پکیج آموزش آشنایی با زبان بدن زنان

پکیج آموزش آشنایی با زبان بدن زنان
نوع فایل
PDF
حجم فایل
12 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این بخش از فروشگاه اینترنتی برنا اندیشان قصد داریم تا یکی دیگر از بهترین و کاربردی ترین پکیج های روانشناسی با عنوان آموزش آشنایی با زبان بدن زنان – زبان بدن خانم ها را برای دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان و تمامی علاقه مندان به روانشناسی و علوم رفتاری قرار دهیم.

آموزش آشنایی با زبان بدن زنان – زبان بدن خانم ها

در محصول آموزش آشنایی با زبان بدن زنان – زبان بدن خانم ها شما علاقه مندان به فنون زبان بدن به صورت تخصصی با زبان بدن خانم ها آشنا می شوید.

آموزش آشنایی با زبان بدن زنان

درک زبان بدن زن برای زنان و مردان مهم است. بسیاری از مردان زبان بدن زن را به عنوان وسیله ای برای تعیین زمانی که زنان جذب آن ها می شوند، مطالعه می کنند. مردان متاهل، ممکن است بخواهند زبان بدن زن را مورد مطالعه قرار دهند تا حالات و نگرش های همسر خود را بهتر تفسیر کنند.

زنان نیز باید زبان بدن را مورد مطالعه قرار دهند. اغلب اوقات، چیزی که ما با بدن خود می گوییم، حتی توسط خودمان، نادیده گرفته می شود. ما تمایل داریم عادت به زبان بدنی داشته باشیم که از نظر فرهنگی و اجتماعی سازگار باشند چون ما مسن تر می شویم و اغلب این رفتارها را بدون توجه و یا تفکر نشان می دهیم. زمانی که از زبان بدنی خود آگاه هستید، می تواند به شما کمک کند که به دقت پیام ها و معنا را منتقل کنید.

زبان بدن زن عاشق چه می گوید؟

حتی در عهد باستان نیز مردم معتقد بودند باید به حالات بدن زنان توجه کنید تا کشف کنید او به شما علاقه مند است یا خیر. بر خلاف مردان که بیش از 10 یا 15 علامت برای نشان دادن علاقه خود ندارند، زنان بیش از 50 ژست دارند که برای نشان دادن علاقه خود از آنها استفاده می کنند. در این مقاله مهمترین ژست ها را به شما آموزش می دهیم.


پیشنهاد ویژه : کارگاه روانشناسی زبان بدن


اولین ابراز احساسات

به چهره او نگاه کنید. وقتی زنان به کسی علاقه مند باشند، اعضای چهره شان در مواجهه با آن شخص بیشتر حرکت می کند. به ابروها، لبها و چشم های آنها نگاه کنید تا ببیند به چیزهایی که شما می گوید. چگونه واکنش نشان می دهند. در ادامه چند مورد را ذکر می کنیم که باید به آنها دقت کنید:

بالا رفتن ابروها

این حالت در موقعیت های مختلفی به کار می رود، اما در اکثر مواقع، نشانه خوبی است. وقتی بالا رفتن ابروها با لبخند و سر تکان دادن همراه باشد، به معنای آن است که با صحبتهای شما موافق است حتی اگر فقط به خاطر آن باشد که گوینده اش شما هستید. زنان ابروهای خود را بعد از ارتباط چشمی هم بالا می اندازند تا نشان دهند آنچه می بینند را می پسندند.

لب های ناآرام

اگر در هنگام فکر کردن یا گوش دادن به صحبت های شما لب های خود را می جود، می خواهد توجه شما را جلب کند و بنابراین، احتمالا به شما علاقه مند است.

اتساع مردمک چشم

هم در مردان و هم در زنان، هنگامی که فرد با شخص مورد علاقه اش در حال صحبت باشد، مردمک چشمش باز می شود. این پدیده زمانی بهتر ظاهر می شود که در محیط روشن قرار داشته باشید؛ وگرنه قرار گرفتن در محیط تاریک به طور طبیعی موجب اتساع مردمک می شود.

پلک زدن بیش از حد

زنی که به شما علاقه مند باشد، هنگام مواجهه با شما  کمی سریعتر از حالت معمول پلک می زند.

توجه به جایی که او قرار می گیرد

زنان علاقه مند، در جایی نزدیک به شما قرار می گیرند. اگر پشت یک میز نشسته باشید، ممکن است سرش را روی یک یا هر دو دستش قرار دهد تا به شما نزدیکتر شود.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.