آموزش کتاب ۴۰۰۰ واژه به صورت تصویری و کامل

آموزش کتاب ۴۰۰۰ واژه به صورت تصویری و کامل
نوع فایل
Mp4
حجم فایل
1.3 گیگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

یادگیری زبان انگلیسی یکی از مهارت هایی است که بسیار مهم بوده و هر فردی علاقه مند هست تا آن را به یاد بگیرد، از این رو یادگیری لغات در هر زبان به شما کمک می کند تا به راحتی آن زبان را فرا بگیرید. ما در این بخش از فروشگاه اینترنتی برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از پکیج های آموزشی با عنوان آموزش کتاب ۴۰۰۰ واژه به صورت تصویری و کامل را در اختیار شما علاقه مندان به یادگیری زبان انگلیسی قرار دهیم.

آموزش کتاب ۴۰۰۰ واژه به صورت تصویری و کامل

در پکیج آموزش کتاب ۴۰۰۰ واژه به صورت تصویری و کامل با متدی جدید لغات کتاب چهارهزار واژه را به گونه ای یاد می گیرید که به تسلط کامل خواهید رسید.

درباره کتاب 4000 Essential English Words  ویرایش دوم

اگر به دنبال روشی خاص و مطمئن برای یادگیری و گسترش دایره لغات انگلیسی هستید و یا در حال آماده شدن برای شرکت در آزمون های مهمی همچون آیلتس یا تافل و… می باشید، بی شک به یک ابزار مناسب برای پیشبرد این اهداف نیاز خواهید داشت.

کتاب  Essential English Words 4000 از سری شش گانه این مجموعه است که تمرکز آن بر روی آموزش لغات مهم و افزایش دایره لغات از سطح مبتدی تا پیشرفته است.از جمله ویژگی های مهم این کتاب آموزش لغات همراه با مثال های بسیار قوی و مناسب می باشد.

فیلم آموزش کامل کتاب ۴۰۰۰ لغت

بنابراین، پس از تسلط بر کلمات هدف، فراگیران قادر به درک کامل واژگان خواهند بود که با آن ها در قالب نوشته و داستان آشنا خواهند شد. در هر بخش 20 کلمه ارائه می شود که هر کلمه دارای مثالی درج شده در جملات است.


پیشنهاد ویژه : پکیج آموزش جامع آیلتس


کتاب فوق شامل فعالیت هایی ست تا فراگیران بتوانند به خوبی مفهوم جملات را یاد بگیرند و به خاطر بسپارند.
همچنین در پایان هر بخش، داستانی مرتبط با کلمات هدف در آن درس بیان شده تا دانش آموخته بتواند برای دروس بعدی کاملا آماده شود.
ویژگی های اصلی این کتاب عبارتند از:

• تعاریف و مثال های واضح و قابل درک.
• فعالیت های مختلف برای تقویت واژه های مورد هدف.
• توسعه یافتن سطح سختی کلمات، همزمان با پیش روی دروس.
• داستان های واقعی که کلمات هر درس را در بر می گیرند.
• تصاویر جذاب برای یادگیری بهتر کلمات هدف.
• دارا بودن فایل های صوتی که در آن، داستان ها، کلمات هدف و تلفظ لغات ارائه شده است.

این کتاب شامل 30 درس است که بیش از 600 کلمه را به زبان آموزان ارائه می دهد و می توان گفت یکی از بهترین گزینه ها برای افزایش دایره لغات شما به بهترین روش ممکن است.

کتاب های ۴۰۰۰ لغت , جلد ۱ و ۲ و ۳ و ۴ و ۵ و ۶ به همراه فایل صوتی , کتاب های ۴۰۰۰Essential English Words یکی از منابع معتبر و خوب برای اقزایش دایره لغات زبان انگلیسی می باشد که در ۶ جلد نوشته شده است . هر یک از این ۶ جلد محتوی بیش از ۶۰۰ کلمه می باشد. در کتاب های ۴۰۰۰ لغت ضروری تمام لغات پر کاربرد گنجانده شده است . و به طور تقریبی میتوان گفت که تمام لغات سطوح مقدماتی و متوسط در این کتابها گردآوری شده است .

هر یک از کتاب ها دارای ۳۰ درس می باشد و در هر درس ۲۰ کلمه را قرار داده شده است . در این کتابها به این شکل آموزش لغات داده میشود که در ابتدا لغتی آورده میشود و بعد از آن برای تثبیت جمله ای هم به عنوان مثال قرار داده میشود . برای هر لغت تصویر کوچکی هم وجود دارد که میتواند به تثبیت لغات در حافظه بلند مدت کمک کند.

معرفی و دانلود کتاب 4000 لغات ضروری زبان انگلیسی

اگر به دنبال تقویت مهارت های پایه زبان انگلیسی مانند دایره واژگان مورد نیاز برای شرکت در آزمون آیلتس می باشید، بی شک مجموعه 4000 لغت ضروری یکی از آن دسته از کتاب های معتبری است که لغات پرتکرار زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته را به شما داوطلبان عزیز آموزش می دهد.

این مجموعه فوق العاده در 6 جلد عرضه شده که هر جلد حاوی 600 لغت می باشد و کل 6 جلد کتاب 3600 لغت را به شما تدریس می کند. 400 لغت هم در قالب تمرینات و متن های موجود در هر کتاب به شما آموزش می دهد. اگر هدف شما گرفتن نمره 6 آیلتس می باشد، خواندن این مجموعه تا جلد 3 کفایت می کند، اگر می خواهید به نمره 7 برسید، باید مطالعه تا جلد 5 این کتاب را تمام کنید و اگر می خواهید به بیشتر از نمره 7 آیلتس فکر کنید بنابراین باید مجموعه کامل تا جلد 6 را فرا گیرید.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.