4
حجم فایل
2.5 گیگابایت
دسته بندی
500,000 تومان

یادگیری لغات زبان انگلیسی بسیار پرکاربرد بوده و برای یادگیری انگلیسی ضروری است تا دانش خود در زمینه لغات را افزایش دهیم و از این طریق به صورت کامل زبان انگلیسی را فرا بگیریم.در این قسمت از فروشگاه اینترنتی برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی از جامع ترین پکیج های آموزشی زبان انگلیسی با عنوان فیلم آموزش کامل کتاب Oxford Word Skills از سطح پایه تا پیشرفته را به صورت تصویری و به زبان فارسی در اختیار شما علاقه مندان با یادگیری لغات انگلیسی قرار دهیم.

فیلم آموزش کامل کتاب Oxford Word Skills از سطح پایه تا پیشرفته

در پکیج فیلم آموزش کامل کتاب Oxford Word Skills از سطح پایه تا پیشرفته به صورت تصویری و به زبان فارسی شما به صورت جامع صفر تا ۱۰۰ کتاب آکسفورد ورد اسکیلز را به صورت تصویری فرا خواهید گرفت.این پکیج به صورت کامل شامل فایل های تدریس و همچنین فایل های مربوط به کتاب بوده تا زبان آموزی هم که به کتاب دسترسی ندارد بتواند به فایل های کتاب و سایر فایل ها دسترسی کامل داشته باشد و به همراه مدرس آموزش را پیش ببرد.

پکیج آموزش کامل کتاب آکسفورد ورد اسکیلز به صورت تصویری

در این پکیج به طور کامل لغات کاربردی در زبان انگلیسی با تصاویر رنگی آورده شده است به طوری که دانشجو با تصویر سازی لغات را یاد بگیرد و آنقدر این کتاب خوب و کاربردی نوشته شده است که زبان آموز دیگر نیاز به هیچ کتاب دیگری ندارد. این کتاب بر اساس مهم ترین متد یادگیری بر اساس متد های روانشناسی نوشته شده است . در این پکیج مدرس به نحوی آسان مباحث را طبقه بندی نموده تا دیگر هیچ سر در گمی برای دانشجو پیش نیاید و دانشجو بتواند با خیال راحت به یادگیری لغات زبان انگلیسی بپردازد و باید گفت یاد گیری این کتاب بر مبنای لهجه آمریکن می باشد.

پکیج آموزش کامل کتاب Oxford Word Skills از پایه تا پیشرفته به زبان فارسی

ناشر کتاب Oxford Word Skills آکسفورد ورد اسکیلز، انتشارات دانشگاه آکسفورد، در چند کلمه کتاب را اینگونه توصیف می کند:

“کتاب آکسفورد ورد اسکیلز کتابی سه سطحی، دسته بندی شده بر اساس موضوع که کلمات را در گرامر و محتوای مرتبط آموزش می دهد.”

معرفی کتاب آکسفورد ورد اسکیلز

کتاب آموزش زبان لغت و اصطلاحات انگلیسی آکسفورد ورد اسکیلز (Oxford Word Skills) یکی از پرطرفدارترین مجموعه های آموزش لغات زبان انگلیسی می باشد که در سه سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته توسط انتشارات آکسفورد منتشر شده است.

در بخش زیر می توانید بخشی از تدریس را مشاهده نمایید.

هر یک از سطوح این مجموعه شامل یک کتاب می باشد که ۲۰۰۰ لغت را در بر دارد. درس ها به گونه ای تنظیم شده است که برای یک زبان آموز سرگرم کننده باشد و همچنین هر یک از سطوح این مجموعه که از ۸۰ درس تنظیم شده است، زبان آموز را از سطح مبتدی تا کاملا پیشرفته هدایت خواهد نمود که در کنار آن چگونگی استفاده از کلمات در گفتار را فرا خواهند گرفت. جالبه بدونید این مجموعه برنده جایزه از اتحادیه زبان انگلیسی ادینبورگ در سال 2009 شده است.

کتاب های لغت OxfordWord Skills کتاب های آکسفورد از معروف ترین منابع آموزش زبان انگلیسی هستند، و مجموعه کتاب آکسفورد ورد اسکیلز یکی از شناخته شده ترین مجموعه های سطح بندی شده در زمینه آموزش لغات انگلیسی محسوب میشوند.فروشگاه برنا اندیشان همچنین پکیج کامل آموزش کتاب vocab in use به صورت تصویری و به زبان فارسی تهیه نموده و داخل سایت موجود می باشد،اگر علاقه مند به تهیه این مجموعه نیز هستید بر روی لینک زیر کلیک نمایید.


