پکیج آموزش خودشناسی از تی دی جیکس

نوع فایل
Mp4
حجم فایل
700 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

خودشناسی یکی از مهارت هایی است که لازم است تا هر فردی در زندگی آن را فرابگیرد و زندگی سالم و شادابی را تجربه کند، به همین دلیل شما باید با تکنیک هایی که در این فرایند به شما می کند آشنا باشید تا بتوانید به مهارت خودشناسی دست یابید، از این رو در این بخش از فروشگاه اینترنتی برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از پکیج های آموزشی با عنوان پکیج آموزش خودشناسی از تی دی جیکس به صورت کامل را در اختیار شما علاقه مندان به مهارت خودشناسی قرار دهیم.

پکیج آموزش خودشناسی از تی دی جیکس به صورت کامل

در پکیج آموزش خودشناسی از تی دی جیکس به صورت کامل شما به صورت تخصصی با این مهارت آشنا شده و می توانید از آن در زندگی خود برای رسیدن به موفقیت استفاده نمایید.

تعریف خودشناسی

خودشناسی یعنی تلاش انسان برای یافتن بهترین مسیر زندگی، تلاشی که عوامل ارثی و محیطی در آن تأثیرگذار هستند. همه افراد به دنبال رسیدن به  سعادت و کمال هستند، اما خودشناسی به افراد کمک می‌کند تا جست و جو را به شکلی سنجیده و آگاهانه دنبال کنند. شناخت خود یعنی شناختن قدرت‌ها و ضعف‌ها، علایق و ترس‌ها، خواسته‌ها و آرزوها که در نهایت به شناخت هدف در زندگی منجر می‌شود.

از طرفی خودشناسی به ما کمک می‌کند تمام الگوهای فکری مخرب و عادت‌های ناسالم خود را بشناسیم و آن‌ها را اصلاح کنیم. با تقویت این مهارت، می‌توانید در زندگی تصمیمات بهتری بگیرید و درموقعیت‌های گوناگون، واکنش‌های رفتاری عاقلانه‌تری نشان دهید. مطالعه کتاب‌های خودشناسی به شما کمک می‌کنند تا اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهید و عمیق‌تر در مورد خود بیندیشید.

چرا باید خود را بشناسیم؟

بزرگترین فایده‎ ی شناخت خود این است که بر نقاط ضعف و قوت وجودمان آگاه می‎‎شویم و به دنبال آن، اهداف و آینده ای روشن خواهیم داشت. پاسخ به پرسش چگونه خودمان را بشناسیم ، گنج گرانبهای زندگی هر انسانی است که در دنیای مدرن و پیچیده‎ عصر امروز، ضرورت شناخت خودمان بیش از پیش آشکار می شود.

آشنایی با خلق و خو، روحیات شخصی، افکار و رفتار به شما این امکان را می دهد که بر حالات روانی، هیجانات و عواطف خود آگاه شوید و در راستای کنترل این هیجانات، اقدامات لازم را انجام دهید. اجازه دهید با یک مثال این موضوع را بیشتر توضیح دهید.

شما هیچ گاه فرایند حاکم شدن احساس خشم را در وجود خود نمی بینید اما نمود بیرونی حس خشم که تبدیل به رفتاری هم چون فریاد زدن می شود را به خوبی مشاهده می کنید. حال تصور کنید که فردی خشمگین با کشف علت عصبانیت مکرر خود، می تواند بر این رفتار منفی و زیان بخش مسلط شده، روابط خود با دیگر افراد را بهتر مدیریت کند و اثرات مثبت آن در تمامی جنبه های زندگی او نمایان می‌‎شود.

آشنایی با تی دی جیکس

توماس دکسترجیکس (Thomas Dexter Jakes) که بیشتر با نام تی دی جیکس (t.d jakes) شناخته میشود یک کشیش، نویسنده، سخنران و مشاور محبوب و مشهور است.

