پکیج جامع آموزش شیمی کنکور

نوع فایل
PDF
حجم فایل
150 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

شیمی کنکور از جمله دروسی است که برای داوطلبین رشته‌های تجربی و ریاضی به عنوان درس تخصصی شناخته می‌شود. لازم به ذکر است که داوطلبین در جلسه کنکور می بایست در مدت زمان ۳۵ دقیقه به ۳۵ سؤال طرح شده پاسخ دهند.

همواره به این نکته توجه داشته باشید که اگر شما می‌خواهید به رتبه خوبی در کنکور دست یابید لازم است تا با فصول مهم و بودجه بندی دروس به خوبی آشنا باشید. در این قسمت از فروشگاه اینترنتی برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از پکیج های آموزشی با عنوان بسته کامل آموزش شیمی کنکور را در اختیار شما داوطلبین عزیز قرار دهیم.

دوره جامع شیمی کنکور

کنکور یکی از مراحل مهم زندگی هر دانش آموزی است و اگر فردی بخواهد در رشته و دانشگاه مورد علاقه اش تحصیل کند باید در مدت زمان مشخص شده برای کنکور درس بخواند. زیرا مسیر شغلی و تحصیلی فرد برای آینده توسط کنکور مشخص می‌شود.

از این رو اگر شما می‌خواهید در کنکور به رتبه خوبی دست پیدا کنید لازم است تا بر تمام دروس تخصصی رشته خود مسلط باشید. به عنوان مثال شیمی کنکور یکی از دروس تخصصی رشته ریاضی و تجربی است و اگر شما بتوانید به تست های این درس به درستی پاسخ دهید قطعاً بهترین نتیجه را در کنکور به دست می آورید.

به راحتی شیمی کنکور را ۱۰۰ بزن

در این بخش از برنا اندیشان بسته جامع شیمی کنکور را در اختیار شما افراد علاقه‌مند قرار می‌دهیم تا بتوانید به کمک این پکیج آموزشی رتبه خوبی را در کنکور به دست آورید. این بسته آموزشی به صورت کامل شیمی کنکور را از صفر تا ۱۰۰ به شما آموزش می‌دهد و شما را برای جلسه کنکور به خوبی آماده می کند.

درس اختصاصی شیمی

همانطور که گفته شد شیمی کنکور برای داوطلبین رشته تجربی و ریاضی بسیار مهم است و از این رو طراحان سؤال این درس را به عنوان موثرترین درس در نظر می‌گیرند. شایان ذکر است که داوطلبین محترم باید تمامی مطالب مفهومی، محاسباتی و حفظی درس شیمی را به خوبی بخوانند و به تسلط بالایی در این درس دست پیدا کنند. پیشنهاد می‌شود به پکیج آموزش ریاضی کنکور مراجعه فرمایید.

توجه داشته باشید که دانش آموزان رشته تجربی باید تأثیر درس شیمی را در کنکور به خوبی درک کنند. زیرا شیمی کنکور برای داوطلبین رشته تجربی بسیار با اهمیت است. به طوری که اگر فردی بتوانند به تمامی سؤالات شیمی در کنکور پاسخ دهد می‌تواند به رتبه بسیار خوبی نیز دست پیدا کند. در مورد ضریب درس شیمی باید بدانید که این درس برای رشته تجربی دارای ضریب ۹ و برای رشته ریاضی دارای ضریب ۷ است.

با توجه به مطالبی که گفته شد دانش آموزان رشته ریاضی می‌توانند از شیمی کنکور به عنوان برگ برنده استفاده کنند. چرا که بسیاری از داوطلبین ریاضی به این درس توجهی نمی‌کنند و اگر فردی به خوبی درس شیمی را بخواند و بتوانند به تست های زیادی پاسخ صحیح بدون نمره منفی دهد می‌تواند تراز بالایی را کسب نماید.

آشنایی با شیمی کنکور

در قسمت بالا اشاره کردیم که درس شیمی برای رشته‌های تجربی و ریاضی مشترک است و اهمیت این درس برای داوطلبین رشته تجربی بسیار بالا می‌باشد. اما همانطور که گفته شد دانش آموزان رشته ریاضی می‌توانند از طریق شیمی کنکور به تراز بسیار خوبی دست پیدا کنند. لازم به ذکر است که آخرین درس در دفترچه اختصاصی رشته‌های تجربی و ریاضی درس شیمی است که داوطلبین باید به سؤالات آن پاسخ دهند.

