کارگاه درمان شناختی رفتاری اختلال وسواس فکری و عملی

کارگاه درمان شناختی رفتاری اختلال وسواس فکری و عملی
نوع فایل
Mp3
حجم فایل
59 مگابایت
دسته بندی
46,000 تومان 22,000 تومان٪52 تخفیف

در این بخش از فروشگاه برنا اندیشان کارگاه درمان شناختی رفتاری اختلال وسواس فکری و عملی را در اختیار شما کاربران علاقه مند به روانشناسی و درمانگری قرار می دهیم.

کارگاه درمان شناختی رفتاری اختلال وسواس فکری و عملی

این کارگاه یکی دیگر از کارگاه های معروف و پر طرفدار در زمینه رشته روانشناسی می باشد.

این کارگاه به صورت صوتی بوده و تمام جنبه های مختلف اختلال وسواس فکری را مورد بررسی قرار می دهد و درمان شناختی رفتاری این اختلال را به طور کامل توضیح می دهد.

درباره اختلال وسواس فکری

وسواس فکری داشتن فکری مزاحم است که آزار می‌دهد و ایجاد ترس و ناراحتی می‌کند. این افکار ممکن است در این باره باشد که ممکن است حادثه‌ی بدی برای شما یا نزدیکان شما پیش آید یا شما خودتان به کسی صدمه بزنید. این نوع افکار معمولا چنین شروع می شود: ” فکر کن که اگر… ”

این افکار می تواند به دست زدن به اعمال جبری نیز منجر شود. یعنی شخص مبتلا خود را مجبور می‌بیند که کاری را بصورتی معین انجام دهد تا افکار اجباری را خاموش کند و یا دلهره را کاهش دهد. او ممکن است این احساس را داشته باشد که چیزی چنانکه باید باشد نیست و از این رو وی باید کاری را مکرر انجام دهد تا وضع دوباره ” درست” شود.

اعمال اجباری معمولی شستشوی مکرر خود، کنترل قفل کردن و خاموش کردن اجاق یا تکرار چیزهایی است که شبیه ادعیه است. برای نمونه، شخص مبتلا ممکن است خود را مجبور ببیند که عبارتی را مرتب بر زبان آورد تا نزدیکانش دچار سوانح و دیگر اتفاقات بد نشوند.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.