پکیج کامل آموزش موفقیت و مباحث کاربردی در علم موفقیت

پکیج کامل آموزش موفقیت و مباحث کاربردی در علم موفقیت
نوع فایل
Mp3
حجم فایل
500 مگابایت
نویسنده
تاریخ انتشار
19 تیر 1399
دسته بندی
33,000 تومان
افزودن به سبد خرید
خرید این محصول
هم اکنون این محصول را خرید کنید و 3 امتیاز هدیه بگیرید. هر امتیاز = هزار تومان

در این قسمت از فروشگاه برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از پکیج های آموزشی با عنوان پکیج کامل آموزش موفقیت و مباحث کاربردی در علم موفقیت را برای دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان و تمامی علاقه مندان به کارگاه و سمینارها و کتاب های موفقیت قرار دهیم.

پکیج کامل آموزش موفقیت و مباحث کاربردی در علم موفقیت

در پکیج کامل آموزش موفقیت و مباحث کاربردی در علم موفقیت مجموعه کاملی از کتاب های موفقیت در اختیار شما علاقه مندان به علم موفقیت و کاربرد آن قرار می گیرد.

موفقیت چیست؟

به راستی تعریف موفقیت چیست؟ برای موفق بودن تعاریف بسیاری می‌توان در نظر گرفت. همه ما زندگی را به گونه‌ای متفاوت از سایرین می‌بینیم و معنی می‌کنیم. به‌همان نسبت دیدگاهمان از موفقیت نیز متفاوت و متغیر خواهد بود.

در دنیای مادی امروز، ما به «شادی» حاصل از کسب عنوان‌ها و به‌دست آوردن اشیا عادت کرده‌ایم. شاید شما هم لذت ناشی از خرید آیفون جدید، یا خرید یک ماشین نو را تجربه کرده‌ باشید. برخورداری از چنین چیزهایی لزوما بد نیست اما در توضیح «چرایی» اشتیاق انسان برای چنین چیزهایی، تفسیرهای اشتباه کم نیستند.

چه حسی نسبت به موفقیت دارید؟ بیشتر مردم حس فوق‌العاده خوبی نسبت به موفقیت دارند و همینطور تصویری که از موفقیت در ذهنشان شکل می‌گیرد، غالباً چیزهای مادی مثل: ماشین مدل بالا، خانه خوب، ثروت و چیزهای مشابه است. البته که موفقیت شامل این موارد هم می‌شود ولی در کل موفقیت چیزی فراتر از فقط موارد مادی است.

شما به احتمال زیاد زمانی که به موفقیت فکر می کنید، چند نشانه قدیمی و کلیشه ای از موفقیت در مغز خود دارید، تصویر عکس رئیستان که تا دیر وقت در شب کار می کند، یا تصویری از یک کالای لوکس و یک زندگی مجلل و سرشار از رفاه ، احتمالاً شما چند دیدگاه شخصی دیگر و شاید مدرن تری از آنچه موفقیت به نظر می رسد ، در ذهنتان را دارید.

همانطور که فرهنگ کار به سرعت رشد کرده است و چهره یک کارآفرین یا رهبر معمولاً گسترش یافته است، تا تعداد زیادی از افرادی که به دنبال آزادی و کنترل زندگی و امرار معاش خود هستند را در بر بگیرد، بسیاری از آن ها تعجب می کنند، که چطور این افراد این کار را انجام داده اند و به چنین موفقیت هایی دست یافته اند؟

بهترین تعریف موفقیت

شاید یک تعریف کلی این باشد: رسیدن به خواسته‌های درونی. ولی همانند تمام مفاهیمی که در آن ذهن بشر و اراده او دخیل است. موفقیت نیز تعاریف بی‌شماری به خود اختصاص می‌دهد. موفقیت می‌تواند انجام بهترین کار ممکن توسط شما در حوزه مورد نظرتان باشد.

حقیقت این است که موفقیت در هیچ یک از ابعاد زندگی، مانا و پایدار نیست! بوی خوش ماشین نو پس از مدتی از بین می‌رود، گوشی نو دیر یا زود با یک گوشی پیشرفته‌تر، پرزرق‌وبرق‌تر و سبک‌تر جایگزین می‌شود، فردی جوان‌تر، قوی‌تر یا باهوش‌تر سرانجام رکوردهای شما را می‌شکند!

