دانلود پکیج کامل آموزش لغات کتاب ۵۰۴ به صورت خودآموز

دانلود پکیج کامل آموزش لغات کتاب ۵۰۴ به صورت خودآموز
نوع فایل
Zip
حجم فایل
80 مگابایت
دسته بندی
22,000 تومان

در این قسمت از فروشگاه اینترنتی برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از پکیج های ویژه آموزشی با عنوان دانلود پکیج کامل آموزش لغات کتاب ۵۰۴ به صورت خودآموز را به صورت یک محصول دانلودی در اختیار شما کاربران محترم برنا اندیشان و علاقه مندان به یادگیری زبان قرار دهیم.

دانلود پکیج کامل آموزش لغات کتاب ۵۰۴ به صورت خودآموز

بسته جامع آموزش 504 واژه این بسته آموزشی شامل :

  1. نرم افزار های اندروید 504 واژه
  2. نرم افزار کامپیوتر 504 واژه
  3. فایل PDF لغات 504 واژه
  4. فایل صوتی لغت به لغت 504 واژه

درباره کتاب 504

امروزه کتاب ها یکی از مهمترین ابزارهای کمک آموزشی جهت فراگیری زبان به کار آموزان می باشند. پکیج کامل آموزش لغات کتاب ۵۰۴ به صورت خودآموز Absolutely Essential Words 504 یکی از پر فروش ترین کتاب های آموزش زبان انگلیسی است. این کتاب توسط دانشگاه ها و موسسات معتبر بین المللی به تایید رسیده و به زبان آموزان پیشنهاد می شود. در این کتاب کاربردی ترین لغات زبان انگلیسی جمع آوری شده است.

این محصول آموزشی به صورت کامل ۵۰۴ لغات را برای شما که قصد یادگیری آن را دارید آموزش می دهد.این پکیج شامل کتاب و نرم افزارهای مختلف و فایل های صوتی جهت یادگیری لغات زبان می باشد.

چنانچه از آن به درستی استفاده کنید، در تقویت و گسترش دانش واژگانی شما بسیار موثر خواهد بود. بعلاوه کلماتی فرا می گیرید که از آن نظر که کلماتی شناخته شده اند و دائما بوسیله افراد تحصیل کرده استفاده می شوند، کلماتی کاربردی می باشند. در بعضی از دبیرستان ها بعضی از دبیران ترجیح میدهند که پاره ای از وقت خود را به تدریس این کتاپ بپردازند حتی در بعضی دانشگاه ها در رشته های تخصصی زبان اساتید سعی میکنند این کتاب را به دانشجویان رشته های تخصصی زبان معرفی کنند. حتی در بعضی از موسسات آموزش زبان دوره هایی مخصوص این کتاب گذاشته شده است.

به واقع کتاب 504 واژه ضروری زبان انگلیسی که به جرات می توان گفت از پرفروش ترین کتب زبان انگلیسی در دهه اخیر هم بوده منبع مفیدی برای اکثر زبان آموزانی است که می خواهند در حد متوسط لغاتشان را تقویت نمایند. ۵۰۴ لغت از پرتکرارترین و پرکاربردترین لغات انگلیسی دنیا را در کتاب‌ها، مجلات، مطبوعات، فیلم‌ها و مکالمات روزمره مردم آموزش می دهد. از منابع اصلی آزمون‌های زبان کنکورهای کارشناسی ارشد، دکترا و بسیاری از آزم ون‌های دیگر نظیر آزمون‌های وزارت بهداشت است. برای افزایش دامنه لغت و درک مطلب آزمون‌های بین المللی زبان نظیر IELTS، TOEFL, MSRT, Tolimo, Telp, GRE و … بی نهایت موثر است.

کتاب لغات 504 که در داخل و خارج ایران طرفداران بسیاری دارد و ناشران زیادی آن را چاپ کرده اند، ۵۰۴ لغت زبان انگلیسی را که در کتاب‌ها، مجلات، مطبوعات، فیلم‌ها و مکالمات روزمره انگلیسی زبانان بیشترین تکرار و کاربرد را دارد گردآوری کرده است. همچنین از منابع اصلی آزمون‌های زبان کنکور کارشناسی ارشد، دکترا و آزمون های دیگر نظیر آزمون‌های وزارت بهداشت است. به خاطرسپاری این لغات در افزایش دامنه لغات برای آزمون‌های بین المللی زبان نظیر IELTS، TOEFL, MSRT, Tolimo, Telp, GRE و … بی نهایت موثر است.

زبان آموزان اغلب برای یادگیری زبان انگلیسی، ابتدا به لغات روی آورده و قصد یادگیری آن را دارند. برای یادگیری هر زبانی ابتدا باید حروف و کلمات آن زبان را شناخت و بعد به سراغ یادگیری دستور آن زبان و دیگر مهارت ها رفت. زیرا بدون لغات و واژگان نمی توانیم دیگر مهارت ها را بیاموزیم. زمانی که به کودکی می خواهیم زبان مادری اش را یاد بدهیم، ابتدا به او لغات ساده و ابتدایی را می آموزیم و بعد لغات بیشتر و مهارت های دیگر (صحبت کردن – نوشتن – خواندن و …) را آموزش می دهیم. یادگیری زبان دوم نیز، به همین صورت می باشد.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.