فیلم آموزش رازهای موفقیت در زندگی با تغییر باور

نوع فایل
Mp4
حجم فایل
200 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این قسمت از فروشگاه اینترنتی برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از فیلم های آموزشی روانشناسی با عنوان فیلم آموزش رازهای موفقیت در زندگی از طریق تغییر باور و نگرش را برای دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان و تمامی علاقه مندان به علم روانشناسی و قدرت فکر و ذهن قرار دهیم.

فیلم آموزش رازهای موفقیت در زندگی از طریق تغییر باور و نگرش

در پکیج فیلم آموزش رازهای موفقیت در زندگی از طریق تغییر باور و نگرش شما اصول،روش و تکنیک های تغییر نگرش و باور برای رسیدن به موفقیت در زندگی را خواهید آموخت شد.

آشنایی با رازهای موفقیت در زندگی

در این محصول شما متوجه می شوید که راز موفقیت در زندگی چیست و اینکه به صورت علمی برایتان توضیح داده می شود که قرار نیست چیز خارق العاده ای اتفاق بیوفتد بلکه به صورت خیلی ساده و با اجرای یک سری قوانینی که وجود دارد شما می توانید به هر آنچه که در این جهان می خواهید برسید.

آنچه که بدن ما را به حرکت در می آورد و عملکردهای ما را ایجاد می کند سیگنالها یا همان ارتعاش ها هستند و وقتی سیگنالی نباشد بدن متوقف می شود مثل زمانی که انسان می میرد بدنش وجود دارد اما حرکتی ندارد پس سیگنالی وجود ندارد.

بدن پروتئینی انسان به ارتعاشات جواب می دهد حال ارتعاش منفی باشد یا مثبت.

در علم پزشکی ارتعاش ها را به صورت مواد شیمیایی فیزیکی در آوردند که همان داروها هستند اما به نوعی می شود گفت که ارتعاش منفی را به بدن می رسانند.

سه عامل که ارتعاش های داخل بدن را بر هم می زند

اول آسیب دیدگی جسمی است.دوم وجود مواد سمی در بدن اگر مواد شیمیایی که در بدن هست سمی باشد سیگنال ها به خوبی نمی توانند در بدن به حرکت در بیایند و اما سومین مورد افکار هستند که سیگنال اشتباهی و در زمان نامناسب می فرسد و بدین ترتیب ارتعاش را بر هم می زند بنابراین امروزه دلیل اصلی بیماری ها ذهن انسان شناخته شده است که باعث به وجود اومدن ارتعاش های نادرست و سپس بیماری می شود.و تمامی قسمت های بدن نسبت به ارتعاش اطراف عکس العمل و واکنش نشان می دهند.

و آنچه که عملکردهای شما را کنترل می کند آگاهی شماست این آگاهی شماست که بر روی همه چیز تاثیر می گذارد حتی بر روی ژن های شما در گذشته فکر می کردند که ژنها انسان را کنترل می کنند اما با تحقیقاتی که امروزه به انجام رسانده اند متوجه شده اند که انسان می تواند بر روی ژن ها تاثیر بگذارد و باعث تغییر آنها شود. و این کار توسط ارتعاش ها و سیگنال ها انجام می شود و حال آنکه چه چیزی این ارتعاش و سیگنال را کنترل می کند؟

دلیل اصلی صحبت های ما راجب سلول ها این است که ما هر کاری را که میکنیم و هر عملکردی که داریم در تمامی این سلول ها اثر گذار می باشد.

این دو نظریه از سقراط و دموکریتوس بیان می کند که:

  • نظریه سقراط: روح یا فرم از بیرون به سلول می آید و به آن زندگی میبخشد
  • نظریه دموکریتوس: روح داخل سلول ها است و سپس به بیرون هدایت می شوند

رازهای موفقیت در زندگی از طریق تغییر باور و نگرش یکی از مباحث اصلی این فیلم آموزشی است که از طریق علم و فلسفه به شما کمک میکند تا باورهای خود را شناسایی کنید و سپس باورهای مخرب خود را تغییر دهید.

ادراک و آگاهی انسان نکته مهم اینجاست که شما قربانی ژنتیک خود نیستید بلکه بعد از ادراک شما از محیط اطرافتان چیزی به نام باور در شما به وجود می آید و این باور هست که عملکردهای شما را تحت تاثیر خودش قرار می دهد.

وقتی که شما باور به افکار مثبت دارید همه چیز حتی بیماری ها را حل می کنید اما برعکس اگر باورهای منفی داشته باشید فقط اتفاقات منفی در زندگیتان می افتد چون شما ژن منفی را در درون خود تقویت می کنید.

یکی از عواملی که باعث ایجاد مریضی در بدن می شود وجود استرس هست چون در این زمان تمام خون و اکسیژن فقط در دستان و پاهای شما جمع می شود برای فرار و مبارزه پس بدن خالی از اکسیژن و گردش خون می شود و سلولها نمی توانند کار خود را به درستی انجام دهند بنابراین بیماری به وجو د می اید و این استرس هست که سیستم ایمنی بدن را تحت کنترل می گیرد و سپس بیماری ها می آیند.

امایکی از سیگنالهای بسیار قوی که در جهان وجود دارد ارتعاش و سیگنال عشق و لذت هست که وقتی در انسان وجود دارد فرد را از هر گونه استرس و بیماری دور می کند.

و بهبود بیماری ها را خیلی سریع ایجاد می کند در این ویدئو دکتر بروس لیپتون در مورد ضمیر ناخودآگاه و ضمیر خودآگاه صحبت می کند و اینکه هر کدام چگونه در زندگی عمل می کنند و اینکه آگاهی انسان ها هست که بر روی همه چیز حتی ژنتیک و بیولوژیک بدن اثر می گذارد و عملکرد انسان را بر اساس باورهای او به وجود می آورد  در این ویدئو به اسرار ژرفی از بدن انسان و مغز انسان دست پیدا می کنید.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.