پکیج کامل سمینارهای بروس لیپتون

پکیج کامل سمینارهای بروس لیپتون
نوع فایل
Mp4
حجم فایل
2.7 گیگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

اگر به بروس لیپتون و نظریات او علاقه مند هستید،فروشگاه اینترنتی برنا اندیشان در این قسمت تصمیم دارد تا یکی دیگر از پکیج های آموزشی بسیار کابردی با عنوان پکیج کامل سمینارهای بروس لیپتون به صورت تصویری و جامع را در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

پکیج کامل سمینارهای بروس لیپتون به صورت تصویری و جامع

در پکیج کامل سمینارهای بروس لیپتون به صورت تصویری و جامع تمامی کارگاه های ایشان قرار دارد که بسیار جذاب بوده و شما را با مفاهیم نوینی آشنا می کند.

بروس لیپتون کیست؟ زندگینامه بروس لیپتون

بروس هارولد لیپتون (Bruce Harold Lipton) متولد ۲۱ اکتبر ۱۹۴۴ در شهر نیویورک آمریکا است. اگر از زندگینامه بروس لیپتون بخواهید بدانید باید بگویم که: اقای لیپتون می گوید دوران کودکی و جوانی خوبی داشتم و بیشتر به سمت درس و ادامه تحصیل کشانده شدم.

بروس لیپتون مدرک دکترای خود را در رشته زیست شناسی می گیرد و کتب ارزشمندی نیز تالیف نموده است کتاب ماه عسل بروس لیپتون از سری کتاب های بسیار.

بروس لیپتون کیست؟ آشنایی با دکتر بروس لیپتون

بروس لیپتون در مصاحبه ای گفتن من همیشه فکر میکردم تا وجود خدا در آزمایشگاه ثابت نشود نمی توانم آن را بپذیرم. تا اینکه در سال ۱۹۸۰ ناگهان با کشفی که در حوزه کارکرد سلول های بنیادی داشت، به جهانیان اعلام کرد که من خدای مهربان را درک کردم.بعد از آن هم همیشه به دنبال آموزش تعالیم معنوی همراه با موضوعات آموزشی علمی بوده است.

تحصیلات و تحقیقات بروس لیپتون

بروس لیپتون را پیش از این بخاطر تحقیقات و ایده های جنجالی اش در حوزه زیست شناسی مشهور شد. دکتر لیپتون همچنین در سراسر دنیا به خاطر پل زدن میان علم و معنویت مشهور است.

دکتر لیپتون حرفۀ علمی خود را به عنوان یک زیست‌شناس سلولی آغاز کرد. او مدرک دکتری خود را از دانشگاه ویرجینیا در چارلوتسویل اخذ نمود. پس از آن در سال ۱۹۷۳ به دپارتمان آناتومی در دانشکدۀ پزشکی وینکانسن پیوست.

تحقیقات دکتر لیپتون بر بافت‌های عضلانی و کلون‌های سلول انسانی بود که با تمرکز بر مکانیزم‌های مولکولی انجام شد. این مکانیزم‌های رفتار سلولی را کنترل می‌کنند.

دکتر لیپتون همکارش دکتر اِد شوالتز، تکنیکی برای تعویض بافت در این آزمایشات طراحی کردند که در مجله «علم» چاپ شد و پس از آن به عنوان روشی برای مهندسی ژنتیک سلول های انسان به کار گرفته می شود.

مجموعه کامل سمینارهای دکتر بروس لیپتون

در سال ۱۹۸۲، دکتر لیپتون سری آزمایش هایی در رابطه با قواعد فیزیکی کوانتوم انجام داد. لیپتون ایده طلایی و جالبی داست. او می خواست راهی برای درک چگونگی کارکرد سیستم‌های پردازش اطلاعاتِ سلولی بیابد.

او مطالعات مدت داری بر روی غشا سلولی انجام داد که مشخص کرد لایۀ خارجی سلول همانند یک تراشۀ کامپیوتری ارگانیک می‌باشد که می‌توان آن را همانند مغز سلول در نظر گرفت.

یافته های لیپتون در علوم اپی ژنتیک

تحقیقات او در دانشکدۀ پزشکی دانشگاه استنفورد که در سال‌های ۱۹۸۷ تا ۱۹۹۲ انجام شد، ثابت کرد محیط پیرامون غشا سلول، رفتار و فیزیولوژی سلول را کنترل می‌کند و به عبارتی آن را روشن و خاموش می‌نماید. یافته‌های او در رابطه با اینکه ژن‌ها حیات را کنترل می‌کنند، به یکی از حوزه‌های مطالعاتی مهم امروزه تبدیل شده است که آن را «علوم اپی‌ژنتیک – epigenetics» می‌نامند.

دو مقالۀ برجسته بروس لیپتون که در رابطه با این مطالعات منتشر شدند، مسیرهای مولکولی را نقطۀ اتصال ذهن و بدن دانستند. پس از چاپ نتایج تحقیقات دکتر بروس لیپتون کتاب ها و مقالات بسیاری در سرتاسر جهان منتشر شد که مفاهیم و ایده‌های او را تایید می‌کند.

رویکرد علمی دکتر لیپتون، زندگی شخصی‌اش را نیز دگرگون کرد که در کتاب ماه عسل بروس لیپتون کاملا عنوان شده است. او درک عمیقی از زیست‌شناسی سلولی به دست آورد و دید جدیدی در رابطه با مکانیزم‌هایی که کنترل‌کنندۀ کارکردهای بدن هستند پیدا کرد. ارتباط ذهن با بدن را مشخص نمود و بدین ترتیب بر وجود روحی فناناپذیر تاکید ورزید.