پیشنهاد ویژه : فیلم آموزش جامع کتاب English Vocabulary in Use


کتاب Oxford Word Skills توسط Ruth Gairns  و Stuart Redman  نوشته شده و دارای سه سطح مبتدی و متوسط و پیشرفته است . و در هر سطح تعداد زیادی لغت درباره موضوعات مختلف آموزش داده می شود . و با پیشرفت در سطح های کتاب مثلا در سطح متوسط ممکن است موضوع درسی مشابه سطح مبتدی ببینید اما در سطح متوسط با لغات سخت تری نسبت به سطح مبتدی درباره همان موضوع مواجه می شوید. و رفته رفته سطح لغت خود را با پیشرفت به صورت هدفمند بالا ببرید.

کلمات به صورت واضح و ساده و عموما در یک متن کوتاه آموزش داده می شوند و بعد در تمرینات متعدد زبان آموز را به چالش می کشد و با توجه به تنوع تمیرنات ، زبان آموز با موقعیت های مختلفی که یک لغت به کار می رود آشنا می شود.همانظور که گفته شد این کتاب ها در 3 سطح هستند و هر سطح دارای بیش از 80 درس مختلف و متنوع هستند. نحوه آموزش لغات به گونه ای است که به زبان آموز در مهارت های رایتینگ و مکالمه بتواند کمک کند. اگر قصد گسترش دایره لغات انگلیسی دارید و یا می خواهید برای آزمون های بین المللی مثل آیتلس آماده شوید.

فیلم آموزش کتاب Oxford Word Skills

ویژگی های کتاب آکسفورد ورد اسکیلز

کتاب Oxford Word Skills گونه ای طراحی شده که توانایی یادگیری لغات انگلیسی را در زبان آموزان تقویت و بهبود بخشد. کلمات به نحو کوتاه و واضح روشن سازی می شوند و موقعیت های تمرینی زیادی برای استفاده از کلمات در طول دروس ایجاد می شود.

مهم ترین مولفه این کتاب ها آن است که اعتماد به نفس لازم برای استفاده کلمات را در شرایط های روزمره به زبان آموزان می دهد.

سطح ابتدایی کتاب آکسفورد ورد اسکیلز در ۸۰ درس طراحی شده تا گستره ی عظیمی از واژگان ضروری را در زمینه و موضوعات مختلف در اختیار زبان آموزان بگذارد.

همچنین تمرینات اضافه و تعاملی موثر و کاربردی در لوح فشرده ی همراه کتاب تعبیه شده تا کیفیت و موفقیت آموزشی کتاب را هرچه بیشتر تضمین کند.

صفر تا صد آموزش کتاب Oxford Word Skills به زبان فارسی

دروس کتاب دارای ساختاری بسیار ساده و کاربردی هستند به اینگونه که در ابتدا کلمات به دو روش جدول کلمات و معانی آنها به زبان ساده و یا متن یا گفتگو ارائه می شوند و پس از آن تمرینات ارائه می گردند.

اما نکته ای که کتاب Oxford Word Skills را از بقیه رقیبانش کاملا متفاوت می کند بخش هایی به نام Spotlight است.

این بخش با تحقیقات چند ساله ی بخش آموزش زبان دانشگاه آکسفورد به این کتاب اضافه شده و هدف آن آموزش نکات زبانی ظریفی است که به طور معمول توسط زبان آموزان نادیده گرفته می شود مانند معانی دوم و یا شدت مفهومی کلمات و یا معانی متفاوت در اصطلاحات.

در پایان هر بخش محتوایی، یک بخش با عنوان Review وجود دارد، که شامل تمرینات اضافه برای محکم شدن مفهوم کلمات در ذهن زبان آموزان می باشد.

معرفی کتاب های مکمل

کتاب هایی که به صورت مکمل در کنار این مجموعه مورد استفاده قرار می گیرند می توان به کتاب های Grammar in Use و سری کتاب های American English File  اشاره کرد که هر کدام در تقویت و بهبود بیشتر مهارت گرامری و افزایش دایره واژگان شما نقش بسیار موثری دارند،و شما عزیزان می تواند آموزش کامل هر کدام از کتاب ها را از وب سایت برنا اندیشان دانلود فرمایید.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.