دانلود کتاب صوتی ذن تاروت اثر اوشو

نوع فایل
Mp3
حجم فایل
100 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این بخش از فروشگاه برنا اندیشان در نظر داریم تا یکی دیگر از کتاب های صوتی بسیار خواندنی و جذاب با عنوان دانلود کتاب صوتی ذن تاروت اثر اوشو را برای دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان و تمامی علاقه مندان به کتاب های صوتی قرار دهیم.

کتاب صوتی ذن تاروت اثر اوشو

کتاب صوتی ذن تاروت نوشته اوشو کتاب است در مورد معنای پدیده هایی که انسان ها در زندگی خود در این جهان با آن روبه رو هستند،معانی ای همچون شهامت،هستی و …

ابله

ابله کسی است که مدام اعتماد می کند ؛ ابله کسی است که به رغم تمام تجارب خویش باز هم اعتماد می کند. او را فریب می دهید ، به شما اعتماد می کند ؛ باز او را فریب می دهید ، او اعتماد می کند ؛ دوباره او را فریب می دهید و او اعتماد می کند . سپس می گویید که او یک ابله است ، او نمی آموزد . اعتماد او عظیم است ؛ اعتماد او چنان خالص است که هیچکس نمی تواند آن را آلوده کند. به مفهوم تائو ، به مفهوم ذن ، یک ابله باش . سعی نکن دیواری از دانش پیرامون خود ایجاد کنی. هر تجربه ای که به سراغت می آید ، بگذار بیاید ، و سپس آن را رها کن . ذهن خود را مدام پاک کن ، در برابر گذشته بمیر تا در زمان حال بمانی ، اینجا و هم اکنون ؛ گویی تازه متولد شده ای ، گویی یک نوزاد هستی . در آغاز این کار بسیار دشوار خواهد بود . همه جهانیان از تو سوء استفاده خواهند کرد … بگذار بکنند . بیچاره ها ، حتی اگر مورد فریب و نیرنگ و سرقت واقع شدی ، بگذار اینها اتفاق بیفتد ، زیرا آنچه که به راستی از آن توست نمی تواند به سرقت برود ، آنچه که واقعاً از آن توست را هیچکس نمی تواند از تو برباید . و هر بار که نگذاشتی موقعیت ها فاسدت کنند ، این فرصت به صورت یک انسجام درونی درخواهد آمد و روح تو متبلورتر خواهد شد .

هستی

تو در جهان تصادفی نیستی . هستی به تو نیاز دارد . بدون تو چیزی در جهان کم خواهد بود و هیچکس نمی تواند جای آن را پر کند . این همان چیزی است که به تو عزت و عظمت می بخشد ، اینکه کل هستی ، تو را کم خواهد داشت . ماه و خورشید و ستارگان ، درختان ، زمین و پرندگان – هر چیزی در کائنات حس خواهد کرد که جایی خالی وجود دارد که جز تو هیچکس نمی تواند آن را پر کند .
این امر شادی عظیمی به تو می بخشد ؛ این احساس سرور آمیز که تو به جهان وصل هستی ، و هستی مراقب توست . وقتی که پاک و روشن شوی ، شاهد عشق عظیمی خواهی بود که از تمام جهان بر تو فرو می بارد .


پیشنهاد ویژه:کتاب صوتی علم ثروتمند شدن

ندای درون

اگر حقیقت درون خودت را یافته ای هیچ چیز دیگری در این کل هستی برای یافتن نداری . حقیقت به واسطه تو عمل می کند ، زمانی که چشمانت را باز می کنی ، این حقیقت است که چشمانش را باز می کند . زمانی که چشمانت را می بندی ، این حقیقت است که چشمانش را می بندد . این یک مراقبه عظیم است . اگر صرفاً بتوانی این تمهید را بفهمی هیچ کار دیگری نباید بکنی ؛ هر آنچه که در حال انجام آنی توسط حقیقت انجام می شود . قدم که می زنی ، حقیقت است ؛ به خواب که می روی ، حقیقت است که استراحت می کند ؛ سخن که می گویی ، حقیقت است که سخن می گوید ؛ سکوت که می کنی ، حقیقت است که سکوت می کند . این یکی از ساده ترین فنون مراقبه است . آرام آرام همه چیز با این فرمول ساده شکل می گیرد ، و آنگاه دیگر نیازی به فن نیست . زمانی که شفا یافتی ، مراقبه را رها می کنی ، دارو را رها می کنی . آنگاه به مثابه حقیقت زندگی می کنی – زنده ، با نشاط ، خشنود ، متبرک ، آوازی درون خویشتن خودت . کل زندگی ات به عبادتی بی کلام بدل می شود ، یا بهتر است بگوییم به نیایش ، رحمت و زیبایی ای که به جهان مادی ما تعلق ندارد ، بلکه تابشی از نور است که از ماوراء به تاریکی جهان ما می تابد .

خلاقیت

خلاقیت کیفیتی است که تو به فعالیتی که در دست انجام داری می بخشی . خلاقیت یک نگرش است ، یک طرز برخورد درونی است – شیوه ای است که به امور می نگری … همه نمی توانند نقاش شوند – و نیازی هم نیست . اگر همه نقاش بودند جهان جای بسیار زشتی می شد ؛ زندگی در آن دشوار می شد ! همه نمی توانند رقصنده باشند ، و نیازی هم نیست . اما همه می توانند خلاق باشند . هرکاری که می کنی ، اگر با شادمانی آن را انجام بدهی ، اگر عملت صرفاً اقتصادی نباشد ، آن کار خلاق است . اگر با این کار چیزی در درونت رشد کند ، اگر این کار باعث رشدت شود ، معنوی است ، خلاق است ، الهی است . هرچه خلاق تر شوی الهی تر می شوی . تمام مذاهب دنیا گفته اند که خدا خالق است … من نیز یک چیز را می دانم : هرچه خلاق تر بشوی ، خداگونه تر می شوی . زمانی که خلاقیت ات به اوج خود برسد ، زمانی که کل زندگی ات خلاق بشود ، در خدا زندگی می کنی . پس او باید خالق باشد ، زیرا کسانی که خلاق بوده اند بیش از همه به او نزدیک بوده اند . به کاری که انجام می دهی عشق بورز . به حالت مراقبه آن را انجامش بده . هر آنچه که هست !

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.