پکیج کامل آموزش نویسندگی

نوع فایل
Mp4
حجم فایل
2 گیگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

نویسندگی مانند هر مهارت دیگری نیاز به تمرین و تلاش دارد و هر فردی که می‌خواهد به یک نویسنده حرفه‌ای تبدیل شود باید آنقدر قلم به دست بگیرد و بنویسید تا نوشتن برایش آسان شود. شایان ذکر است که اگر شما می‌خواهید وارد حرفه نویسندگی شود نیاز دارید تا مهارت های ویژه نویسندگی را در خودتان پرورش دهید.

شاید برای شما نیز سؤال باشد که نویسنده کیست و چگونه می‌توانیم یک نویسنده شویم؟ برای آنکه شما هر مهارتی را انتخاب کنید نیاز است تا در ابتدا به آن علاقه داشته باشید و این کار اولین گام برای شروع آن حرفه و مهارت است. در این قسمت از فروشگاه برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی از جامع‌ترین پکیج های آموزش نویسندگی را در اختیار شما افراد علاقه‌مند به این مهارت قرار دهیم تا بتوانید به صورت کامل تمامی تکنیک هایی که برای نوشتن به آن نیاز دارید را فرا بگیرید.

آموزش نویسندگی

کسب مهارت نیاز به تمرین و ممارست دارد و شما نباید توقع داشته باشید که بدون هیچ تلاشی به کاری که مدنظرتان است دست پیدا کنید. مهارت نویسندگی برای بسیاری از افراد دارای جذابیت های به‌خصوصی است که همین موضوع باعث شده است تا آن‌ها علاقه داشته باشند که به یک نویسنده تبدیل شوند و مهارت های لازم برای نویسندگی را فرا بگیرند.

دوره جامع آموزش کامل نویسندگی

با توجه به اهمیتی که در زمینه آموزش وجود دارد ما در این بخش از برنا اندیشان تصمیم گرفتیم تا پکیج آموزش قدم به قدم نویسندگی را در اختیار شما افراد علاقه‌مند به یادگیری مهارت های نویسندگی قرار دهیم که بتوانید ۰ تا ۱۰۰ نویسندگی را به صورت حرفه‌ای یاد بگیرید. لازم به ذکر است که این مجموعه آموزشی به زبان فارسی تهیه شده است و شما عزیزان می‌توانید با مشاهده دوره آموزش نویسندگی به یک نویسنده حرفه‌ای تبدیل شوید.

نویسنده کیست؟

در تعریفی بسیار ساده باید بیان کنیم که نویسنده فردی است که می‌نویسد. البته ما می‌توانیم تعریف‌های جامع تری نیز در خصوص نویسنده ارائه کنیم. مثال می‌توانیم بگوییم که نویسنده فردی است که نوشتن برای او بسیار آسان است و با اینکه محصول کارش متوسط است باز هم او به عنوان یک نویسنده شناخته می‌شود.پیشنهاد می‌شود به پکیج آموزش داستان نویسی مراجعه فرمایید.

شما برای نویسنده شده نباید از نوشتن ترس و هراس داشته باشید و لازم است تا از چیزی که می نویسید نهایت لذت را ببرید. کسی که نوشتن برای او مانند گشت و گذار در طبیعت است یک نویسنده است و حتی اگر نوشته او باعث شگفتی مخاطب نشود باز هم نویسنده است. اگر شما تصمیم دارید تا به یک نویسنده متخصص و حرفه‌ای تبدیل شوید همواره باید در حال نوشتن باشید. به عبارت دیگر یک نویسنده حرفه‌ای کاری جز نوشتن ندارد.

مهارت بالا در نویسندگی

هنگامی که شما نویسندگی را آغاز کنید باید به مرور زمان منظم نوشتن را در برنامه کاری تان قرار دهید و همین کار باعث می‌شود تا مهارت نوشتن در شما روز به روز تقویت شود. نکته بسیار مهمی که در خصوص نویسندگی وجود دارد این است که دیدگاه عمومی بر این باور است که افراد نمی‌توانند از نویسندگی کسب درآمد کنند. در حالی که باید اشاره کنیم این حرف اشتباه است و امروزه با توجه به پیشرفت‌هایی که در بخش‌های مختلف جامعه ایجاد شده است ما می‌توانیم با یادگیری مهارت نویسندگی برای بخش‌های مختلف مطلب بنویسیم.

