کارگاه آموزش درمان شناختی رفتاری شکست عاطفی

کارگاه آموزش درمان شناختی رفتاری شکست عاطفی
نوع فایل
Mp3
حجم فایل
148 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این بخش از وب سایت برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی از کارگاه های پرکاربرد رشته روان شناسی ویژه روان درمان گران را در اختیار علاقه مندان و طرفداران روانشناسی قرار دهیم.کارگاه آموزش درمان شناختی رفتاری شکست عاطفی بی شک یکی از کاربردی ترین و مهم ترین کارگاه هایی است که می تواند حتی به افرادی که در این زمینه دچار مشکل هستند نیز کمک های شایانی کند.

کارگاه آموزش درمان شناختی رفتاری شکست عاطفی

هر کسی یک جور به تمام شدن رابطه عاطفی واکنش نشان می دهد. خانم ها معمولا واکنش عاطفی تری نشان می دهند. درست یا غلط، آنها فکر می کنند چیز بیشتری از اقای طرف مقابلشان از دست داده اند. معمولا هم به «جوانی» یا «فرصت» از دست رفته برای برقراری یک رابطه طولانی مدت عاطفی دیگر اشاره می کنند.

چیزی که لااقل خانم ها مدعی اند در آقایان موضوعیتی ندارد اما در واقع اینگونه نیست. همه ما آدم ها وقتی با رابطه ای تمام شده روبرو می شویم حس می کنیم بخشی از وجودمان را در طرف مقابل جا گذاشته ایم. مرد و زن هم ندارد اما نوع واکنشی که در برابر این جا ماندن بخشی از وجود، نشان می دهیم به گذشته ما ربط دارد.

معمولا آقایانی که یک بار مادرشان را از دست داده اند، شدیدتر به تمام شدن رابطه عاطفی واکنش نشان می دهند. این «از دست دادن مادر» البته فقط به معنای از دست دادن فیزیکی مادر نیست. اگر مردی مادر نامهربان یا مستبدی داشته است در واقع انگار یک بار عاطفه مادری را از دست داده است.

حالا اگر او یک بار دیگر یک رابطه عاطفی دیگر (این بار معشوق) را از دست بدهد واکنش شدیدی نشان می دهد. آقایانی که به شدت به مادرشان وابسته بودند هم چندان تحمل شکست عاطفی را ندارند چون برای آنها همیشه محبت مادری بیش از اندازه لازم فراهم بوده و آنها هیچ گاه شکست های کوچک عاطفی را تمرین نکرده اند.

اما باید اشاره کرد که شکست عاطفی یک مسئله است که باید به آن توجه نمود و بی تفاوتی نسبت به آن از روش های ناکارامدی است که علاوه بر نداشتن تاثیرات مثبت بر فرد علایم منفی نیز در فرد ایجاد خواهد نمود. از این رو لازم است تا فرد با استفاده از کمک های تخصصی و علمی دراین زمینه با این مسئله برخوردی سالم داشته باشد.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.