آموزش ریلکسیشن صوتی به همراه آرام سازی

آموزش ریلکسیشن صوتی به همراه آرام سازی
نوع فایل
Mp3
حجم فایل
5 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

آرام سازی باعث می شود تا انسان بتواند تمام تنش ها که شامل استرس و اضطراب می شود را از خودش دور کند و بتواند در مدت زمان کوتاهی بدنش را به آرامش برساند. در این قسمت از فروشگاه اینترنتی برنا اندیشان تصمیم داریم تا آموزش ریلکسیشن صوتی به همراه آرام سازی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم تا بتوانید با استفاده از انجام تکنیک های انجام شده در این فایل صوتی بتوانید به آرامشی عمیق دست یابید.

آموزش ریلکسیشن صوتی

خود آرام سازی یا ریلکسیشن که در زبان انگلیسی به آن Relaxation هم گفته می شود تکنیکی برای کسب آرامش برای رسیدن به تمرکز بهتر و رهایی از تنش های ذهنی به کمک آرام‌سازی عضلات بدن می‌باشد. در این فایل صوتی به صورت قدم به قدم تمام مراحل آرام سازی یا همان ریلکسیشن به صورت عملی به شما عزیزان آموزش داده می شود تا بتوانید خودتان در منزل و یا محل کار خیلی سریع و راحت آن را انجام دهید.

پیشنهاد می شود برای آنکه نتیجه بهتری بگیرید هر شب قبل از خواب و هر روز صبح بعر از بیدار شدن از خواب این تمرینات را انجام دهید تا به آرامش برسید و تمام تنش های روانی را از خودتان دور نمایید.

ویژگی این فایل صوتی این است که شما می توانید آن را در تلفن همراه خود دانلود نمایید و با قرار دادن هندزفری در گوش هایتان به فایل صوتی ریلکسیشن گوش دهید و بر تکنیک های آن مسلط شوید و یا هم زمان با آن شما نیز تمرینات را انجام دهید.

حاصل تن‌آرامی، تغییر وضعیت روحی کنونی انسان و رهایی او از افکار مربوط به کوشش، کار یا تنش است. عموماً بر این باورند که تن‌آرامی، فعالیتی لذتبخش است.

از آنجا که بین ذهن و تن ارتباط تنگاتنگی وجود دارد، هرچه در جسم آرامش بیشتری برقرار گردد، در ذهن نیز آرامش و تمرکز بیشتری برقرار شده و فرد از افکار مزاحم ذهنی رهایی می‌یابد. به مین دلیل خود آرام سازی می تواند در رهایی تنش های موجود در بدن کمک بسیار به افراد بکند.

فرد به طور ارادی و آگاهانه نمی‌تواند افکار مزاحم را از ذهن خود خارج کند و به آرامش و تمرکز ذهنی برسد. اما می‌توان آزادسازی و آرام‌سازی ذهن را از راهی غیر مستقیم انجام داد. از آنجا که هر فکری (به ویژه افکار منفی و مزاحم) عضلات را منقبض می‌کند، اگر عضلات آرام گردد و تنش و انقباضشان از بین می‌رود. در نتیجه افکار منفی خود به خود از ذهن خارج می‌شوند.

اساس تن آرامی همین است: آرام‌سازی عضلات با قصد ایجاد آرامش و خلأ ذهنی. چرا که هرچه میدان فکری خالی تر باشد، تمرکز و توجه بر یک موضوع خاص، آسانتر می‌شود.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.