به عنوان مثال شما می‌توانند برای کودکان داستان بنویسید و یا اگر به رمان دارید شروع به نوشتن داستان‌های بلند و رمان کنید. شایان ذکر است که طیف نویسندگی آنقدر گسترده است که فقط کافیست شما انتخاب کنید که علاقه دارید تا برای چه بخشی نوشتن را آغاز کنید. مثلاً تولید محتوا کردن نیز یک نوع نویسندگی است و شما می‌توانید به شکلی خلاقانه مطالب را بنویسید.

اهمیت خلاقیت در نوشتن

تصور کنید که به دو نفر می‌گویید که به یک فضا نگاه کنند و هر چیزی که به ذهنشان می‌آید را بنویسند. بعد از اتمام کار زمانی که شما شروع به خواندن مطالب آن‌ها می‌کنید متوجه می‌شوید با اینکه مکان مورد نظر برای آن دو نفر به یک شکل بوده است اما آن‌ها مطالب متفاوتی را نوشته اند.

این موضوع به خلاقیت افراد بستگی دارد و اگر شما کتاب‌های زیادی بخوانید و بتوانید خلاقیت نوشتن را در خودتان پرورش دهید قطعاً موفق می‌شوید که به یک نویسنده حرفه‌ای تبدیل شوید. همچنین پیشنهاد می‌شود تا به دوره جامع آموزش کتاب نویسی مراجعه فرمایید.

برای این کار لازم است تا جایی که برایتان امکان دارد داستان و رمان بخوانید و مشاهده کنید که نویسندگان مختلف به چه سبکی نگارش می‌کنند و شما نیز با ایده‌هایی که دارید جذاب‌ترین نوشته را به رشته تحریر درآورید. همواره باید به این نکته اشاره کنیم که در دنیای امروز رقابت بسیار زیاد شده است و شما همواره باید دانش و آگاهی تان را در زمینه‌های مختلفی که در آن فعالیت می‌کنند افزایش دهید. این کار به شما کمک می‌کند که در زمان های مختلف برای هر موضوعی ایده خاصی داشته باشید و بتوانید به خوبی مطلب بنویسید.

شیوه بیان و سبک قلم

لازم به ذکر است که هر نویسنده می‌تواند به سبک های علمی، ادبی و عامیانه قلم بزند. اینکه شما قصد دارید چه سبکی را برای کارهایتان انتخاب کنید به علاقه و نوع کارتان بستگی دارد و باید در این زمینه دست به انتخاب بزنید. همواره به یاد داشته باشید که نوع بیان شما می‌تواند مخاطبین مختلفی را علاقه‌مند به نوشته‌هایتان کند. به همین دلیل شما باید بدانید که قرار است برای چه گروهی نویسندگی کنید و خودتان دارای چه سبک و نگارشی هستید.

آموزش قدم به قدم نویسندگی

شما به عنوان یک نویسنده باید نوشتن را از همین امروز آغاز کنید تا به مرور زمان مهارت نوشتن در شما به شکل چشمگیری تقویت شود. اگر شما کتاب‌های مختف را خوانده باشید مشاهده کرده‌اید که نویسندگان مختلف دارای چه سبک هایی هستند و از چه واژگانی در نوشته هایشان استفاده کرده اند. درک این موضوع می‌تواند نوع نگاه شما را به مسائل تغییر دهد و به شما کمک می‌کند تا تکنیک خاصی را برای بیان موضوعات داشته باشید.

توجه به ظرافت های کاری باعث می‌شود تا نوع نوشتن شما نسبت به سایر افراد متمایز شود و نوشته شما را بسیار روان تر می کند. همین موضوع باعث می‌شود تا متن برای خواننده جذاب‌تر شود و همواره علاقه داشته باشد که کتاب‌های شما را بخواند.

اگر شما به حرفه و مهارت نویسندگی علاقه دارید پیشنهاد می‌کنیم تا از این قسمت از فروشگاه برنا اندیشان دوره جامع آموزش نویسندگی را دریافت کنید تا به صورت کامل با اصول نوشتن و نویسندگی آشنا شوید. این پکیج آموزشی به شما کمک می‌کند تا بتوانید نوشتن هر متنی را به خوبی فرا بگیرید و سپس قادر هستید تا برای شرایط گوناگون نویسندگی کنید و بهترین متن ها را ابدع نمایید.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.