با توجه به تغییراتی که در کنکور ایجاد شده است داوطلبین باید به صورت عمقی شیمی کنکور را مطالعه کنند. چرا که بسیاری از تست هایی که در کنکور طرح می‌شود توسط بهترین استادان طراحی شده است و به شکل خاصی دانش آموزان را به چالش می‌کشد. بنابراین اگر شما به عنوان یک داوطلب در کنکور شرکت می‌کنید باید بدانید که درس شیمی یکی از دروس بسیار مهمی است که شما باید به صورت حرفه‌ای آن را خوانده باشید.

به همین دلیل لازم است تلاش سخت و هوشمندانه را در دستور کارتان قرار دهید تا مسیر رسیدن به تراز برتر در این درس برای شما هموارتر شود. شایان ذکر است که اگر داوطلبان رشته تجربی بخواهند در رشته‌هایی مانند داروسازی، دندان پزشکی، پرستاری، پزشکی و … تحصیل کنند باید به شیمی کنکور بسیار اهمیت دهند و به این درس مسلط شوند.

بودجه بندی شیمی کنکور رشته تجربی

برای پایه دهم فصل های کیهان زادگان الفبای هستی (فصل 1)، آب، آهنگ زندگی (فصل 2)، رد پای گازهای در زندگی (فصل 2). برای پایه یازدهم فصول پوشاک نیازی پایان ناپذیر (فصل 3)، قدر هدایای زمینی را بدانیم (فصل 1)، در پی غذای سالم (فصل 2) و در پایه دوازدهم فصل های مولکول ها در خدمت تندرستی (فصل 1)، آسایش و رفاه در سایه شیمی (فصل 2)، شیمی جلوه ای از هنر، زیبایی و ماندگاری (فصل 3)، شیمی راهی به سوی آینده ای روشن تر (فصل 4) دارای اهمیت بسیار زیادی هستند. همچنین پیشنهاد می‌شود به پکیج کامل گام به گام تجربی مراجعه نمایید.

فصل های مهم شیمی کنکور برای رشته تجربی

داوطلبین رشته ریاضی باید در پایه دهم فصل های آب، آهنگ زندگی (فصل 3)، کیهان زادگان الفبای هستی (فصل 1)، رد پای گازهای در زندگی (فصل 2). در پایه یازدهم فصول قدر هدایای زمینی را بدانیم (فصل 1)، پوشاک نیازی پایان ناپذیر (فصل 3)، در پی غذای سالم (فصل 2) و در پایه دوازدهم فصل های مولکول ها در خدمت تندرستی (فصل 1)، آسایش و رفاه در سایه شیمی (فصل 2)، شیمی جلوه ای از هنر، زیبایی و ماندگاری (فصل 3)، شیمی رهی به سوی آینده ای روشن تر (فصل 4) را به خوبی مطالعه کنند. چرا که این فصل ها به عنوان فصول تست خیز شناخته می‌شوند.

بسته جامع آموزش شیمی کنکور برای داوطلبین رشته های تجربی و ریاضی

سؤالات شیمی کنکور

درس شیمی در کنکور دارای انواع مختلفی از سؤال است که عبارتند از سؤالات محساباتی که به صورت ساده، ترکیبی و خلاقانه طرح می شوند. از طرفی داوطلبین باید به سؤالات درک مطلب شیمی کنکور نیز تسلط کافی داشته باشند و در کنار آن سؤالات ترکیبی نیز طرح می‌شود. از دیگر انواع سؤالات درس شیمی باید به سؤالات جای خالی اشاره کنیم که داوطلب باید به خوبی کلید صحیح را پیدا کند.

همچنین سؤالاتی از شکل و نمودار شیمی کنکور طرح می‌شود که هدف آن‌ها سنجش میزان تسلط داوطلب به متن کتاب شیمی است. لازم به ذکر است که برخی از سؤالات شیمی کنکور نیاز به نوشتن واکنش‌های شیمیایی داشته و داوطلب باید بتواند معادله واکنش را به درستی بنویسد.

اگر شما یکی از داوطلبین رشته‌های تجربی یا ریاضی هستید و قصد دارید در کنکور سراسری شرکت کنید و می‌خواهید تراز خوبی در درس شیمی به دست آورید پیشنهاد می‌کنیم تا از این قسمت از برنا اندیشان پکیج شیمی کنکور را دریافت کنید. این بسته جامع آموزشی به شما کمک می‌کند تا به صورت کامل بر مباحث شیمی کنکور مسلط شوید.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.