پکیج آموزش لغات ۵۰۴ به صورت جامع

نوع فایل
Mp4
حجم فایل
4.5 گیگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

کتاب لغات ۵۰۴ یکی از منابعی است که می‌تواند به افزایش دایره لغات افراد کمک کند. همانطور که می‌دانید تمامی زبان آموزان همواره به دنبال منابع مختلفی هستند تا بتوانند لغات فراوانی را در زبان انگلیسی یاد بگیرند. به یاد داشته باشید که اگر شما دایره لغات وسیعی داشته باشید می‌تواند جملات متنوع تری را در مکالمات خود به کار ببرید.

زیرا پایه اصلی در یادگیری زبان انگلیسی افزایش دایره لغات است. در این قسمت از فروشگاه برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی از بهترین منابع یادگیری لغات زبان انگلیسی با عنوان آموزش قدم به قدم لغات ۵۰۴ را در اختیار شما زبان آموزان عزیز و افراد علاقه‌مند به یادگیری زبان انگلیسی قرار دهیم.

آموزش قدم به قدم لغات ۵۰۴

کتاب لغات ۵۰۴ که تحت عنوان 504 Absolutely Essential Words نیز شناخته می‌شود یکی از پرکاربردترین کتاب‌ها در زمینه یادگیری لغات محسوب می شود. این کتاب به شما کمک می‌کند تا دیاره لغات خودتان را به طور چشمگیری افزایش دهید و برای آزمون آیلتس و تافل بسیار مفید و مناسب می باشد. در این بخش از فروشگاه اینترنتی برنا اندیشان تصمیم داریم تا پکیج جامع آموزش لغات ۵۰۴ را در اختیار شما افراد علاقه‌مند به یادگیری لغات زبان انگلیسی قرار دهیم.

فیلم آموزش قدم به قدم لغات ۵۰۴

این مجموعه آموزشی که به صورت فیلم در اختیار شما قرار گرفته است بسیار ساده و روان شما را با 504 Absolutely Essential Words آشنا کرده و مثال‌های زیادی را در قالب جمله آموزش می دهد. ویژگی بارزی که این پکیج آموزشی دارد این است که آموزش به صورت فارسی ارائه شده است و شما می‌توانید خیلی راحت و به صورت تخصصی لغات ۵۰۴ را فرا بگیرید. همچنین پیشنهاد می شود به پکیج کامل آموزش کتاب تاپ ناچ مراجعه نمایید.

اگر شما علاقه دارید تا بهترین منبع آموزشی برای یادگیری لغات ۵۰۴ را در اختیار داشته باشید ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که از این قسمت از برنا اندیشان پکیج جامع آموزش لغات ۵۰۴ را دریافت نمایید و با مشاهده فیلم‌های آموزشی تمامی لغات مربوط به کتاب ۵۰۴ را به آسانی یاد بگیرید.

اهمیت یادگیری لغات

شایان ذکر است که برای یادگیری لغات انگلیسی همواره پیشنهاد می‌شود که آن‌ها را در جملات یاد بگیریم. در خصوص تسلط و یادگیری لغات زبان انگلیسی منابع مختلفی در دسترس افراد قرار دارد که یکی از آن‌ها کتاب 504 Absolutely Essential Words است و فوائد فراوانی در یادگیری لغات زبان انگلیسی دارد.

کتاب ۵۰۴ چه مواردی را به ما آموزش می دهد؟

کتاب لغات ۵۰۴ یکی از اصلی‌ترین ترین و در عین حال بزرگترین منابع یادگیری لغات برای افرادی است که اقدام به یادگیری زبان انگلیسی نموده  اند. این کتاب شامل ۴۲ درس است که هر درس نیز ۱۲ لغت را به زبان آموزان آموزش می دهد. لازم به ذکر است که کلمات این کتاب از کاربردی ترین لغات مربوط به کتاب ها، مطبوعات، فیلم‌ها، مجلات و مکالمات گردآوری می شود.

در بخش آخر هر درس یک مجموعه تمرین آورده شده است که لغات جدید در آن‌ها گنجانده می شود. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های کتاب لغات ۵۰۴، این است که در سرتاسر کتاب لغات به صورت مکرر آورده می شود. به این صورت زبان آموزان این شانس را دارند که کلمات را به خوبی یاد بگیرند. اگر شما به صورت هوشمندانه و مفید از این کتاب استفاده کنید دانش شما به خوبی تقویت می‌یابد و در نتیجه دایره لغات گسترده ای نیز خواهید داشت.

شما با کمک لغات ۵۰۴ می‌توانید صدها لغت پرکاربرد انگلیسی آشنا می‌شود. در‌واقع شما لغاتی را یاد می‌گیرید که برای مدت زیادی در خاطر شما می ماند. واژگان موجود در کتاب 504 Absolutely Essential Words توسط افراد Native مورد استفاده قرار می گیرد. اگر شما قصد دارید تا در آزمون هایی مانند آیلتس یا تافل شرکت کنید می‌توانید از کتاب لغات ۵۰۴ به خوبی بهره ببرید. همچنین پیشنهاد می شود تا به دوره کامل آموزش کتاب تاچ استون مراجعه فرمایید.