سخنرانی های تی دی جیکس در مراسم های مذهبی باعث شده تا او از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار شود چراکه در این مراسم ها او یک سحنرانی فوق انگیزشی انجام میدهد.

بیوگرافی تی دی جیکس

تی دی جیکس در ۹ ژوئن سال ۱۹۵۷ در ویرجینیای آمریکا متولد شد. او فرزند چهارم خانواده بود و از زمان کودکی در کلیسا حضور پررنگ داشت به همین دلیل به او لقب “پسر کتاب مقدس” داده شده بود.

تی دی جیکس در کودکی لکنت زبان داشت به همین علت به او گفته بودند که نمیتواند یک سخنران مذهبی شود.

هنگامی که وی ۱۰ ساله بود پدرش به بیماری نارسایی کلیه دچار شد.
توماس دکستر جیکس و مادرش تا زمان مرگ پدرش یعنی سال ۱۹۷۳ از او مراقبت کردند. او با تلاش و پشتکاری که داشت توانست اولین سخنرانی مذهبی خود را در سال ۱۹۷۶ انجام دهد.

دوران جوانی

توماس دکستر جیکس در سال ۱۹۷۹ رسما به عنوان یک سخنران انگیزشی منصوب شد.

او هنگامی که در یکی از سخنرانی های انگیزشی میهمان بود با خانومی به نام سریتا ان جیمسون (Serita Ann Jamison) آشنا شد و در سال ۱۹۸۱ با یکدیگر ازدواج کردند.

تی دی جیکس در سال ۱۹۸۰ و در سن ۲۳ سالگی توانست یک کلیسا کوچک با ۱۰ عضو را تاسیس کند.

ورود به بازار کار

در سال ۱۹۸۷، جیکس به اسقف اعظم منصوب شد و در سال ۱۹۹۲، او برای نخستین بار برای عده زیادی از حاضرین در کلیسا سخنرانی کرد که در این سخنرانی به مشکلات بانوان پرداخت.

سال بعد تی دی جیکس موفق شد یک برنامه هفتگی در شبکه های تلوزیونی پخش کند. در سال ۱۹۹۴ او اولین کنفرانس انگیزشی خود را برگزار کرد.

سمینار کامل آموزش خودشناسی از تی دی جیکس

تی دی جیکس به عنوان وزیر مجمع انتخاب شد و توانست در منطقه جارلستون ویرجینیا غرب یک کلیسا افتتاح کند. در سال ۱۹۹۰ مدرک B.A و M.A و در سال ۱۹۹۵ مدرک دکترای خود را از وزارت مطالعات مذهبی و دانشگاه بین المللی مسیحیت دریافت کرد.

جیکس در سریال های سیاهپوستان، دائر المعارف میراث مسیحی آمریکایی آفریقایی و همچنین کسانی که در میان آمریکایی های آفریقایی تبار حضور دارند، جایگاهی را در اختیار دارد.

در سال ۲۰۰۰،تی دی جیکس به عنوان سخنران اصلی در کنفرانس های سالانه شورای ملی سیاهپوستان، انجمن ملی پلیس سیاه پوستان و ۲۰۰۰ کنگره فعالیت کرد.

نویسندگی توماس دکسترجیکس

توماس دکستر جیکس بیش از ۱۰۰ کتاب در زمینه الهیات، حمایت از حقوق زنان منتشر کرده است که در بخش زیر لیست ۱۰ تا ازپرفروش ترین کتاب های او را قرار داده ایم:

 • کتاب زندگی بدون محدودیت
 • کتاب حتی مردان قوی هم می جنگند
 • کتاب مادر ها متفاوت اند
 • کتاب جنگیدن برای زندگی بدون محدودیت
 • کتاب تصمیمات عالی که هیچوقت پشیمان نمیشوید
 • کتاب به راحتی شکست نخورید
 • کتاب دوباره خود را تغییر دهید
 • کتاب تصمیم گیری های عالی
 • کتاب قبل از انجام کار
 • کتاب زندگی بدون پشیمانی
راهنمای خرید
 • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
 • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
 • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
 • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.