او دانش و حاصل تحقیقات خود را در تغییر کیفیت بیولوژی شخصی بدن خودش به کار بست و متوجه شد که از یک طرف سلامت جسمی او بهبود یافته و از طریف دیگر ویژگی های شخصیتی‌اش در امور روزمره به شدت تقویت شده است. بروس لیپتون بعد از خود کار بر روی دیگران را نیز شروع کرد.

او با تئوری بیولوژی باورها توانست سلامتی جسم و جان را در بسیاری افراد در سرتاسر جهان محقق کند. دکتر بروس لیپتون معتقد است که بیولوژی باورها ها میتواند بر تقویت عزت نفس و اعتماد به نفس نیز تاثیرات بسیار زیادی بگذارد.

سخنرانی های دکتر لیپتون

دکتر لیپتون به خاطر سخنرانی‌هایش در دانشگاه های علوم پزشکی مختلف، جوایز ارزشمندی دریافت کرده است و در حال حاضر کار سخنرانی و اجرای کارگاه‌ بیولوژی باور را سرلوحه کارهای خود قرار داده است.

او برای متخصصین پزشکی سخنرانی می‌کند و مخاطبین خویش را در مورد مسائل مربوط به درمان‌های مشکلات ذهن-بدن و استفاده از قواعد معنوی آگاه می‌سازد. بسیاری از دانشمندان حوزه ذهن و بیولوژی از او ستایش کرده‌اند زیرا به بکارگیری آنچه که در سخنرانی‌های دکتر لیپتون مطرح شد، توانسته زندگی معنوی، جسمی و ذهنی افراد زیادی را بهبود بخشد. دنیای علم او را به عنوان یکی از پیشگامان زیست‌شناسی نوین می‌شناسد.

کتاب های بروس لیپتون

بروس لیپتون زیست‌شناس سلول‌های بنیادین است. لیپتون با کتاب پرفروش «بیولوزی باور» بسیار معروف شد. کتاب بیولوژی باور برندۀ جایزه گوی پیس در سال ۲۰۰۹ می‌باشد که در برنامه‌های تلویزیونی و رادیویی متعدد و کنفرانس‌های ملی و بین‌المللی بسیار مورد توجه و تمجید قرار گرفته است. تاکنون دو کتاب از دکتر بروس لیپتون منتشر شده است:

کتاب بیولوژی باورها – The Biology of Belief.این کتاب که معروف ترین کتاب دکتر بروس لیپتون نیز است به کشف او در رابطه با قدرت آگاهی بر ارتباط بدن و ذهن و ضمیرناخودآگاه می پردازد.

ماه عسل در زمین – The Honeymoon Effect.او خود این کتاب را علم خوشبختی و ساخت بهشت بر روی کره زمین می داند.در این بخش از برنا اندیشان می توانید پکیج کامل سمینارهای بروس لیپتون را دریافت نمایید.

پکیج کامل سمینارهای تصویری دکتر بروس لیپتون

فرمول جادویی رؤیاها

دکتر «بروس لیپتون» می گوید:«ذهن ناهشیار میلیون ها برابر قوی تر از ذهن هوشیار است. اگر ذهن ناهوشیار با خواسته های ذهن هوشیار ناهماهنگی نداشته باشد هیچ مسئله ای نیست، چون در این شرایط قانون جذب به صورت خودکار عمل می کند و هیچ نیازی نیست کاری کنید که قانون جذب را در زندگیتان خلق کنید اما اگر این ۲ ضمیر ناخودآگاه و خودآگاه شما با یکدیگر هماهنگ نباشد، قانون جذب هیچ تاثیری ندارد.

برای مثال شما آگاهانه می خواهید که حسابتان پر از پول باشد و با تکرار عبارات تاکیدی سعی می کنید این حس را به وجود بیاورید اما اگر در ذهن ناخودآگاه شما این عقیده وجود داشته باشد که شما لایق آن همه پول نیستید، هرگز ثروتمند نمی شوید.

ذهن ناخودآگاه شما شبیه یک ضبط صوت عمل می کند و همیشه تمایل دارد که موزیک های قدیمی تان را پخش کند؛ به خصوص همان ترانه هایی که از دوران کودکی والدین بارها و بارها برایتان تکرار کرده اند. شما ترانه های ضبظ صوت ذهنی تان را در ۶ سال اول زندگی با جملات منفی پر کرده اید.

جملاتی مانند: «تو به اندازه کافی خوب نیستی» «تو لیاقتش را نداری» یا «آدم های دیگر بهتر از تو هستند و تو مجبوری بهتر از دیگران باشی» و… چه این پیام ها مستقیم به شما رسیده باشد چه غیرمستقیم، بعد از سال ها که در چنین موقعیت های مشابهی قرار می گیرید آن نوارها دوباره تکرار می شود و مشکل اینجاست؛ شما روی نواری که در حال پخش است عباراتی دقیقا مخالف را به زبان می آورید و در این حالت هیچ نتیجه ای دریافت نخواهید کرد.

شما خودتان را فریب داده اید که فرد مثبتی هستید، چون در تمام لحظاتی که در حال تکرار جملات مثبت و تصویرسازی برای رؤیاهایتان هستید، نوار منفی ضبط صوت ذهن ناهوشیارتـــان درحال پخش ترانه های ناامیدکننده و دلسردکننده است.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.