مشخصات دختر عاشق و روانشناسی عشق در دختران

مشخصات دختر عاشق و روانشناسی عشق در دختران

آیا با مشخصات دختر عاشق آشنا هستید و  باید از کجا تشخیص دهید که یک دختر ناز میکنه؟ روانشناسی عشق در دختران به شکلی است که باید به صورت دقیق مورد بررسی قرار بگیرد تا بتوانیم در مورد آن به تحلیلی جامع دست یابیم. از جمله مواردی که باید به صورت دقیق مورد بررسی قرار دهیم موضوع عشق در دختران و فرایند آن است و خیلی از پسران سوال می کنند که از کجا بفهمم دختری از من خوشش می آید؟ و به طور کلی نشانه های دختر عاشق را از کجا باید تشخیص دهیم؟ ما در این بخش از مجله عملی برنا اندیشان به تمام این سوالات به صورت کامل پاسخ خواهیم داد و همچنین توضیح می دهیم که دختر عاشق چه ویژگی هایی دارد و از کجا باید بدانید که یک دختر شما را دوست دارد و یا نشانه علاقه دختر به پسر چگونه مشخص می شود، پس اگر شما به به دنبال جواب سوالتان در خصوص عشق دختران هستید تا انتهای مقاله با برنا اندیشان همراه باشید.

نشانه های عشق در دختران

در مقاله مشخصات دختر عاشق و روانشناسی عشق در دختران شما با نشانه های عاشق شدن یک دختر آشنا شده و به شما کمک می کند تا در انتخاب هایتان دچار مشکل نشوید.

مشخصات دختر عاشق

ممکن است خیلی از پسرها براشون سخت باشه که بفهمند یک خانم عاشق آنهاست یا نه؟

چرا یک سری از خانم ها ناز میکنن و در مرحله اول به اولین پیشنهاد پسر جواب رد میدهند؟

چطور بفهمم دختری ازم خوشش میاد؟

مشخصات دختر عاشق
مشخصات دختر عاشق

از اونجایی که خانمها فوق العاده بیشتر و بیشتر از آقایون احساساتی هستند و میزان احساساتشان نسبت به منطقشان بیشتر است ، پس اگر عاشق شوند زودتر و راحت تر از آقایون ابراز میکنند البته….البته این برای همه ی خانمها  و آقایون صدق نمیکنه و در اکثر مواقع اینگونه هست و اسثناهایی هم وجود داره که ممکن است خانم از نظر روحی مشکلاتی داشته باشد یا از نظر جنسی به همجنس خودش تمایل داشته باشد و دلایل دیگر.


پیشنهاد ویژه : درمان شناختی رفتاری شکست عشقی


برای اینکه بتوانید بفهمید یک دختر عاشق شماست یا نه باید ابتدا او را عاشق کنید،

اولین قدم برای اینکه بتوانید او را عاشق پیشه کنید جلب اعتماد دختر مورد نظرتون هست؛

چگونه اعتماد دختر مورد علاقه مان را جلب کنیم؟

1. در جمع هایی که با او حضور دارید از او حمایت کنید.

2. اگر کسی از او بد گفت یا مورد توهین قرار داد از او دفاع کنید و حامی او باشید.

3. با او شوخی های معقول کنید و به او حس راحت بودن بدید.

4. در مورد مسائل جنسی صحبت نکنید زیرا باعث ایجاد حس ناامنی در او میشود.

5. با او صادق باشید و با او درد دل کنید .

6. او را قضاوت نکنید و درکش کنید.

حالا که اعتمادش جلب شد:

کم کم سعی میکند حرف های دلش را به شما بگوید و در کارهایش از شما مشورت میگیرد و در زمان هایی که نگران چیزی است و یا میترسد یا ناراحت است با شما درمیان میگذارد..با هم صحبتی با شما اعتماد به نفسش بالا میرود و نسبت به بقیه با شما متفاوت تر رفتار میکند. او هم نگرانت میشود و دائما دلش میخواهد با شما ارتباط بگیرد. برای مطالعه بیشتر حتما مقاله چگونه نگاه نافذی داشته باشیم را مطالعه نمایید.

روشهای دلبری کردن پسران

هشدار….اگر از همان روز اول به دختر بگویید که به او علاقه دارید ممکن است احساس ناامنی کند و به شما جواب منفی بدهد ؛ پس این کار را نکنید بگذارید با شما رفت و آمد کند و شما  هم در این مدت ویژگی های خوب و توانایی ها و استعدادهایتان را به چشم دختر مورد نظرتون بیارید و به او زمان دهید تا به شما فکر کند و بهتون اعتماد کند؛ با او مثل یک گل رز رفتار کنید ، استفاده از کلمات مودبانه و محترمانه در زمان های خاص مثلا: خیلی زیرکانه وقتی که  در جمع دوستانه هستید به او نگاه کنید و به او آروم بگویید این رنگ لباس خیلی به شما میاد و کمی به چشمانش خیره شوید و یک لبخند بزنید و به صحبت با بقیه ادامه دهید تا در فکر فرو رود و به شما توجه کند و از شما اعتماد به نفس دریافت کند ؛ اگر در جمع اکثریت با نظر او مخالفت کردند شما از او دفاع کنید و با او هم نظر شوید. پیشنهاد می کنیم تا مقاله نشانه های عشق پسران مغرور را هم مطالعه نمایید.