کتاب لغات ۵۰۴ برای چه افرادی مناسب است؟

اگر شما اصول اولیه زبان را می‌دانید و در حد ابتدایی با انگلیسی آشنا هستید می‌توانید از کتاب ۵۰۴ استفاده نمایید. در‌واقع کتاب 504 Absolutely Essential Words برای زبان آموزانی که در سطح قبل از متوسطه، متوسطه و پیشرفته کاربرد زیادی دارد.

کتاب لغات ۵۰۴ برای افراد زیر مناسب :

  • زبان آموزانی که قصد دارند دایره لغات زبان انگلیسی شان را افزایش دهند و برای مدت طولانی آن‌ها را به خاطر بسپارند.
  • افرادی که به دنبال روش‌های خلاقانه برای درک و فهم کلمات زبان انگلیسی هستند.
  • افرادی که قصد دارند تسلط بالایی بر روی کلمات انگلیسی داشته باشند و سطح زبان خودشان را افزایش دهند.
  • اشخاصی که برای آزمون های آیلتس و تافل آماده می شوند.
  • کسانی که می‌خواهند به صورت خلاقانه تری انگلیسی صحبت کنند.

بهترین روش مطالعه کتاب ۵۰۴

خواندن کتاب لغات ۵۰۴ مدت خاصی دارد و اگر به این شیوه عمل کنید می‌توانید به صورت بلند مدت و فراموش نشدنی برجسته‌ترین لغات انگلیسی را فرا بگیرید. همچنین پیشنهاد می شود به پکیج کامل آموزش Speaking مراجعه فرمایید.

شایان ذکر است که این کتاب در ۴۲ درس ارائه شده است و اگر شما وقت کافی برای خواندن لغات ندارید می‌تواند در هر هفته یک درس از کتاب را بخوانید و در مدت ۴۲ هفته تمامی لغات آن را یاد بگیرید.

روش نمانیک

در زبان انگلیسی حتماً برایتان پیش آمده است که برای یادگیری لغات برخی از واژه‌ها را به لغات نزدیک به زبان مادری تان ربط داده‌اید که این روش می‌توانددر یادگیری لغات ۵۰۴ بسیار مفید و کاربردی باشد.

فلش کارت

یادگیری لغات از طریق فلش کارت یکی از روش‌هایی است که برای یادگیری واژگان بسیار مفید است. در‌واقع فلش کارت روش استفاده آسانی دارد و زبان آموزان به راحتی می‌توانند از آن بهره ببرند. به عنوان مثال هنگامی که شما در مترو، اتوبوس و یا مطب دکتر هستید می‌توانید خیلی راحت از فلش کارت استفاده کنید.

پکیج آموزش قدم به قدم لغات ۵۰۴

لغات در جمله

همواره تمامی استادان تأکید می‌کنند که برای یادگیری لغات زبان انگلیسی باید آن‌ها را در عبارات و جملات به کار ببرید. در‌واقع هنگامی که شما برای افزایش دایره لغات خود از جملات استفاده می‌کنید خیلی بهتر به واژگان مسلط می شوید. از این رو همواره تلاش کنید تا لغات مورد نظرتان را در جملات یاد بگیرید.

یادگیری گروهی

یکی از روش‌های یادگیری زبان این است که شما با سایر افراد نیز تعامل داشته باشید. یعنی سعی کنید که در هنگام صحبت کردن با دوستانی که در حال یادگیری زبان هستند از واژگان و لغات جدید بهره ببرید. زیرا این روش در یادگیری لغات ۵۰۴ بسیار نتیجه بخش است. برای یادگیری بیشتر به پکیج کامل آموزش آکسفورد ورد اسکیلز مراجعه نمایید.

نکات مهم در خصوص پکیج آموزش لغات ۵۰۴

همانطور که گفته شد کتاب ۵۰۴ در تمامی دنیا مورد استفاده قرار می‌گیرد و محبوبیت خاصی در بین افراد دارد. همواره به این نکته توجه داشته باشید که دسترسی به بهترین منابع آموزشی می‌تواند فرایند یادگیری شما را با سرعت بیشتری به پیش ببرد.

دوره جامع آموزش لغات ۵۰۴ به صورت فیلم و به زبان فارسی در اختیار شما قرار داده شده است تا درس به درس با مدرس همراه شوید و بتوانید به صورت تخصصی لغات را فرا بگیرید. ویژگی منحصر به فرد پکیج آموزش پیش رو این است که شما در تمامی لغات را در جملات به کار می‌برید و در عین حال عبارت های فراوانی را نیز یاد می گیرید.

به علاوه باید اشاره شود که کالوکیشن (Collocation) های زیادی را هم در حین تدریس یاد می‌گیرید و می‌توانید در هنگام مکالمه و گفتگو با دیگران از برجسته‌ترین لغات زبان انگلیسی استفاده کنید. از این رو اگر شما به دنبال جامع‌ترین منبع آموزش لغات ۵۰۴ هستید پیشنهاد می‌کنیم تا از این قسمت از برنا اندیشان دوره کامل آموزش لغات ۵۰۴ را دریافت کنید و با مشاهده آن دایره لغات زبان تان را به صورت خیلی عالی افزایش دهید.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.