اصول موفقیت در زندگی

موفقیت امری است اکتسابی که با تلاش و پشتکار هر فرد به دست می‌آید. بسیاری از افراد موفق جهان با استفاده از رعایت نکاتی مهم و قوانینی مشخص راه موفقیت را برای خود هموار ساخته‌اند.

1. قانون انگیزه

هرگز فراموش نکنید هر حرفی که می‌زنید و یا هر کاری که انجام می‌دهید ناشی از تمایلات درونی و خواسته‌های شما است. این در واقع ندای درونی شماست. بنابراین برای رسیدن به موفقیت باید انگیزه های خود را مشخص کنید تا بتوانید با یک برنامه‌ریزی اصولی به هدف های موردنظر خود برسید.

2. قانون انتظار

مهمترین عامل در قانون انتظار داشتن اعتماد به نفس است. اگر با اعتماد به نفس، انتظار وقوع چیزی را در جهان اطراف خود داشته باشید شک نداشته باشید که آن چیز حتماً اتفاق می‌افتد. اگر مقداری به رفتار و اعمال خود توجه کنید متوجه خواهید شد که همیشه هماهنگ با انتظارات خود عمل می‌کنید و در واقع این انتظارات بر رفتار و چگونگی برخورد شما با اطرافیانتان تأثیر می‌گذارد.

3. قانون تمرکز

تمامی افراد موفق تمرکز را به‌عنوان یک عامل مهم در موفقیت خود معرفی می‌کنند. هر چیزی که روی آن تمرکز کرده و به آن فکر کنید در زندگی واقعی، شکل خواهد گرفت و گسترش پیدا می‌کند. بنابراین بهتر است فکر خود را بر روی چیزهایی متمرکز کنید که واقعاً می‌خواهید به دست آورید.

4. قانون عادت

حداقل 95 درصد از کارهایی که به صورت روزانه انجام می‌دهیم از روی عادت است. پس پرورش دادن عادت هایی که موجب موفقیت ما می‌شود کار سختی نیست! این اعمال را باید تا زمانی که رفتار مورد نظر به صورت اتوماتیک و غیر ارادی انجام نشود، تمرین کرد و تکرار آگاهانه و مداوم آن را ادامه دهیم.

5. قانون انتخاب

زندگی ما نتیجه انتخاب های ما تا این لحظه است. انسان همیشه در انتخاب افکار خود آزاد است، به همین دلیل کنترل کامل زندگی و تمامی آن چه که برایمان اتفاق می‌افتد در دست خودمان است. انتخاب های ما تعیین کننده ادامه راه زندگی ماست. پس انتخاب های خود را آگاهانه و قوی انجام دهید تا نتیجه مطلوب از آن‌ها بگیرید.

6. قانون تفکر مثبت

برای رسیدن به موفقیت و شادی، تفکر مثبت امری ضروری است. شیوه تفکر شما نشان‌دهنده‌ی ارزش ها، اعتقادات و انتظارات شماست. تفکر مثبت علاوه بر تأثیر بر روند زندگی موجب سلامت جسمی نیز خواهد شد. افرادی که افکار مثبت را در ذهن خود پرورش می‌دهند شاداب تر، پر انرژی تر و قوی‌تر از سایر افراد خواهند بود. این دسته از افراد برای تمامی زندگی خود و حتی اعمالی که انجام می‌دهند برنامه‌ای مرتب و از پیش تعیین شده دارند.

7. قانون تغییر

تغییر، غیر قابل اجتناب است و ما باید استاد تغییر باشیم نه قربانی آن. تغییر هم جنبه مثبت دارد و هم جنبه منفی. اینکه شما تغییر را برای خود چگونه تعریف کنید بسیار مهم است. تغییر عادات غلط به عادات خوب و تغییر رویه زندگی برای پیشرفت مثال هایی از تغییرات مثبت در زندگی هر فرد است.

راهنمای دانلود
  • در صورت ثبت نام لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
  • در صورت مشاهده ارور در فایل های فشرده آخرین نسخه Winrar را نصب نمایید.
  • همچنین می توانید از فشرده ساز 7 zip نیز استفاده نمایید.
  • برای اجرای فایل های صوتی و تصویری می توانید از نرم افزار VLC استفاده کنید.
  • برای اجرای کتاب های الکترونیکی هم می توانید از نرم افزار Adobe Reader استفاده کنید.
  • در صورت وجود هر گونه سوال به بخش سوالات متداول مراجعه فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.