سوالاتی که ذهن همه ی پسر ها  رو درگیر کرده:

چرا اگه دوسم داره اینقدر بی محلی میکنه؟

چرا خودش نمیگه دوسم داره ؟

باید خدمتتون عرض کنم که دختر اگه ناز نکنه ، دلبری نکنه پس باید چیکار کنه ،

روانشناسان میگویند که : حس حمایت شدن و مورد دفاع قرار گرفتن به دختر حس امنیت و اعتماد به نفس و آرامش میدهد و همین کار باعث میشود پسر در مقابل دختر مورد نظرش حس قدرت و مهم و با ارزش بودن و اعتماد به نفس کند واین باعث شود که نسبت به هم مسئولیت پذیر شوند  و به یکدیگر آرامش دهند.

نشانه های عشق در دختران چگونه است و چه ویژگی هایی دارد

چگونه بفهمم دختر عاشق من هست؟

نشانه های مهم و آسان:

1. حساس شدن و حسودی: هنگامی که با دختر دیگه ای حرف میزنید و به او توجه نمیکنید ، او احساس خطر میکند و ممکن است کاری کند که دیگر با اون دختر ارتباط نداشته باشید.

2. نزدیک شدن : او سعی میکند نزدیک شما بشیند و درباره ی علایقتان از شما میپرسد و سعی میکند هرجا که شما هستید باشد ،بایستد ،بشیند و کلا حضور داشته باشد.

3. دختر غیرتی: روی شما غیرت دارد به عنوان مثال اگر شما پیش دختر دیگری نشستید یا دختری به شما نزدیک شد یا از دخترهای فامیل با شما در فضای خصوصی صحبت کرد با شما قهر میکند و دلیلش را هم نمیگوید.

4. تعریف و تمجید از ظاهرتان میکند و شما را تحسین و تشویق میکند.

5. از کمک به شما دریغ نمیکند و اگر به او نیاز داشته باشید در اسرع وقت به شما یاری میرساند.

6. در مورد زندگی آینده با شما حرف میزند زیرا دختران اکثرا به متعهد بودن و آینده نگری در یک رابطه فکر میکنند و در تصورتشان با شما زندگی میکنند.

7. نظرخواهی: درکارهایش نظر شما را میخواهد و اگر شما بهش بگید این کار را بکن یا این کار را نکن حرف شما را بی قید و شرط قبول میکنند.

8. به شما ابراز محبت و مهربانی میکنند .

9. وقتی با شما است دائما خجالت میکشد .

10. همیشه در کنار شما حس خوب و آرامش دارد و نگاهش را از شما میدزدد.

11. برایتان هدیه میگیرد و شما را سورپرایز میکند.

12. ارتباط فیزیکی: وقتی عاشقتان باشد نزدیکتان میشود و دوس دارد دستتان را بگیردوبا لبخند و چشمهای خندان با شما حرف میزند .

13. دائما نگرانتان هست و جویای حالتان میشود.

14. وضع مالی شما برایش مهم نیست و با شما سازگاری میکند و به شما قوت قلب میدهد.

15. حتی در مواقعی بخاطر شما ممکن است تغییراتی در رفتار و ظاهر خود ایجاد کند ام نه  در راستای دور شدن از خود واقعی اش بلکه در جهت ارتقاء خودش.

16. مثل یک مادر برای شما دلسوزی میکند  وبا شما رویابافی میکند.

و اما سوالی که خیلی ها میپرسن ؛

چرا دختر نباید به پسر ابراز علاقه کند؟

از نظر روانشناسی این موضوع اگر طبق اصولش پیش رود مشکلی ندارد که دختر به پسر ابراز علاقه کند اما بهتر است که این کار را نکند….

نشانه های عشق در دختران
نشانه های عشق در دختران

واقعا چرا؟؟

زیرا  از اونجایی که دخترها دراکثر مواقع احساساتشان بر منطقشان غلبه میکند و هنگامی که دختر ابراز علاقه میکند در فکر خود با پسر مورد نظرش رویابافی میکند و وقتی  پسر داره با منطقش دنبال جوابی میگردد و ممکن است که جواب رد بدهد دختر رابطه اش با آن پسر را یا قطع میکند یا برای اون پسر میجنگد و پسر حس میکند که تحت فشار است و باید از دست او  فرار کند و به همین دلیل دختر دائما تلاش میکند و پسر دائما تلاش میکند دور شود و در نتیجه هیچ رابطه ی عاطفی بوجود نمی آید و حتی همان رابطه دوستانه هم از بین میرود.

پس:

بهتر است که ابتدا پسر پاپیش بگذارد تا تصمیم درست تری رابطه گرفته شود.

نکته: باز هم تکرار میکنم ، این موارد استثناهایی هم وجود دارد و نمیشود گفت همه دخترها اینگونه اند.

دسته‌بندی‌ها