فیلم آموزش فریم ورک ویو جی اس (Vue js)

فیلم آموزش فریم ورک ویو جی اس (Vue js)
نوع فایل
Mp4
حجم فایل
480 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این بخش از فروشگاه برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی از برترین آموزش های بسیار کاربردی نرم افزاری با عنوان دانلود فیلم آموزش فریم ورک ویو جی اس (Vue js) به زبان فارسی به صورت یک مجموعه دانلودی در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان و تمامی علاقه مندان به یادگیری طراحی وب سایت و برنامه نویسی قرار دهیم.

دانلود فیلم آموزش فریم ورک ویو جی اس (Vue js) به زبان فارسی

در فیلم آموزش فریم ورک ویو جی اس به صورت کامل با Vue js آشنا شده و به عنوان یک توسعه دهنده وب از آن در پروژه های خود استفاده نمایید و بهترین وب سایت ها را راه اندازی نمایید.

توسعه اپلیکیشن های نرم افزاری یکی از محبوب ترین کسب و کارهایی است که هم در سطح فردی و هم در سطح سازمانی دنبال میشود. توسعه دهندگان برای راه اندازی برنامه های موفق، از ابزار و تکنیک های مختلف استفاده می کنند. بسیاری از فن آوری های نرم افزاری نیز توسط توسعه دهندگان مورد استفاده قرار می گیرند تا برنامه ها سریع تر، جذاب تر و کاربر پسند تر شوند.

در چند سال اخیر شاهد شکوفایی فریم ورک‌های زیادی در زبان برنامه‌نویسی جاوا اسکریپت هستیم که هر کدام برای توسعه‌ی برنامه‌های وب موثر واقع می‌شوند.

یکی از این فریم ورک‌های جاوا اسکریپتی، فریم ورک vue js است که در این بخش از فروشگاه برنا اندیشان قصد داریم تا فیلم آموزش آن را در اختیار شما کاربران علاقه مند به یادگیری آن قرار دهیم.

این فریم ورک محبوب در سال ۲۰۱۴ به عنوان یک فریم ورک متن باز متولد شده است. الگوی طراحی به کار رفته شده در این فریم ورک به صورت MVVM یا Model-View-ViewModel است.

فریم ورک‌های مختلف در بخش رابط کاربری در تلاش هستند تا اطلاعاتی که در بستر وب رد و بدل می‌شود را برای نمایش به مخاطبان، ساده‌سازی نمایند که vue js یکی از این فریم ورک‌ها است که با هدف توسعه رابطه کاربری یا UI پا به عرصه وجود گذاشته است.


پیشنهاد ویژه:فیلم آموزش سئو و بهینه سازی وب سایت

Vue.js یکی از آن فن آوری های نرم افزاری جدید است که به طور گسترده ای در سراسر جهان برای توسعه وب استفاده می شود. Vue.js در واقع یک فریمورک جاوا اسکریپت با ابزار اختیاری مختلف برای ایجاد یک رابط کاربری مناسب است.

دارای اندازه بسیار کوچک

موفقیت فریمورک های جاوا اسکریپت به اندازه آن بستگی دارند. هر چقدر اندازه ی آنها کوچکتر باشد، بیشتر از آنها استفاده خواهد شد. یکی از بزرگترین مزایای Vue.js اندازه کوچک آن است. اندازه این چارچوب 18 تا 21 کیلوبایت است و زمان زیادی برای بارگیری و استفاده از آن تلف نخواهد شد.در این مورد این فریمورک ، تمام چارچوب های بزرگ مانند React.js، Angular.js و Ember.js را مغلوب کرده است.

درک و استفاده از این فریمورک برای توسعه آسان است

یکی از دلایل محبوبیت این چارچوب این است که کاملا درک می شود. کاربر به راحتی می تواند Vue.js را به پروژه وب خود اضافه کند. قالب های کوچک و قالب هایی با مقیاس بزرگ را می توان از طریق این فریمورک توسعه داد که موجب صرفه جویی زیادی در زمان می شود. در صورت هر گونه مشکل، کاربر می تواند به راحتی بلوک ها را برای پیدا کردن اشتاباهات ردیابی کند. همه این موارد به خاطر ساختار ساده فریمورک Vue.js است.

ادغام آسان

Vue.js  در بین توسعه دهندگان وب هم محبوب است. زیرا ادغام این فرمورک با برنامه های موجود آسان است و دلیل آن هم این است که این فریمورک بر اساس چارچوب جاوا اسکریپت بنا نهاده شده است و می تواند به سایر برنامه های ساخته شده در JavaScript متصل شود. این بدان معناست که برای توسعه برنامه های کاربردی جدید در وب و همچنین تغییر برنامه های موجود مفید است. این یکپارچگی و ادغم امکان پذیر است زیرا Vue.js برای هر چیزی دارای کامپوننت است.

چرا باید از فریمورک Vue.js استفاده کنیم؟

با این حال فریمورک Vue.js دارای ویژگی هایی است که کمتر طراح باهوشی میتواند از کنار آن به سادگی عبور کند. در مقایسه با رقبای خود، از جمله Angular، React، Ember، Aurlia، و …، Vue.js در برخی از جنبه ها آنها را ضربه فنی میکند. این جنبه ها عبارتند از API ساده، اندازه، عملکرد، منحنی یادگیری، و غیره. شما می توانید این مقایسه ها را در اسناد رسمی مشاهده کنید .

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.